Skocz do zawartości

dlaczego wyje klakson i migaja migacze??


wojtii

Rekomendowane odpowiedzi

czasami samoczynnie włancza sie klakson i migacz prawy,alarmu nie mam,czy to cos sie dzieje z elektryką ,czy co? dzieje sie to na postoju,przy zgaszonym silniku i zamkniętym aucie,jak zamykam autko to uruchamiam podwójne ryglowanie,i czasami wyje,czy ktos mi sie do Becii dobiera czy ki diabeł. prosze o pomoc :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć w takiej sytuacji alarm fabryczny - bardzo ubogi co prawda ale alarm, Uruchamia się go właśnie w momencie ryglowania zamka centralnego i po środku na desce powinna być czerwona dioda informująca o stanie aktywności - na środkowym nawiewie. Wyłączyć go można otwierająć drzwi kluczykiem lub włączając zapłon. Ale napewno w chwili zamkniętych drzwi przez centralny i włączeniu zapłonu będzie wyć syrena umieszczona pod podszybiem z prawej strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! ja chyba tez mam ten alarm i właśnie moze sie tutaj dowiem na jakiej zasadzie to działa...jakis czas temu ustawiłem kod w komputerku zeby mi nikt nie odpalil furki :D a na następny dzień poprostu wyjąłem akumulator do ładowania. Jak go podłączyłem spowrotem samochód zaczął trąbić dopóki nie wpisałem kodu. Ten alarm działa tylko w takiej sytuacji czy mozna go jakos ustawić żeby np. włączał się przy otwarciu drzwi?? pozdrawiam
http://img412.imageshack.us/img412/7442/niskamala0udjt7.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam w mojej E32 uruchamialo sie go tak, ze zamykajac drzwi musialem dluzej przytrzymac przekrecony kluczyk, az nie zacznie migac dioda i dopiero wyjmowalem.

Kod w komputerze raczej nie ma nic wspolnego z alarmem, on tylko odcina zaplon, ale to dosc banalne zabezpieczenie i nie radze mu ufac, bo bardzo latwo ominac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w e34 też ma ten alarm. Jest dokładnie tak jak kolega wcześniej napisal:

- aby go uruchomić po zamknieciu centaralem dociągam kluczyk do końca w prawo, zaświeca sie dioda na nawiewie środkowym.Świeci w/g instrukcji 36 godz. po tym czasie ale alarm nadal pracuje.W mnie wzbudza go otwarcie drzwi,włożenie reki przez otwarte okno lub mocny wstrząs.Ostatnio sie sprawdził małolaty dobierały sie do zamków i sie załączył przez okno widziałem jak uciekali.

BMW 525i od 340 dni---------wcześniej e23, 732i--------- tylko automat!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.