Skocz do zawartości

Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania


Hondelyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co z tymi angel eyes jako swiatla dzienne ? mial ktos klopoty z policja ? da sie to podlaczyc zeby dzialaly jak dzienne ? tzn tyl wylaczony a na przodzie te ringi ? widze na aledrogo sa dwa rodzaje - jedne tanie a drugie drogie :D te drogie wydaja sie na zdjeciach mocnie swiecic.

 

http://wgrajo.pl/img/frontnew2.jpg

 

Co to za reflektory na tej fotce? Jakaś samoróbka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. jak to jest z tymi swiatlami z przodu i amberowymi kierunkowskazami?

1. kiedy one znikneły?

2. widzę dwie wersje tych amberowych - całe amberowe kierunki i jakby tylko część.

 

Dzięki za klaryfikację bo widzę masę aut 2003 i mają ambery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA fotce tych lamp to widac ze ktos jak rozkleil to tez wyjal pomaranczowe odblaski. Tez mam taka operacje w planach

 

Czy silniki 4.6 i 4.8 albo mają te same przypadłości co 4.4 jeśli chodzi o te vanosy, rozrząd i problemy z chłodzeniem?

Zaczynam się zastanawiać czy nie przyinwstować.

 

Masz mase tematow o tym na wszystkich forach , poszukaj

przed liftem v8 maja problem z slizgami , vanosy to maly problem bo sobie moga klekotac no chyba ze jest powyzej 300k km na blacie. Po lifcie v8 maja problemy z kopcieniem olejem i rurka w silniku z plynem chlodniczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falkeny? To się jakiś drift szykuje :D Azenisy 453? Falken to bodajże koncern Dunlopa, niedaleko im do Bridgestone'ow, Yokohamy czy TOYO. Dobre gumy do ciężkich kobył jak E53. Za 500/szt? Dawaj namiar dla potomności jak gdzieś dostępne od ręki, to jest przykład dobrych opon w dobrej cenie :) Chociaż wyczuwam, że takie cuda tylko po znajomości :8)
http://i.imgur.com/mk2DLM9.jpg http://i.imgur.com/p36AAFC.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To bardzo dobra cena, jak DOT świeży.

Zgadzam się z przedmówcami, że opony w samochodzie, to jedna z najważniejszych kwestii dotyczących bezpieczeństwa.

Sam jeżdżę na Pirelli Scorpion dla SUV i bardzo sobie je chwalę, jeśli chodzi o przyczepność.

Kolega miał kiedyś jakiś chiński wynalazek w E46 i to była istna tragedia :duh:

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
I tak i nie. Wnęka z fotki przeznaczona jest oczywiście na subwoofer, ale zakładając, że sub z aukcji jest faktycznie od E53 (sprzedawca pisze bzdury bo subwoofer do E53 jest dedykowany, nie pasuje jednocześnie do E39 i E38) to oprócz niego potrzebujesz jeszcze wzmacniacza który go napędzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o audio to wg vin:

676 Hifi Loudspeaker System Hifi Lautsprechersystem

609 Navigation System Professional

Czyli mam wzmacniacz?

Jeśli nie ten sub to ten:

http://allegro.pl/bmw-e53-x5-glosnik-tuba-subwoofer-dsp-hifi-i6237127626.html

ale nie mam zestawu DSP...no i pińcet to dla mnie nie jest warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pierwszy sub jest od e39, w e38 aub jest w tylnej polce, a ten za 500 to do X5. Moim zdaniem nie war takiej kasy. 100 to max

 

ja mam natoomiast pytanie czy mozna dolozyc wzmaka jesli sie go fabrycznie nie ma? czy wiaze sie to z kladzeniem wiazki? nie wiem co mam w miejscu kola bo mam butle wiec musze tam zajrzec, w miejscu na suba mam wolne wtyczki jak kolega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jak ktos chce jeszcze kupic na zachodzie zadbane e53 z silnikiem v8 to radze sie pospieszyc .Potem akcyza wyniesie prawie

20 000 zl za takie auto :duh: nawet nie wiem jak to komentowac :duh:

 

http://superauto24.se.pl/porady/nowe-stawki-akcyzy-2017-koniec-z-importowanymi-autami_912217.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi na to ze jak ktos mi rozwali auto albo wpadne w poslizg to pozostanie mi kupic auto z silnikiem 1,5 albo jakies bmw serii f za przynajmniej 100 000 zl. NA tych przepisach zyskaja tylko ci ktorzy chca miec nowe samochody z klasy premium. Kolega mi mowil ze z tego powodu beda niedlugo prostety handlarzy . Teraz sciaganie e46 czy e39 po prostu nie bedzie sie oplacalo. Zarejestrowanie e46 z silnikiem 3.0 diesel to bedzie koszt 10 000 zl :duh: Jeszcze to oc ktore jest juz drozsze o 100% ... normalnie koszty posiadania auta jak w uk :( miejmy nadzieje ze ludzie wyjda na ulice i zrobia swoje.

 

niestety ale to nie jest plotka tylko info z potwierdzonego zrodla :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa to klasyki i zabytki, czyli temat ostatnio u nas popularny oraz auta z USA, szkoda słów :duh:

Na temat ekologii i serii F oraz innego spalającego olej turbogówna szkoda zużywać klawiatury. Samochód który pali olej nie jest raczej bardziej ekologiczny od V8 w gazie, którego spaliny są z natury dużo mniej szkodliwe :duh:

Kolejny punkt - bezpieczeństwo, dacia clio z kosiarką o pojemności szklanki kawy jest bardziej bezpieczna niż X5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o spaliny czy o to co jest bardziej bezpieczne. Czesto przebywam w Ugandzie i rok temu lobby samochodowe wymusilo na rzadzie zeby podniesli akcyze o 50% na starsze auta. To samo jest w kenii . Od roku duza czesc handlarzy musiala zamykac interes bo tam nielicznych stac na nowe roczniki a stare teraz sa w astronomicznych cenach przez akcyze. To samo bedzie z duza czescia handlarzy w pl .

 

To samo jest w polsce , lobby samochodowe to wymyslilo zeby kupowac auta z salonu i tyle. Od wielu lat plakali ze polacy nie chca nowych aut z salonu. Dla przecietnego kowalskiego wybor bedzie jeden - auto z silnikiem od kosiarki . nowa skoda octavia ma silnik uwaga........... 1.0 litra pojemnosci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.