Skocz do zawartości

Czy te bmw ma xenon???co myslicie ogolnie o aucie..?


Bmwe39520Gdynia

Rekomendowane odpowiedzi

Z pewnością wersja jest bez xenonu.

 

Czemu tak myslisz? Zdjecia sa kiepskie ale widac ze ma xenony. Auto jest bardzo biednie wyporarzone. Jedynie ma szyberdach i nic ciekawszego niema. Jak dlamnie ma bardzo ale to bardzo maly silnik, szczerze mowiac ten silnik nie nadaje sie do e60, za duze auto. Nawet panel klimy jest zyczajny na pokretla, i siedzenia ze szmaty znaczy nie ma skury.

 

Radze ci poszukac czegos innego.

 

Pozdrawiam.

http://img854.imageshack.us/img854/24/img20110806wa0001.jpg



3 ulbione zwierzęta kobiety:


1. Jaguar w garażu

2. Norki w szafie

3. Osioł co nato zarobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie zwracam honor. Weszlem na kompa i powiekrzylem fotki i na 2 zdjeciu widac ze ma zwykla zarówke a nie xenony. Ale i tak mysle ze nie warto zachodu o te auto. Za ok 13tys euro idzie kupic np. 530d lub 525d albo z silnikami bezynowymi(jak kto woli) z bardzo ale to bardzo bogatrzym wyposarzeniem.

http://img854.imageshack.us/img854/24/img20110806wa0001.jpg



3 ulbione zwierzęta kobiety:


1. Jaguar w garażu

2. Norki w szafie

3. Osioł co nato zarobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kluczem byl tu xenon i cena..posiada kola m pakiet oryginal,jest czarna ,navi,czujniki parkowania,el szyber co rzadko bywa w 520..no i cena...posiadam na auto 60 tys wraz z ac......wiec od razu bym dokupil kierownice m i fotele obowiazkowo m bo wiem ze ta ma szmaty a nawet ze zwykla standardowa skora mi sie nie podobaja i jak to ja mowie na nie pontony :D Klima jest reczna to fakt i to mnie bolalo no ale w salonie nie jestem...bo tak to bym jeszcze chcial schadow line... :mrgreen: ....silnik mi pasuje bo mialem w mojej poprzedniej 2.0 150km i nienarzekalem,zero awari,ladna praca i fajny kompromis miedzy ekonomia a osiagami bo srednio mialem 8 L robiac wiekszosc trasy i 1.4 miasta jezdzac do pracy a przeciez glupi maluch pali 6L...Jak nie ma xenonu to lipa i odpada....Ps ten model czyli z tego rocznika ma napewno 6 garow?czy 4?bo roznie ludzie mowia i powoli glupieje... :mad2:
Tylko BMW !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W E60 nie ma klimy ręcznej. Zawsze jest automatyczna tylko zwykła lub o rozszerzonym zakresie. Ja osobiście uważam, że ta prostsza jest lepsza, bo w tej rozszerzonej trzeba latać po menu i-drive żeby przestawić dystrybucję powietrza, głupota. BMW tu przekombinowało i to mocno. Niestety co do wyglądu prostsza wypada blado. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E60 nie ma klimy ręcznej. Zawsze jest automatyczna tylko zwykła lub o rozszerzonym zakresie. Ja osobiście uważam, że ta prostsza jest lepsza, bo w tej rozszerzonej trzeba latać po menu i-drive żeby przestawić dystrybucję powietrza, głupota. BMW tu przekombinowało i to mocno. Niestety co do wyglądu prostsza wypada blado. :)

 

Przerzywasz.co to trudnego wejsc w opcje w idrive?

 

520i ma 4cylindry, wyszedl wogule co ma 6 w 520i? W to to wontpie.

http://img854.imageshack.us/img854/24/img20110806wa0001.jpg



3 ulbione zwierzęta kobiety:


1. Jaguar w garażu

2. Norki w szafie

3. Osioł co nato zarobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

520i ma 4cylindry, wyszedl wogule co ma 6 w 520i? W to to wontpie.

:duh: damian ja Cię proszę! :wink:

 

Co? Skoro wyszedl dwulitrowy z 6garami to zwracam honor. Nie zagladalem 520i pod maske. Nigdy sie nie spodkalem 2.0i i 6cylindrów no ale cuz, jestem czlowiekiem mam prawo sie mylic.

http://img854.imageshack.us/img854/24/img20110806wa0001.jpg



3 ulbione zwierzęta kobiety:


1. Jaguar w garażu

2. Norki w szafie

3. Osioł co nato zarobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

520i ma 4cylindry, wyszedl wogule co ma 6 w 520i? W to to wontpie.

:duh: damian ja Cię proszę! :wink:

 

Co? Skoro wyszedl dwulitrowy z 6garami to zwracam honor. Nie zagladalem 520i pod maske. Nigdy sie nie spodkalem 2.0i i 6cylindrów no ale cuz, jestem czlowiekiem mam prawo sie mylic.

 

2.0 R6 150 KM w BMW był produkowany chyba do 2001 r. pózniej zastąpili go 2.2 R6 170 KM i taki właśnie jest w E60 520i, w piątkach nie było benzyny R4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Przerzywasz.co to trudnego wejsc w opcje w idrive?

 

 

Nic trudnego? Może pogłaśnianie radia też w i-drive powinno być po przejściu przez trzy stopnie menu. ;) Zresztą BMW chyba doszło do tych samych wniosków co większość użytkowników, czyli że to głupota, skoro w nowym modelu już te regulacje klimy z powrotem są ustawiane przyciskami. Zresztą sam i-drive bardzo szybko dostał dodatkowe, nowe przyciski przy pokrętłach, zastanów się z jakiego powodu. Pojeździsz trochę swoją 5tką to zrozumiesz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerzywasz.co to trudnego wejsc w opcje w idrive?

 

 

Nic trudnego? Może pogłaśnianie radia też w i-drive powinno być po przejściu przez trzy stopnie menu. ;) Zresztą BMW chyba doszło do tych samych wniosków co większość użytkowników, czyli że to głupota, skoro w nowym modelu już te regulacje klimy z powrotem są ustawiane przyciskami. Zresztą sam i-drive bardzo szybko dostał dodatkowe, nowe przyciski przy pokrętłach, zastanów się z jakiego powodu. Pojeździsz trochę swoją 5tką to zrozumiesz. ;)

 

Nieno pomysl z radiem to troche przegioles, ja mam na moim koncie pare e60 i nigdy mi nie przeszkadzalo wejsc w menu i cos przestawic. To jest kwestia przyzwyczajenia.

 

Panowie niema co sie wyklucac czy ma 4 czy 6 garów. Ja sie jeszcze nie spodkalem z e60 520i, az dziwne ale najmniejszy z jakim mialem stycznosc to 525i.

http://img854.imageshack.us/img854/24/img20110806wa0001.jpg



3 ulbione zwierzęta kobiety:


1. Jaguar w garażu

2. Norki w szafie

3. Osioł co nato zarobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.