Skocz do zawartości

Nie wiem gdzie to dodac:) ale chcialem sie przywitac


Filonq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich, jestem nowym uzytkownikiem tego forum.

Troche o sobie, jestem posiadaczem i fanem marki :) Poprzednie auto bmw e36 1991r 1.8 m40b18. Obecnie E34 m20b20. Co bylo do zrobienia to zrobilem lacznie z wymiana uszczelki pod glowica. Ale wszystkie problemy wkoncu zniknely. Planuje jeszcze wymiane silnika ale to jesienia tego roku.

 

Kilka fotek mojej lalki:

 

zaraz po kupnie i polerce lakieru

IMG_3886.JPG

IMG_3885.JPG

 

obecnie :)

1.jpg

Obraz%252520034.jpg

IMG_4645.JPG

IMG_4663.JPG

IMG_4800.JPG

mala reklama narzeczonej.. maluje aerografem jak co :)

IMG_4806.JPG

IMG_4812.JPG

 

pozdrawiam i czekam na opinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Witamy :clap: .... generalnie co do auta to wygląda ładnie,może ten areograf faktycznie zaburza cała elegancje ładnego lakieru (rzecz gustu) a felgi pasuja jak najbardziej ,pasowały by nawet do 518 wiec nie bardzo rozumie dlaczego by miały trącić wioską ...tak jak by miały napędzać auto...
iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem felgi pasują jak do każdej innej e34 (osobiście choruję na takie :lol: ) nie ważne czy 540i czy 518i. Równie dobrze moglibyście przyczepić się do m kierownicy w wielu e34ach z silnikami rzędu 2.0. Ten rysunek na masce faktycznie zaburza trochę elegancję modelu, ale to twoje auto. Ogólnie jest :cool2: Witamy w klubie :D
Brokatrot Metallic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

 

Ładny egzemplarz. Co do aerografu czy bialych kierunkow to oczywiscie rzecz gustu, ja tam wole E34 w oryginale. Najwazniejsze zeby bylo sprawne i zadbane a na takie wyglada.

A jaki silnik planujez wlozyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwni mnie ze nie widzicie nic smiesznego w 17" od M do 518i czy 520i. Moze calkiem zalozyc mu 18" albo 19"? Nie dosc ze ten silnik jest wolny to jeszcze zakladac mu 17" felgi na szerokiej oponie. :duh: Jaki w tym sens? Spalanie wieksze i calkiem juz jechac nie chce. Zeby cos takiego kupywac i zakladac trzeba miec troche silnika i wyobrazni. To wyglada na zasadzie: "Patrzcie jakie mam kozackie 17" od MPower, a ze pod maską Mieszko I i nic nie jedzie to pal licho, grunt ze wygląda" :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi fajne, ciezko je dostac, pasuja do kazdego e34,ale ten aerograf... moze i ladny - rzecz gustu, ale na e34? profanacja!

Witaj w klucie :)

Ciezko dostac? Braciak probowal je sprzedac z miesiac czasu, jak nowe i nikt nie chcial, staly niedawno na allegro kilka tygodni. Wkoncu sprzedal kumplowi po smiesznej cenie do 540. Czesto one sie trafiają na allego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwni mnie ze nie widzicie nic smiesznego w 17" od M do 518i czy 520i. Moze calkiem zalozyc mu 18" albo 19"? Nie dosc ze ten silnik jest wolny to jeszcze zakladac mu 17" felgi na szerokiej oponie. :duh: Jaki w tym sens? Spalanie wieksze i calkiem juz jechac nie chce. Zeby cos takiego kupywac i zakladac trzeba miec troche silnika i wyobrazni. To wyglada na zasadzie: "Patrzcie jakie mam kozackie 17" od MPower, a ze pod maską Mieszko I i nic nie jedzie to pal licho, grunt ze wygląda" :roll:

 

730i może poprostu kolega "wolal zainwestowac w dobrą felgę" :lol: jesteś jednak w mniejszości twierdząc, że 17' eMki nie pasują do tego auta. Ja nie widze na nich napisu M power/super wymiatacz lub coś w tym stylu. Rozumiem, ze jeśli założy cały M pakiet czyt. zderzaki progi i pozostanie przy tym silniku to dla Ciebie pozostanie nadal "bezsensownym autem" :mad2:

730i "zniszczyc wszystkie ładne 518i bo nie chcą jeździć!! " hahaha :lol:

A co felg i ich dostępności to dostępne sa, ale często ich cena jest zbyt wysoka, bo na licytacji bez ceny minimalnej osiągają cenę 750 do 1000zł w zależności od stanu.

 

Filonq jak by nie było, kupiłeś fajne auto, najwazniejsze to o nie dbać. Zajmij się renowacja skóry i ewentualnym dodaniem el. szybek i np. białych kieruneczków z tyłu. I wytrwałości życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm tylko my nie wiemy czy kolega sie chwali na lewo i prawo tymi felgami... moze chcial tylko nadac wyglad swojej beci, poza tym sam napisal ze bedzie robil swapa na jesieni, moze wstai tam v8 :P hehehe

Sam kilka miesiecy szukalem jakichs fajnych 16" i sporo sie rozgladalem i ani razu nie widzialem tego wzoru, przy czym zaznacze ze szukalem do max 800-900zl za komplet, bo wg mnie za uzywane to i tak duzo...

 

Co do samych felg ja mialem 15" na profilu 65 i pieknie to jezdzilo, komfort bardzo wysoki, tylko nie wygladalo. Zmienilem na 16 z rantem profil 50, wyglada fajnie, ale jazda po naszych drogach to koszmar, niedlugo chyba zmienie opony na profil 55, jesli to nic nie da to sprzedam te pięknoty z rantem w piz*u i wroce do 15".

Jezeli macie w swoich betach 17 na jeszcze nizszym porfoli np 45 to ja nie wiem, chyba juz wam jaja calkiem potluklo, bo to nie jazda tylko jakas masakra:]

Edytowane przez hms84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwni mnie ze nie widzicie nic smiesznego w 17" od M do 518i czy 520i. Moze calkiem zalozyc mu 18" albo 19"? Nie dosc ze ten silnik jest wolny to jeszcze zakladac mu 17" felgi na szerokiej oponie. :duh: Jaki w tym sens? Spalanie wieksze i calkiem juz jechac nie chce. Zeby cos takiego kupywac i zakladac trzeba miec troche silnika i wyobrazni. To wyglada na zasadzie: "Patrzcie jakie mam kozackie 17" od MPower, a ze pod maską Mieszko I i nic nie jedzie to pal licho, grunt ze wygląda" :roll:

 

730i może poprostu kolega "wolal zainwestowac w dobrą felgę" :lol: jesteś jednak w mniejszości twierdząc, że 17' eMki nie pasują do tego auta. Ja nie widze na nich napisu M power/super wymiatacz lub coś w tym stylu.

Nie chodzi o te ze nie pasuja, tylko o rozmiar, bo 17" na takie silniki to moim zdaniem za duzo. Tym bardziej od MPower. Parapet jak u mnie w domu, wiec i kapec musi byc szeroki. A co za tym idzie, szeroki kapec do 1.8 czy 2.0 = przyslowiowa wiocha. Ja tak to odbieram i do swojego napewno nie zaloze wiekszych felg jak 16". "Przerost formy nad treścią." Chyba znasz to przyslowie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm tylko my nie wiemy czy kolega sie chwali na lewo i prawo tymi felgami... moze chcial tylko nadac wyglad swojej beci, poza tym sam napisal ze bedzie robil swapa na jesieni, moze wstai tam v8 :P hehehe

Sam kilka miesiecy szukalem jakichs fajnych 16" i sporo sie rozgladalem i ani razu nie widzialem tego wzoru, przy czym zaznacze ze szukalem do max 800-900zl za komplet, bo wg mnie za uzywane to i tak duzo...

Bo to sa 17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co felg i ich dostępności to dostępne sa, ale często ich cena jest zbyt wysoka, bo na licytacji bez ceny minimalnej osiągają cenę 750 do 1000zł w zależności od stanu.

Za 1000zl to chyba pokrzywione i do malowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego 730i mógłbyś edytować pierwszy post, a nie pisać jeden pod drugim bo się niezły bałagan w temacie zrobił :idea:

Felgi według mnie bardzo fajne i jeśli miałbym je zakładać, to nie patrzał bym na to że mam 2.5l a nie 4.0l :mrgreen:

Brokatrot Metallic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dziwne ze nie skleja do kupy tych postow.

Do 2.5 to jeszcze pol biedy, bo chociaz jest czym jechac. Nie wiem za ile braciek je pogonil, ale chyba cos kolo1500zł. Ale odmalowane na nowo i prosciutkie.

Ja aktualnie jestem w trakcie zalatwiania oryginalnych 16" od serii 8, E30. Moze uda mi sie wyrwac w dobrej cenie i nie bedzie to przegecie pod wzgledem rozmiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za mile przywitanie, postaram sie pomagac i uczestniczyc na forum. Chcialem odpowiedziec na posty.. szczerze to to autko przeroslo moje oczekiwania finansowe, zaczelo sie od wymiany calego zawieszenia kazdej pierdoly, bo po kupnie jezdzila jak worek zlomu. Nastepnie dokupilem te felgi z nowymi oponkami 235/45/ przed 255/40 tyl (tyl juz zmieniony na 235/45) felgi sa tylko dla wygladu dla wyjasnienia co niektorym. 2.0 i to m20 nigdy nie bedzie "latalo" i nie bedzie M, tylko autem do jezdzenia, a przy tym ma poprostu ladnie sie prezentowac. Pozniej przyszly skory i reszta pierdol nowe klocki nowe tarcze obnizony przod, tylne lampy red hella :), tydzien temu zrobiona uszczelka pod glowica z planowaniem i wymiana lozysk z tylu, wiec wydaje mi sie ze troche o nia dbam ;p pozatym codzien ma kapiel, a co 2gi woskowanie :) a aerograf przyszedl na maske poniewaz od kupna miala 2 b. glebokie rysy na masce i zaczela z nich wychodzic ruda kolezanka, a ze mam uzdolniona narzeczona to postanowilem dac jej szanse na popis i pojezdzic z tym miesiac, a maske i tak kupie czarna, bo nie ukrywam, ze mi tez ten aerograf nie pasuje do tego auta :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16" od serii 8, E30.

chyba e31 :cool2:

Znaczy E31. :D Albo polakomie sie na jakies klasyczne "szprychowane" felgi jak te, akurat znalazlem je na necie:

http://img715.imageshack.us/img715/9821/21179243.jpg

 

Do automata jak znalazl. :D Tylko nie wiem czy to jest 15" czy 16", bo chyba wydaje mi sie ze 15". Wogole gdzies wyczytalem ze to sa jakies 15.6"? I ida na nie jakies specjalne opony? :roll: Wie ktos cos o nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e34ki w oryginale miały także białe kierunkowskazy z przodu oraz z tyłu. :cool2:

 

Ale nie te z 89 roku... :)

 

 

I co z tego? Jak założę do siebie szerokie nerki to auto przestanie być serią? To samo z el. szybami. Jeśli jakiś egzemplarz po wyjściu z taśmy ich nie miał, a właściciel po latach dołożył to auto już nie jest seryjne? Ale skończmy temat, żeby uniknąć kłótni i nie róbmy koledze bałaganu w temacie :cool2:

 

@730i

Te felgi ze zdjęcia bardzo ładne, klasyczne :8)

Brokatrot Metallic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.