Skocz do zawartości

740i dziwne stukanie


Sławek.S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów mam bunie z 1999r po FL z motorem 4,4i od pewnego czasu zauważyłem dziwne metaliczne stukanie w trakcie jazdy to znaczy jak przyśpieszam to slychac metaliczny odgłos jak stoje w miejscu i gazuje to nic nie słychac co to może byc dziękuje z góry za odp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że to stukanie słychac dopiero jak auto się rozgrzeje jak jest zimny to znaczy zaraz po odpaleniu jak przyspieszam to nie słychac żadnego stukania jak stoje w miejscu to czy silnik ciepły czy zimny jak mu przygazuje to nic nie słychac żadnego stukania nie mam pojęcia co to może byc mam zalany pół syntetyk castrola 10w40 czy to wina oleju na starym oleju też takie objawy były nie lałem syntetyka bo mam przebiek 311 tyś nie wiem czy to wina oleju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Pojechałem do mechanika powiedział że mam coś z zapłonem bo pod obciążeniem stukają mi zawory mam gaz na gwarancji kozał jechac do gazownika mówił że to może byc wina instalacji gazowej zauważyłem to stukanie dopiero od niedawna wcześniej dobże chodziła na benzynie i na gazie w styczniu będzie rok jak chodzi na gazie noi pojechałem do gazownika podpiol się do kompa od gazu i nic mówi że wszystko w pożądku z instalacją , umówiłem się z jeszcze jednym mechanikiem na diagnostyke silnika sam już nie wiem zobaczymy czy coś znajdzie jak nic nie znajdzie to już nie wiem co robic ściągac głowice czy co nie wiem NIC NIKOMU NIE PRZYCHODZI DO GŁOWY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem do mechanika powiedział że mam coś z zapłonem bo pod obciążeniem stukają mi zawory mam gaz na gwarancji kozał jechac do gazownika mówił że to może byc wina instalacji gazowej zauważyłem to stukanie dopiero od niedawna wcześniej dobże chodziła na benzynie NIC NIKOMU NIE PRZYCHODZI DO GŁOWY

Kolejny Mengele, który najpierw zagazował Beemkę, a potem się dziwi, że biedaczka zdycha. Jak nikomu nic nie przychodzi do głowy to sam pomyśl, w końcu to Twoje autko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz gaz gaz...jeszcze nie słyszałem ani nie widzialem ani BMW ani MB,które nie mialy by problemów po zagazowaniu...Panowie kiedy do Was dotrze,że gaz tylko imituje oszczedności bo potem właśnie trzeba wywalić kase na remont wszystkiego i okazuje się,że tak naprawde gó.no zaoszczędziliśmy...jedyne co pozostaje to kiepskie wrażenia z jazdy bo niestety to nie to samo co na benzynie.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa :D głowice, czy może jakieś szklanki, uszczelki. Kumpel ma takie 2.8 w e30 i pierwsze co to zalozyl glowice od 2.5, dzieki czemu vanosów nie ma, co oznacza ze nie ma klopotów :P

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.