Skocz do zawartości

Opony zimowe do e91.


speedway5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

zbliża się czas, w którym trzeba będzie wymienić opony na zimowe. Chcę założyć szesnastki na zimę i zastanawiam sie tylko nad doborem dobrych opon. Anlizowałem już kilka modeli i aktualnie wybierałbym pomiedzy dwoma modelami: Goodyear Ultra Grip 8 lub Dunlop Winter Sport 4D. Dodam, że opony w rozmiarze 205/55/16 91H. Co myslicie o tych oponach. A może macie pozytywne opinie o innych modelach i możecie coś doradzić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

poszukaj testów ADAC.de i bedziesz wiedział

 

których nie kupisz bedą bardzo dobre, zależy jaka cena. good yeary są w tescie notowane wyżej

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zbliża się czas, w którym trzeba będzie wymienić opony na zimowe. Chcę założyć szesnastki na zimę i zastanawiam sie tylko nad doborem dobrych opon. Anlizowałem już kilka modeli i aktualnie wybierałbym pomiedzy dwoma modelami: Goodyear Ultra Grip 8 lub Dunlop Winter Sport 4D. Dodam, że opony w rozmiarze 205/55/16 91H. Co myslicie o tych oponach. A może macie pozytywne opinie o innych modelach i możecie coś doradzić.

 

Pozdrawiam

 

Ja mam Goodyear ultra grip 8 i jestem mega zadowolony, musisz wybrać sam kwestia ceny i wyglądu bo moim zdaniem czy to będą Goodyear, Continental, Michelin czy Dunlop to wszystkie są z wyższej półki i mają podobne osiągi w testach. Z każdych będziesz zadowolony :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zbliża się czas, w którym trzeba będzie wymienić opony na zimowe. Chcę założyć szesnastki na zimę i zastanawiam sie tylko nad doborem dobrych opon. Anlizowałem już kilka modeli i aktualnie wybierałbym pomiedzy dwoma modelami: Goodyear Ultra Grip 8 lub Dunlop Winter Sport 4D. Dodam, że opony w rozmiarze 205/55/16 91H. Co myslicie o tych oponach. A może macie pozytywne opinie o innych modelach i możecie coś doradzić.

 

Pozdrawiam

Ja tez zastanawiam się nad dokładnie tymi oponami. Czy istnieje jakaś różnica między nimi? Obydwa modele są bardzo dobre więc nie wiem na co się zdecydować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
To "siakiś" Chińczyk :D Raczej na 99% badziewie. Już Sawy zimowe są do bani a co dopiero chińczyki. Kiedyś były testy opon chińskopodobnych i generalnie porażka. Tu jeszcze 17" za cenę 14 -15 calówek :duh:

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kolege, który handluje oponami, jest to jakaś ich marka własna, której raczej nie kupicie w dużych sklepach z oponami. Opony ma założone w swoim aucie i mówi, że na suchym jest ok ale jak tylko spadnie deszcze to dzieją się cyrki. Auto jest kompletnie nieprzewidywalne a opony są wręćz plastikowe.

 

Już walałbym kupić dobre uzywki po sezonie czy dwóch niz nowe chińczyki

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu odebrałem Dębice Frigo 2 (http://www.skapiec.pl/site/cat/2100/comp/206444). Nie zależy mi na słowie "premium", a na jak najlepszej trakcji na śniegu, a właśnie w tej kategorii te opony zbierają świetne opinie. Na asfalcie pewnie nie będzie rewelacji, ale to w zimie ma dla mnie drugorzędne znaczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki podłączę się tutaj z moim pytaniem.

Pomóżcie mi w wyborze felg stalowych 17 do 330xd

1. jaki producent

2. gdzie najlepiej kupic?

Nie kupisz stalówek do swojego auta bo nikt ich nie produkuje. Tylko alu.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przymierzam się do Vredestein Snowtrac 3, w testach wypadały dobrze, cena szt 16" to ok, 350 więc do przeżycia, ale co wyjdzie to zobaczymy :) Czytałem opinie i dość dobre ma ta marka zimówek, lepsze bynajmniej niż Fulda Kristal Montero 3. Miał ktoś takie sztuki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.