Skocz do zawartości

Range Rover Sport vs BMW X5


Iphone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam sie powoli nad zmianą swojego X5,jest przywiązany bardzo do marki BMW lecz RR bardzo mi się podoba.Wydaje mi się że RR radził by sobie lepiej w zimę i że ma większy bagażnik.RR nie jest tak często spotykany jak BMW dlatego to też dla mnie plus.Silnik jaki bym rozważał to 3.0D w obu samochodach.Widziałem na tym forum także właścicieli Range Roverów,czy moglibyście powiedzieć które waszym zdaniem jest lepsze?Samochodem tym miała by jedździć żona i generalnie tylko po mieście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego miałem Range Rovera Sporta - wersje limitowaną Supercharged kolor pomarańczowy :mrgreen:

 

Samochód piękny, wyposażony, funkcjonalny SUPER!!!! BOMBA !!!!!!!!!! Żona nie chciała z niego wysiadać!!

 

Ale:

Ilość odwiedzin serwisu mnie przerażała !!!!!!! :duh: :duh: :duh:

Samochód bardzo bardzo BARDZO awaryjny i nie ważne czy 2011 czy 2005 - znam wielu wlaścicieli RR S i opinia ta sama!

 

Mi na widok Range Rovera Sporta łezka sie w oku kręci bo to NAJPIĘKNIEJSZY suv ale jak pomyśle o godzinach,dniach , tygodniach odwiedzin serwisu daję se spokój.

 

A w niedługim czasie też planuję X5 żonie :cool2:

------- /// M ---------
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem właśnie że często się psuja,a może jak teraz był lift to naprawili to?Właśnie według mnie po X5 E53,Range Rover jest najpiękniejszym Suvem pod słońcem ma to coś :D Czy w RR da się także jezdzić dynamicznie,i szybko pokonywać zakręty jak w X5?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie E70 wogóle mi się nie podoba,wygląda jakby napompowane E53 i jakby mniejsze od niego,nie ma tego czegos przypomina mi ML'a.Po drugie potrzebuje większego bagażnika niż w E53 dlatego E70 odpada,bo ma chyba niewiele większy bagażnik od E53 o ile wogóle ma większy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno czytalem test RR TDV8 i X5 E70 3.0sd oczywiscie bmw wygralo porownanie. duzo lepiej sie prowadzi , lepsze hamulce itd itd. :) a co do bagaznikow. X6 - 570l, dwupoziomowy przy oponach runflat, X5 E70 - 620l, RR - 535l. moim zdaniem X5 to najlepsiejszy suv na rynku. pozdr
nie ważne ile pod maską! ważne ile pod czaszką!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
A to niewiedziałem sory... Ale to i tak nie zmienia faktu że E53 stylistycznie wygrywa z E70,dlatego biorę pod uwagę Range Rovera lub X6 ewentualnie,tylko w X6 bagażnik nie jest za pojemny z powodu opadającej lini dachu.

 

taaa, sa tacy, ktorzy mowia, za stare zolte ringi sa ladniejsze od nowych bialo-niebieskich :D ale jak to mowia, o gustach sie nie dyskutuje

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to niewiedziałem sory... Ale to i tak nie zmienia faktu że E53 stylistycznie wygrywa z E70,dlatego biorę pod uwagę Range Rovera lub X6 ewentualnie,tylko w X6 bagażnik nie jest za pojemny z powodu opadającej lini dachu.

 

taaa, sa tacy, ktorzy mowia, za stare zolte ringi sa ladniejsze od nowych bialo-niebieskich :D ale jak to mowia, o gustach sie nie dyskutuje

 

No nie dyskutuje się,ale i tak nie zmienie zdania że nowa X5 wygląda jak napompowana E53,dużo mniej sportowo tylko coś ala ML :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A to niewiedziałem sory... Ale to i tak nie zmienia faktu że E53 stylistycznie wygrywa z E70,dlatego biorę pod uwagę Range Rovera lub X6 ewentualnie,tylko w X6 bagażnik nie jest za pojemny z powodu opadającej lini dachu.

 

taaa, sa tacy, ktorzy mowia, za stare zolte ringi sa ladniejsze od nowych bialo-niebieskich :D ale jak to mowia, o gustach sie nie dyskutuje

 

No nie dyskutuje się,ale i tak nie zmienie zdania że nowa X5 wygląda jak napompowana E53,dużo mniej sportowo tylko coś ala ML :?

 

Może dlatego, że X5 ma tyle wspólnego ze sportowym autem co Trabant z komfortem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
MI też chodziło o sylwetkę. Jak można szukać sportowej sylwetki w klasycznym SUVie? Masło maślane. ;) Osobiście bardzo mi się obie X5tki podobają, ale na obecne czasy starszy model wygląda niestety dość prymitywnie i prosto, w porównaniu do nowej X5. O wnętrzu to już nawet w ogóle nie ma co zaczynać dyskusji. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.