Treść opublikowana przez wieśniak1685047700
-
VIN - prośba o rozkodowanie
prosze o rozkodowanie EZ20866
-
VIN - prośba o rozkodowanie
witam prosze o rozkodowanie FC83473 dzieki
-
VIN - prośba o rozkodowanie
prosze o rozkodowanie ER16033
-
VIN - prośba o rozkodowanie
prosze o rozkodowanie L059654
-
318 M-pakiet, siadlo zawieszenie
ja tez tak mam przy zawiasie m tech i tak ma byc. przeczytajcie sobie to: http://www.bmw-tech.pl/artykul/zadarty-do-gory-przod-bmw/
-
VIN - prośba o rozkodowanie
witam, prosze o rozkodowanie ET47384 dzieki
-
[E36]328i Sedan - Jaki dyferencjał polecacie ?
do dyfra z duza glowa pasuja cienkie polosie , np. od 2.0l. ja tak mam w swojej
-
E36 2.0 M50, potrzebuję zdjęcia podwozia, kpl. wydechu!
nie trzeba jakos "latac" dziury po drugiej sondzie. wystarczy uciac przewody, a sonda niech zostanie.w wydechu 2.8 masz na klapke na podcisnienie, ale nie trzeba tego podlaczac, a klapka niech bedzie caly czas otwarta.
-
Jaki ekonomiczny silnik?
moim zdaniem optymalne na nasze drogi sa 16stki z opona 205/55, ktore tez do tanich nie naleza, ale dobrze sie jezdzi. jezdzilem na 17" 225/45 i jak dla mnie za duze
-
Jaki ekonomiczny silnik?
mialem isa, 2.0 a teraz mam 2.8. kazdy bez gazu. spalanie isa i 2.0 prawie takie same przy spokojnej jezdzie 8.5l w trasie rekord to ok 6.5l. 2.8 pali mi teraz ok 10, ale stosunkowo malo jezdze po miescie. ogolnie jestem zadowolony ze spalania 2.8 i podejrzewam, ze jak zrobi sie cieplej to bez problemu zejde ponizej 10. jesli juz 6 garow to bierz tylko M52
-
VIN - prośba o rozkodowanie
witam. prosze o rozkodowanie JH26842 oraz B985546 podziekowal
-
VIN - prośba o rozkodowanie
witam, prosze o rozkodowanie ER01845 dzieki
-
[E36 2.0] Ogromne spalanie
moze po prostu padl Ci komp
-
VIN - prośba o rozkodowanie
witam, prosze o rozkodowanie EV07713 dzieki;)
-
VIN - prośba o rozkodowanie
witam, prosze o rozkodowanie JG22592 dzieki
-
VIN - prośba o rozkodowanie
witam, prosze o rozkodowanie: AB63126. dzieki
-
Oświetlenie, BMW E36
wyjmij stara(przepalona) i zobacz
-
M52 duzo pali i slaby.duzy problem
jakis czas temu zagrzaalo mi sie auto.doszlo do czerwonego i wylaczylem silnik.okazalo sie ze termostat.wymienilem termostat, pompe wody i chlodnice, bo sie rozszczelnila.odpowietrzylem i wszystko bylo ok-trzymal temp itd.problem w tym,ze od tego czasu strasznie slaby i duzo pali ok.15l, a moze i wiecej.smierdzi benzyna z wydechu i jak przygazuje to czarny dym.bylem na trzech roznych kompach i na zadnym nie pokazalo bledu.cisnienie w cylindrach wysokie.jeden mechanik stwierdzil, ze przeplywka wiec wymienil.niby troche mocniejszy,ale wciaz duzo pali i nie jedzie tak jak powienien.mysle,ze moze czujnik temp wody lub sonda,ale mysle ze nqa komp powinno to pokazac.dziwne to jest:/ piszcie swoje pomysly,bo ja juz nie mam:(
-
VIN - prośba o rozkodowanie
prosze o rozkodowanie JA44136
-
VIN - prośba o rozkodowanie
witam, prosze o rozkodowanie WBAAJ11030CL91159 dzieki:)
-
VIN - prośba o rozkodowanie
witam. proszę o rozkodowanie FR95042. dzięki;)
-
VIN - prośba o rozkodowanie
witam,. proszę o rozkodowanie EB91729 dziękuję.pozdr
-
316i - Regulacja wysokości reflektorów
witam. ustawianie swiatel na stacji diagnostycznej jest za darmo. ja sam nigdy nie ustawialem, bo mozna przesadzic i moga za wysoko swiecic. na stacji maja przyrzady i jest git.
-
przyczepnosc e36 a e46
witam. jezdzilem wieloma e36 i ale e46 tylko jedna - 2.2l 170KM w coupe i byla duzo szytywniejsza, mysle ze miala zawias m tech, zarabiscie trzymala sie drogi. taka jakby zwinniejsza sie wydawala, super sie prowadzila! wg mnie e46 ma lepsza przyczepnosc oczywiscie w oryginale, bo zawieszenie mozna modyfikowac jednak jestem zdania, ze to co inzynierowie bmw wymyslili jest bardzo dobre i nie trzeba tego zmieniac. pozdr
-
VIN - prośba o rozkodowanie
witam. prosze o rozkodowanie WBAAP71060PP07406 dziekuje.