Skocz do zawartości

wymiana amortyzatorów w bmw e39 jakie polecacie


mass411

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bede wymienial u siebie w torungu z zawieszeniem samopoziomujacym. Z tylu to z sensownych marek jest tylko sachs. Z przodu chcialem dac bilsteina z uwagi ze o sachsie takze negatywne opinie slyszalem. Teraz to juz calkiem nie wiem co zrobic. Zeby na rynku nie bylo dobrych amorowo... :evil:

 

Moja buma ma na liczniku 240 a amory ori.

 

ja miałem wymienione amory przód i założyłem sachs'a, dotychczas przejechałem na nich około 45tys. km przez 3 lata i nie narzekam, dopiero po przebiegu jakichś 35tys km przód opadł na naturalną wysokość :shock: po wymianie stał jakby troche za wysoko

ja nie spotkałem się z opinią że sachs zły, może jakieś podróby ...

życie jest za krótkie, żeby jeździć dieslem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem na sachsach z tyłu auta 70 tyś w ciągu roku ,tylko nasze drogi i nadal dają radę , z przodu tydzień-dwa temu wymieniłem amorki na sachsa, zdjąłem na 99,9 % oryginały przy przebiegu 260 tyś były w opłakanym stanie , za pół roku jak przejadę jakieś 30-40 tyś przekonam się jak z sachsami z przodu i tyłu ale nadal uważam że lepsze to niż kayaba czy bilstein tylko droższe ale cenę też można znaleźć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wymieniałem ostatnio amory w tyle (touring) i wsadziłem mimo wszystko Sachsy... (450zł za szt. dałem). Po prześledzeniu przeróżnych opinii na forum i opiniach znajomych wybór padł właśnie na nie, mam nadzieję, że trochę pośmigam :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Z jakiej serii kupiłeś te Sachsy? Advantage czy Super Touring? Jakie masz zawieszenie w tym e39 - standard czy mtechnik ?

 

Dzis dopiero zajzalem pod spod mojego auta i troche oniemialem bo pieknie swieci sie tam(tłusty od oleju) amortyzator KYB Excell-G, takze zwracam honor

Sachsom i przepraszam za falszywą opinie.KYB juz dziekujemy.Skladam na nie reklamacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam. Byłem ostatnio na swoim pierwszym przeglądzie i wyszło, że mam 88% i 87% na przodzie. Auto jak się ugnie odrazu powraca itd, ale gdy dzisiaj wymieniałem opony letnie na zimowe zobaczyłem ze amory już są zapocone. Lewy mocniej prawy prawie nic. Nic nie puka nie stuka. Trzeba już teraz wymieniać? Chce kupić sachsa, ale fajnie gdybym mógł na tym jeszcze pojeździć tylko się zastanawiam czy można?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.