Skocz do zawartości

F11 535xd M-Sport


Dawid S

Rekomendowane odpowiedzi

Re: F11 535d Xdrive Touring

przez xoskix » 29 Sie 2011 07:21

 

"Ceny F11 535d Xdrive Touring rozpoczynają się od 284.900 zł. Kolega napisał, że odbiera auto za 4 tygodnie dopiero i jest to możliwe jak najbardziej."

 

Na pierwszej stronie pisałem o cenie.....

 

Jakiś czas temu dostałem cennik na emaila od jednego z dealerów. Mają ceny wszystkich nowych wersji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 351
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem dzisiaj w Bawarii w Jankach i poinformowano mnie ,ze mozna zamówić sam dumper control .Mam go nawet w swojej specyfikacji ,którą sobie zrobiłem .Poz 223 electronic dumper control 4133 zł. System nie dodał adaptive drive mimo wybrania tej opcji . Natomiast klikając adaptive drive lub dynamic drive kupujemy wszystko (adaptive, dynamic, electronic dumper) za ponad 17 tys

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem przed chwilą na niemieckim oficjalnym konfiguratorze na bmw.de . Mozna zamówić tylko electronic damper control . Zamawiając natomiast adaptive drive bierzemy trio : adaptive ,dynamic i damper control

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowiłeś adaptive drive albo sam dumper control ?

 

Tak zamówiłem całe trio w pakiecie Adaptive Drive ;)

 

*Edit*

 

Wyszukałem ciekawy katalog online. Wklejam bo nie widziałem wcześniej na forum :

 

Link :http://www.bmw.com/com/en/newvehicles/5series/touring/2010/_shared/catalogue/index2.html

Edytowane przez Dawid S
"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego? Delikatnie mówiąc jestem poirtowany podejściem BMW czy Mercedesa do Klineta.

Chcę coś zamówić, a nie mogę bo to "nie występuje z tym" Co za paranoja. Tak było w moim przypadku przy wyborze koloru.

Początkowo chciałem kolor "deep sea blue" ale on nie występuje z pakietem M-Sport. A co mnie to obchodzi, ja płacę, to wymagam. I tu się okazuje że taki Klient ma guzik "do gadania". Jak chesz pakiet M-sport to zmień sobie kolor na inny, albo spadaj i kup sobie Kia. O kryzysie chyba BMW nie słyszało :roll:

"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) I tu się okazuje że taki Klient ma guzik "do gadania". Jak chesz pakiet M-sport to zmień sobie kolor na inny, albo spadaj i kup sobie Kia. O kryzysie chyba BMW nie słyszało :roll:

 

Hmmm... Ciekawe... Z tym kolorem i M-Pakietem jest problem także w innych krajach, ale tam przynajmniej da się go zamówić, z tym, że chyba na zasadach podobnych, jak lakiery Individual - za dopłatą ok. 3000 - 4000 EUR... U nas nic się nie da zrobić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

dokladnie, czesto sie da zamowic, ale sprzedawca, albo jest zbyt leniwy, aby wypelniac dodatkowe papiery, albo nieswiadomy tej kwestii

 

(...) I tu się okazuje że taki Klient ma guzik "do gadania". Jak chesz pakiet M-sport to zmień sobie kolor na inny, albo spadaj i kup sobie Kia. O kryzysie chyba BMW nie słyszało :roll:

 

Hmmm... Ciekawe... Z tym kolorem i M-Pakietem jest problem także w innych krajach, ale tam przynajmniej da się go zamówić, z tym, że chyba na zasadach podobnych, jak lakiery Individual - za dopłatą ok. 3000 - 4000 EUR... U nas nic się nie da zrobić???

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest już zaktualizowany konfigurator na bmw.pl

 

Miłej zabawy :))))

 

widzę, że w tym samym czasie byliśmy na stronie bmw ;)

 

01 Wrz 2011 17:33

jakby to kogoś interesowało to dzisiaj zrobili aktualizację konfiguratora - są nowe silniki oraz nowe pakiety.
http://i2.photobucket.com/albums/y27/tex05/worshipbmw.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo czegoś nie potrafię włączyć albo nie wiem. W dalszym ciągu w opcjach 5 touring (sedan to samo) nic więcej nowego nie ma, a konfigurator kończy się na doborze felg, lakieru i skóry w środku. Może jest coś o czym powinienem wiedzieć ? :duh:
"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem najpiękniejszy na świecie kolor skórzanej tapicerki . Ciemno brązowy cohiba brown , niestety z indyvidauala....Przepiękny !

Umówiłem się na jazdy f10 z m pakietem i felgami 18'' , co by sprawdzić komfort jazdy . Cały czas się zastanawiam , czy na 19" nie będzie jednak zbyt mało komfortowy...

Pozdr

Robert

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobrze, bo sam ostatnio o nich myślałem, że będą za twarde. Martwi mnie jeszcze jedna rzecz: jak to jest z wymianą takich opon. Czytałem, że to musi być jakiś specjalny sprzęt do tego (czy jakaś część?) i obawiam się, że nie wszędzie mogą taką oponkę wymienić w razie jakiegoś problemu...
http://i2.photobucket.com/albums/y27/tex05/worshipbmw.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W salonie BMW sprzedawca powiedział mi ,ze w tej chwili wszystkie BMki są juz na runflatach. 5 juz nawet nie ma miejsca na dojazdówkę w bagażniku . 19'' koła z profilem 245/40 są moim największym znakiem zapytania. Ja jezdzę X5 z m pakietem na felgach 285/45 R19 i 255/50 R19 ( czyli wysokość opony jest znacznie większa) i komfort jazdy pozostawia wiele do zyczenia. Fabryczne felgi 20'' nie wytrzymały zderzenia z polską rzeczywistością....

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.