Skocz do zawartości

Jak dezaktywowac telefon poliftowe e39


oli222

Rekomendowane odpowiedzi

Ja podepnę się do tematu i zapytam jak wyłączyć na stałe telefon w aucie przed liftem 96r.

Bo za każdym razem jak przekręcę kluczyk w poz. 1 czyli radio, szyby itp włącza się telefon, ale gdy wyłączę stacyjkę to telefon zostaje włączony i cały czas świeci jego wyświetlacz i pobiera prąd. Jak go wyłączyć żeby w ogóle nie działał? Wyjąć bezpiecznik?

Bo życie zaczyna się od ośmiu cylindrów :) Moja 540iA

http://forum-lines.ru/rez/ab192360.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Co do pierwszego tematu to wpisz w wyszukiwarkę klubową ''telefon instrukcja'' znajdziesz tam mój post a w nim link do instrukcji twojego telefonu.Co do czasu czuwania to jutro dokładnie postaram się opisać krok po kroku jak ustawić telefon aby gasł zaraz po wyjęciu kluczyka,dziś już nie dam rady (sorry).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podepnę się do tematu i zapytam jak wyłączyć na stałe telefon w aucie przed liftem 96r.

Bo za każdym razem jak przekręcę kluczyk w poz. 1 czyli radio, szyby itp włącza się telefon, ale gdy wyłączę stacyjkę to telefon zostaje włączony i cały czas świeci jego wyświetlacz i pobiera prąd. Jak go wyłączyć żeby w ogóle nie działał? Wyjąć bezpiecznik?

 

 

Wystarczy po prostu wypiąć słuchawkę, ale myślę że bezpiecznik też powinien załatwić sprawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oto co musisz zrobić aby telefon gasł zaraz po wyjęciu kluczyka: przekręć kluczyk na zapłon,podnieś słuchawkę,naciśnij guzik z narysowaną strzałką(ale nie trzymaj)następnie naciśnij guzik z narysowaną kopertą;pojawi się napis MENU,naciśnij 2 potem 7 i przycisk M+;wybierz z klawiatury czas czyli 3x0 i naciśnij M+,a następnie przycisk kończący rozmowę. I gotowe. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reemo a wyciągałeś właściwe bezpieczniki? Bo na mój rozum, jeśli telefon jest zabezpieczony bezpiecznikiem przed przepięciem/zwarciem to jeśli wyciągniemy bezpiecznik to przerywamy obwód zasilający tym samym telefon nie powinien się w ogóle włączać.

Bo życie zaczyna się od ośmiu cylindrów :) Moja 540iA

http://forum-lines.ru/rez/ab192360.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej dobre - wydaje mi się, że u mnie to 43 i 44 (tzn teraz tak z pamięci) i gdy wyłączyłem jeden do straciłem obraz w boardmonitorze. Odpięcie drugiego nadal wywoływało diodę. Sprawdzę jeszcze, żeby się upewnić :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czy do uruchomienia MENU w telefonie (auto z 96r) trzeba włożyć kartę sim? Bo u mnie niestety nie udało się wejść w Menu i zmienić ustawień telefonu.

 

Wyjmij wtyczkę i po sprawie. Po co się barować z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

Mam ten sam problem. Tel nie wyłącza się po cofnięciu kluczyka.

Nigdzie nie znalazłem jak temu zaradzić.

Znalazłem tylko instrukcje ale po niemiecku :/

Może ktoś wie jak to zrobić w tym telefonie

To taki tel:

http://www.bmwclub.lv/files/autotelefon_011997.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.