Skocz do zawartości

E34 525 TDS problem z obrotami .


Dawid20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam problem z E34 525 TDS , auto ciężko zapala a jak już zapali to falują obroty , doda się gazu to wejdzie na obroty ale jak z nich schodzi to gaśnie i w tedy jest ją bardzo ciężko zapalić . Jechać się nie da bo dojeżdżając do skrzyżowania i puszczając z gazu gaśnie . Ogólnie auto jest słabe , czy to będzie pompa wtryskowa czy może coś innego ? Na desce nie palą się żadne błędy . Edytowane przez Dawid20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam problem z E34 325 TDS

 

E34 ... jak !? :duh: największa bujda o jakiej kosmos słyszał.

 

w polu "Moje BMW" wpisałeś "E46 323CI"

 

..tutaj znów piszesz "Miły dodatek do E46 330ci" :duh:

 

przyrzekam, nie chcę obrażać - lecz muszę powiedzieć, że moja babcia lepiej ogarnia temat od Ciebie.

 

wniosek: istnieje śladowe prawdopodobieństwo, iż nie jest to najlepiej zainwestowane 1000zł w historii ludzkości. Niestotne, niech każdy pakuje w co mu się podoba, a świat stanie się szczęśliwszym miejscem. :cool2:

 

Ale do rzeczy, moja rada w temacie: zorientuj się przynajmniej, jak poprawnie nazwać temat - być może wpłyniesz w ten sposób na chęć niesienia pomocy wśród członków forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam problem z E34 325 TDS

 

E34 ... jak !? :duh: największa bujda o jakiej kosmos słyszał.

 

w polu "Moje BMW" wpisałeś "E46 323CI"

 

..tutaj znów piszesz "Miły dodatek do E46 330ci" :duh:

 

przyrzekam, nie chcę obrażać - lecz muszę powiedzieć, że moja babcia lepiej ogarnia temat od Ciebie.

 

wniosek: istnieje śladowe prawdopodobieństwo, iż nie jest to najlepiej zainwestowane 1000zł w historii ludzkości. Niestotne, niech każdy pakuje w co mu się podoba, a świat stanie się szczęśliwszym miejscem. :cool2:

 

Ale do rzeczy, moja rada w temacie: zorientuj się przynajmniej, jak poprawnie nazwać temat - być może wpłyniesz w ten sposób na chęć niesienia pomocy wśród członków forum.

 

 

Oj w profilu 323ci bo taką niedawno sprzedałem , ja tym handluje . Obecnie mam 330ci i teraz kupiłem od znajomego te E34 w TDS jako woła roboczego . Pozatym wyczyściłem nastawnik i ustawiłem . Autko teraz smiga normalnie i jest mocne . Zamówiłem jeszcze uszczelki do pompy i nastawnika . Wymienię je profilaktycznie . I nie wiem po co ta złośliwość odrazu , E46 każdą jaką mam to angliki które przekładam . Poprostu nie aktualizowałem profilu bo wyleciało mi to z głowy ... te 325 tds zamiast 525 tds wpisałem z przyzwyczajenia bo mam głownie auta z seri 3 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Auto naprawione , usterki które musiałem zrobić :

-Uszczelnienie i regulacja nastawnika

-Podłączenie prawidłowo przewodów pompy paliwowej (wlot i wylot podłączony odwrotnie )

-Podłączenie prawidłowo zaworków zwrotnych (założone odwrotnie )

-Nowe uszczelki pod kolektor dolotowy

-Wyczyszczenie EGR

-Wymiana przewodów paliwowych powrotnych bo ciekło z nich paliwo

-Wymiana mega brudnego filtra paliwa

Auto po naprawie tych elementów jeździ całkiem ładnie , ale jeszcze alternator jest do regeneracji bo nie ładuje , mam już do niego części :D  Martwi mnie jedynie jeden przewód który jest urwanych prawdopodobnie od rozrusznika (rozrusznik działa prawidłowo) . Przewód jest cienki i koloru czarnego z zielonym paskiem . Idzie on razem z wiązką do rozrusznika lecz nie wiem gdzie był podłączony bo są tam już GRUBY + i jeszcze jeden średnio gruby . Ma może ktoś fote jak to powinno być podłączone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.