Skocz do zawartości

520i E34 '93r - Moja Babcia


rafal735r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Butla w kole. 42l. Przez to nie worze zapasowki :) Troche ryzykownie.

A co do kierownicy to dalej jezdze na starej. Zamowilem sobie ta na zdjeciach powyzej to gosc tak ja do mnie wyslal ze jedzie juz chyba trzeci miesiac. :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna ta wersja zimowa, kurcze jednak e34 to jest to he,

moja wersja zimowa stoi w garażu bo ktoś był niemiły i wrzucił mi betonowy bloczek na tylną kanapę przez tylną szybę...

http://img338.imageshack.us/img338/4369/sygnaturka2w.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna ta wersja zimowa, kurcze jednak e34 to jest to he,

No akurat te Alu kupilem za grosze. Z tym ze byly w takim stanie ze nie mialy nawet farby wiec zostaly odmalowane na nowo plus kupilem emblematy. Troche kiepsko to wyszlo, ale normalnie nie widac zadnych odchylen. Co ciekawe w katalogu BMW odczytalem ze jest to felga przystosowana do ogumienia zimowego :)

 

Na wiosne chcialem zmieniac auto na cos z wiekszym silnikiem, ale postanowilem ze te doprowadze do perfekcji i pojezdze jeszcze ze 2 lata. Mam zamiar zmieniac halogeny na nowe, bo te maja zółty nalot. Lewy okular, bo pęknięty. Na szyberdachu i pod klapa bagażnika jest małe ognisko korozji i to chyba bedzie na tyle. Wtedy będę dopiero spokojny, bo te duperele ciągle nie daja mi spokoju :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faaaaaajna, podoba mi się. Żadnych udziwnień, salonowa E34 :cool2: Te alusy "wersja lato" jaki to rozmiar? Co do halogenów, to na twoim miejscu zmienił bym tylko szkła. Zdemontuj je z samochodu, zabierz do domu, wybebesz i wykąp w ciepłej wodzie. Klej puści i żyletką go "przekroisz". Potem myjesz środek i do akcji wkracza czarny klej do szyb. Schnie dosyć szybko. Efekt ten sam, a koszta pewnie 2x niższe. Przechodziłem to u siebie więc piszę na własnym przykładzie. Niestety zmieniłem szkło tylko w jednym halogenie bo drugi mam przyklejony na stałe do zderzaka i nidyrydy :evil:

 

Tak wyszło to u mnie:

 

http://img829.imageshack.us/img829/5325/beztytuuavk.jpg

 

Lewy po zmianie szkła, prawy niet.

 

Pozdrawiam

Brokatrot Metallic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Piękna super kolor i wszystko w oryginale według mnie najładniejsza e34 na forum i pamiętaj ze jutro dzien babci :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faaaaaajna, podoba mi się. Żadnych udziwnień, salonowa E34 :cool2: Te alusy "wersja lato" jaki to rozmiar? Co do halogenów, to na twoim miejscu zmienił bym tylko szkła. Zdemontuj je z samochodu, zabierz do domu, wybebesz i wykąp w ciepłej wodzie. Klej puści i żyletką go "przekroisz". Potem myjesz środek i do akcji wkracza czarny klej do szyb. Schnie dosyć szybko. Efekt ten sam, a koszta pewnie 2x niższe. Przechodziłem to u siebie więc piszę na własnym przykładzie. Niestety zmieniłem szkło tylko w jednym halogenie bo drugi mam przyklejony na stałe do zderzaka i nidyrydy :evil:

Szkla wymienialem, tylko dalem d... ,bo wkleilem je na bezbarwny silikon, ktory zrobil sie zółty. Do tego czasem parują, a niby wszystko jest szczelne wiec dlatego pomyslalem o nowych halogenach.

Letnie alu to 16".

 

Piękna super kolor i wszystko w oryginale według mnie najładniejsza e34 na forum i pamiętaj ze jutro dzien babci :D

Czy najladniejsza? Akurat nie mi to oceniac. Troche jeszcze zostalo, ale mam nadzieje ze na wiosne doprowadze ja do stanu prawie ze perfect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wiosna idzie więc nazbierało się troche inwestycji. Niedawno zalozylem na przód hamulce od E32 740i, bo oryginalne byly za slabe przy hamowaniu z duzych predkości. Tył też juz zakupiony nowy. Tarcze i klocki czekają na montaż. Za miesiąc autko dostanie tez kompletny nowy układ wydechowy, bo ten juz ledno trzyma sie kupy.

Jesli chodzi o zmiany wizualne to bede chyba wymienail halogeny na nowe, bo te zrobiły się żółte i wysyłał kierownice do obszycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie wydech itd jest wazniejsze, ale ciagle mysle o tej kierownicy. Ta nie jest za ladna, ale w sumie za obszycie zaplace tylko 150zl i bede mial nowke skore. A za uzywana kierownice trzeba dac z 250zl i skora na niej tez nie bedzie za ladna. A w sumie nie usmiecha mi sie wydawac 400zl na kierownice, lepiej kupic nowe wtryski do gazu czy cokolwiek innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Inwestycji ciag dalszy. Dzis wymieniony zostal caly uklad wydechowy na nowy. Zakupilem tez nowa chlodnice, bo stara zaczela puszczac plyn. W tygodniu wybiore sie na jakis szrot w celu wymiany wygluszenia maski, bo aktualne sie rozpadlo na skutek cieknacego spryskiwacza, ktory oczywiscie jest juz naprawiony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.