Skocz do zawartości

co to oznacza??


koral78

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jestem świerzym posiadaczem e36 i nie moge znalesc nic na temat inspekcji przez opcje szukaj. Moje pytanie jest takie co oznaczaja te kontrolki kwadraciki po przekreceniu kluczyka ?? wcześniej świeciły mi sie 4 zółte a teraz swieca mi sie 3 zółte one gasną co to oznacza?mam ayto 2 tygodnie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm?dziwne ze pojawiaja ci sie zolte?!

u mnie sa zielone.a oznacza to czas ktory ci pozostal do oil servis a mianowicie do wymiany oleju silnikowego i ewentualnego przegladu auta.

kontrolki gasna z uplywem przejechania danej ilosci kilometrow.

jesli cos pokrecilem prosze o poprawki.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem świerzym posiadaczem e36 i nie moge znalesc nic na temat inspekcji przez opcje szukaj. Moje pytanie jest takie co oznaczaja te kontrolki kwadraciki po przekreceniu kluczyka ?? wcześniej świeciły mi sie 4 zółte a teraz swieca mi sie 3 zółte one gasną co to oznacza?mam ayto 2 tygodnie pozdrawiam

 

Oj cos słabo szukałeś ;)

 

Hmmm żółte :?: ...raczej zielone i one w miarę upływu przejechanych kilometrów gasną potem zapala się żółta kontrolka i należy wtedy wymienić olej oraz skasować inspekcję olejową ( tak żeby się zaświeciły spowrotem zielone kontrolki :wink: ), jak tego nie zrobisz to zapali się razem z żółtą czerwona kontrolka, później zgaśnie pomarańczowa i zostanie tylko czerwona......a potem zgaśnie Ci silnik i już go nie odpalisz :mrgreen: :roll2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostanie tylko czerwona......a potem zgaśnie Ci silnik i już go nie odpalisz

 

Jakoś wątpię w to że silnik mu zgaśnie.

Osobiście jeździłem na czerwonej lampce od inspekcji.

Prawda jest taka, że jest to tylko zbędny badziew, który się być może sprawdza w zachodnich warunkach :norty:

BMW E30 316i 1.8 M10B18 coupe

BMW E30 318i M40 coupe

BMW E34 525td touring

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostanie tylko czerwona......a potem zgaśnie Ci silnik i już go nie odpalisz

 

Jakoś wątpię w to że silnik mu zgaśnie.

Osobiście jeździłem na czerwonej lampce od inspekcji.

Prawda jest taka, że jest to tylko zbędny badziew, który się być może sprawdza w zachodnich warunkach :norty:

Nie no chyba nie zgaśnie silnik ale (CHYBA) przejdzie w "tryb awaryjny" czyli praktycznie brak mocy coby tylko dojechac do serwisu.Ale sam sobie skasuj inspekcję był temat wertowany na forum dośc dużo razy.

Poziom poczucia humoru jest wprost proporcjonalny do Twojego IQ.

http://img407.imageshack.us/img407/5961/roxbury9je.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nic się nie stanie.

Masz e36 i nie sądzę żeby w tej desce było nie wiadomo co.

To tylko bajer ta inspekcja.

Może w nowszych modelach coś się dzieje :?: :norty:

Ale moje doświadczenie z E30 nakazuję mi w to nie wierzyć :norty:

BMW E30 316i 1.8 M10B18 coupe

BMW E30 318i M40 coupe

BMW E34 525td touring

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.