Skocz do zawartości

[e39] Kima 2 strefowa centralne zarzadzanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Czy moge zarządzać klimą od strony kierowcy?Bo dotychczas jak chce zmienic temperaturę to robie to 2 razy dla kierowcy i raz dla pasażera.A chce zebym jedym zestawem przycisków regulował temp w całym samochodzie. Jak to sie robi?

---------------------------------------------------------------------------------

e39.jpg

---------------------------------------------------------------------------------

http://forum-lines.ru/rez/ab194510.gif

Opublikowano

Wydaje mi się ze dalej będziesz musiał tak robić :) ale mi to osobiście nie przeszkadza bo jedna ręka można bez problemu obydwa guziczki obsłużyć :D.

Ale może ktoś ma jakiś patent na to :)

Opublikowano
Czy moge zarządzać klimą od strony kierowcy?Bo dotychczas jak chce zmienic temperaturę to robie to 2 razy dla kierowcy i raz dla pasażera.A chce zebym jedym zestawem przycisków regulował temp w całym samochodzie. Jak to sie robi?

 

nie wiem jak z autem po lifcie, ale przed to się niestety tak nie da : /

Opublikowano
  • Autor
nie żeby mi to przeszkadzało , ale zastanawiam sie dlaczego nie ma ujednolicenia., przecież nie zawsze z kimś się jeździ

---------------------------------------------------------------------------------

e39.jpg

---------------------------------------------------------------------------------

http://forum-lines.ru/rez/ab194510.gif

Opublikowano

Zarówno przed jak i po lifcie nie ma takiej możliwości.

Zastanawia mnie jednak fakt do czego wam miało by to służyć?

Co mnie obchodzi temperatura na fotelu pasażera jak nikogo na nim nie ma.

Opublikowano
Zarówno przed jak i po lifcie nie ma takiej możliwości.

Zastanawia mnie jednak fakt do czego wam miało by to służyć?

Co mnie obchodzi temperatura na fotelu pasażera jak nikogo na nim nie ma.

 

hehe Nigdy nie wiadomo czy jakaś ,,autostopowiczka" się trafi i możne być jak zimno :D a tak to ma zagrzane :D

Opublikowano
  • Autor
Zarówno przed jak i po lifcie nie ma takiej możliwości.

Zastanawia mnie jednak fakt do czego wam miało by to służyć?

Co mnie obchodzi temperatura na fotelu pasażera jak nikogo na nim nie ma.

 

Ano to mnie obchodzi ze jak chce miec w aucie np 23 stopnie to bez sensu żeby u mnie wiało na 23 a druga polowa byłaby chłodzona np na 16.

---------------------------------------------------------------------------------

e39.jpg

---------------------------------------------------------------------------------

http://forum-lines.ru/rez/ab194510.gif

Opublikowano
Witam dlatego to się nazywa klimatyzacja dwustrefowa ,są jeszcze czterosteefowe ,a ty kolego chcesz ręczną :!:
Opublikowano
  • Autor
No ja wiem ze sa i 4,ale sa tez takie które pozwolą ci wybrać typ działania klimatyzacji-strefowy lub pojedynczy(na całe auto)

---------------------------------------------------------------------------------

e39.jpg

---------------------------------------------------------------------------------

http://forum-lines.ru/rez/ab194510.gif

Opublikowano

przydała by się taka funkcja aby naraz sterować temp. obu stron

ale gdzieś widziałem jak przerobić klime aby po stronie kierowcy sterować naraz prawą i lewą a pasażer tylko swoją

wystarczyło dwie diody 1n4148 , poszukam...

Opublikowano
gdzieś czytałem, że przy zaawansowanych układach (osobne nagrzewniki dla stref itp) to może jeszcze ma jakiś sens ale w prostej dwustrefowej klimatyzacji i tak max 1 - 1,5 stopnia różnicy można uzyskać. Plusem jest to, że np. na kierowce wieje cieplejsze w stosunku do pasażera powietrze i stąd wrażenie innej temperatury.
Opublikowano
  • Autor
Panowie ja caly czas uwazam ze klima 2 strefowa w BWM szczegolnie z 1997 to jest cos naprawde niesamowitego. Po prostu sie zastanawiam dlaczego nie dodali opcji centralnego sterowania. :) Myslalem ze nie potrafie do tego dojsc, a sie okazuje ze sie nie da, no coż jakoś przeżyje :)

---------------------------------------------------------------------------------

e39.jpg

---------------------------------------------------------------------------------

http://forum-lines.ru/rez/ab194510.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.