Skocz do zawartości

do posiadaczy 750 jakie zuzycie


Rekomendowane odpowiedzi

No z 5,0 letko nie bedziesz mial :wink: Musisz pamietac ze do 5,0 lepiej nie montowac gazu a do 3,5 raczej nie ma wielkich przeciwskazan z gazem. A zuzycie srednio 20, trasa minimalnie 13 - max 15, miasto minimum 18 (obrzeza), srednio 22-23. Oczywiscie pisze o 5,0 V12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z 5,0 letko nie bedziesz mial :wink: Musisz pamietac ze do 5,0 lepiej nie montowac gazu a do 3,5 raczej nie ma wielkich przeciwskazan z gazem. A zuzycie srednio 20, trasa minimalnie 13 - max 15, miasto minimum 18 (obrzeza), srednio 22-23. Oczywiscie pisze o 5,0 V12

 

15 litrow w trasie to napewno nie max :twisted: mi wyszlo przy naprawde szybkeiej jezdzie 17 - czeste wyprzedzanie, tryb S. W miesicie w 750 praktycznie nie da sie zejsc poniezej 20 litrow nawet przy bardzo delikatnej jezdzie....a w korkach spalanie skacze do 25 - 26 litrow.

Prowadzę sklep z częściami do samochodów.

sklep@czescidobmw.pl

www.czescidobmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stones zgadzam sie :cool2: Ale to przy hardcorowej jezdzie. To co napisalem dotyczy codziennej spokojnej eksploatacji :D Chociaz przycisnac tez lubie i nie zdarzylo sie zebym zrobil sobie przejazdzke bez chocby jednego kickdowna :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z 5,0 letko nie bedziesz mial :wink: Musisz pamietac ze do 5,0 lepiej nie montowac gazu a do 3,5 raczej nie ma wielkich przeciwskazan z gazem. A zuzycie srednio 20, trasa minimalnie 13 - max 15, miasto minimum 18 (obrzeza), srednio 22-23. Oczywiscie pisze o 5,0 V12

 

A czy to prawda że do 5.0 V12 gazu nie opłaca się montować z powodów ekonomicznych?

 

Bo inny niż sekwencja nie będzie dobrze chodzić a sekwencja zbyt skomplikowana i droga. Zaś na gazie II gen auto straci kopa będzie palić 40% więcej i będą problemy?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niejest tragicznie podobne spalania jak moj 200sx a jak ma sie z silnikiem 3litry

 

cos Ci duzo ten sx pali :D jak CIe nie przerazają wyniki spalania 5.0 V12 to 3.0 na pewno tez Cie nie przestraszy

 

mi 730 paliła max 18 w trasie ( 200-230 km/h)

w miescie do 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E32 750

 

w trasie od 12 do 15 (szybka jazda do 150 to około 13 literków)

w mieście od 18 w górę (te 18 to bez większych korków, czyli

w wiekszości skrzyżowań max 1 zmiana świateł)

 

To auto ma jedną wielką wadę. Jak stoi w korku to pali jak głupie...

W czasie jazdy jest całkiem, całkiem.

Ostatnio utknąłem w korku i przedzierałem się 3 km

czas przejazdu to ~1h15min wskazówka wskaźnika paliwa

spadała w oczach...

pozdrawiam

Marek

E32 750 V12 r. 91

Opel Senator B 3.0 24V

Omega 3000

Jeep Cherokee 4.0

Jeep ZJ 5.2

http://img129.imageshack.us/img129/2398/bmwe327501uv3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie cos duzo te 730 v8 wam pala.......

 

w trasie fktycznie - jestem w stanie zejsc do ok 8 litrów - przy wcale nie slimaczej jezdzie - srednie 100-120........

 

w miescie nigdy mi sie nie zdazyło przekroczyc 15-16 litrow... przy ostrej jezdzie wyszło kiedys 15 - ale to max - srednio to 13 po miescie - wiec do 750 nie ma porownania - bo nigdy mi sie w niej nie udało zejsc z 20 litrow!! - i to przy normalnej jezdzie - a jak sie ma ciezka noge to 25 trzeba liczyc - faktem jest ze korki wysysaja paliwo z baku 750 jak pijawka - wskazówk sapad w oczach na rezerwe - niestety to wada - ale na trasie jest lepiej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.