Skocz do zawartości

BMW E90 320D by eXiDe - sprzedana.


eXiDe

Rekomendowane odpowiedzi

...

kiedy pokażesz tą jedynkę ?:)

 

Na razie mam "zakaz" bo mam potencjalnego kupca który działa na forum :wink:

Ale powiem wam że autko tak przyjemnie jeździ że normalnie SZOK - Zwinne Małe Ekonomiczne :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 228
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
nie dotykaj przodu... będziesz wyglądał jak przybysz z Białorusi ;) mam przyciemnioną tylko tylną szybę i podczas każdej kontroli policja prosi o odsunięcie przednich szyb w celu sprawdzenia czy nie są przypadkiem przyciemnione...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już auto z ciemnymi wszystkimi szybami co prawda szyby przednie boczne były zrobione najjaśniejszą folią, ale wtedy byłem młody ;) heh. Problemów z Policją nie miałem, ale wtedy był okres nagonki na ciemne szyby, ryczące tłumiki, itd ;) okres buntu, tuning, streetracing itd ;)

 

Natomiast w e46 były szybki normalne i też było ok :) a zastanawiałem się czy przyciemniać.

 

A w E90 są seryjnie przyciemnione tylne i tak zostawiam :)

 

A co do modów.. oczekuję na tą końcówkę Ultera. Kurde zapłaciłem im kasę w sobotę, a oni dopiero dzisiaj mają mi wysłać. Mają straszne długie terminy, a może tyle zamówień :mad2:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro wstawię zdjecie u siebie od dołu jak to wygląda, u mnie też jest taka jak u kolegi exide, z tym, że ja mam problem z ciągle brudną dwururką po przejechaniu 100 - 150km ta bardziej wysunięta część jest już prawie czarna.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poprosil jeszcze zdjecie od dolu,chcialbym zobaczyc w ktorym miejscu i jak jest laczenie.

Z gory dzieki

Ps.

Wyglada bardzo dobrze :cool2:

 

Zaraz po montażu.

 

http://images38.fotosik.pl/1466/54cc425328461172med.jpg

 

Te spawy Ultera wołają o pomstę do nieba :) - chyba spawał to jakiś uczeń :)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie :mad2: , naklejki to największy wypas :cool2:

 

serio, jako przeciwnik zmian optycznych mogę napisać, że po wszystkim auto wygląda super :cool2: :cool2: , nie podoba mi się jedynie nakładka na klapę bagażnika...co nie zmienia, że i tak jest super...

 

będzie chyba żal sprzedawać...

pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.