Skocz do zawartości

BMW E36 miota go jak szatan!


BMWe361.8IS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 2 dni temu nabyłem droga kupna demona prędkości czyli e36. Wszystko było fajnie i pięknie gdy nie wyjechałem poza miasto , pojawił się dziwny problem a mianowicie gdy jadę ok 90km/h rzuca autem i to mocno podczas wyprzedania jest jeszcze gorzej bo gdy raz wyprzedzałem to tak mnie bujnęło na lewo i prawo ze mało brakowało a leżałem w rowie ruchy samochodu na boki odczuwają także pasażerowie podczas ostatniej przejażdżki zauważył to kolega siedzący z tylu zdaniem oznajmującym ze miota go jak szatan. Moje teorie były rożne i myślę ze to może być spowodowane szerokimi kapciami zimowymi 215/na co/na coś. czy jest to możliwe ze przez takie szerokie oponki rzuca go na wszystkie strony świata? czy może jest już coś wybite albo do wymiany? możliwe ze auto jest jakoś skoszone? proszę o szczere odpowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki może być orientacyjny koszt takich tulej wraz w wymiana? u mnie w mieście jest taka maszyna nie wiem jak się to dokładnie nazywa ale wjeżdża się autem i tam go trzęsie podskakuje itp. i wyskakuje na kompie co ma tam wybite itp. czy taka usterkę jak te wybite tuleje tez pokaże? bo nie chciał bym wymienić tych tuleji na darmo i potem żeby się okazało ze to nie to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek pojedź na szarpaki i niech ktoś ci powie co masz nie tak. Takim sposobem zgadywania to pół auta wymienisz i wydasz kupę kasy.

to może być wszystko, począwszy od amortyzatorów a skończywszy na źle pospawanych dwóch połówkach auta po konkretnym dzwonie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Cię wymiotowało, że nie poprawnie zatytułowałeś wątek, kropki i przecinki pokasowało.

 

Na poważnie - jedź na szarpak lub na jakąkolwiek stację diagnostyczną. Powiedzą co i jak. Jeśli masz pojęcie to patrz sam co i gdzie ma luzy. Zgadywać to można, ale nie ma sensu. Bo naprawdę można pół auta wymienić. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tej tulei numer 4 na rysunku dalem za nia ok 45 zl a za wymiane 80 :/ ale nie wydaje mi sie zeby to byla wina tej tulejki w twoim przypadku.

Moje Coupe------------------> http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=160279


Potrzebujesz nowych części ? Dobrych znanych marek ?lub tańszych zamienników? pisz na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zamykam ten temat z prozaicznym pytaniem leniwca :twisted:

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.