Skocz do zawartości

Jakie tarcze i klocki do E60


bodziotg77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
ale ja nie mówie że wszystkie Ate w BMW się krzywią ale że większość jak chcesz to przyjedz zobaczysz wiele prawie nowych tarcz leżących w koszu większość osób z forum którym wymieniałem może Ci to potwierdzić ,także jak masz proste się ciesz,jesli chodzi o ATE do 535d to jest to jedyna firma w zamienniku która robi tarcze nitowaną czyli tak jak w oryginale niestety z dużo gorszych materiałów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja założyłem tarcze EBC Turbo Groove i klocki EBC Red Stuff.

Piasty oczyszczone i zmierzone zegarem przed montażem. Po montażu tarcze zmierzone również (masakra - mierzyć tarcze nacinane promieniowo....)

Na razie zrobione 400 km na spokojnie - bez żadnych mocnych hamowań. Po 500 zobaczę, jak się toto sprawuje i dam znać.

 

Witam i daję znać. Na zestawie zrobione już kilka tys. km, przedtem miałem oryginalne BMW (chyba). Jedyny problem z nimi był taki, że były już grubo poniżej dopuszczalnego limitu.

Nowe EBC hamują. Nie ma tragedii, jednak robią to gorzej od starych oryginałów! Obawiam się, że następny zestaw będzie oryginalny z BMW :) :mad2: Na starych mocne hamowanie z 200 do 70 nie robiło wrażenia, o nowych nie można tego powiedzieć.

 

Podsumowując - przełykam ślinę, zaciskam zęby i mówię: na przód warto założyć oryginalne tarcze oraz klocki z BMW. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Witam. mam do sprzedania klocki+tarcze orginalne BMW + rachunek zakupione w Monachium. do 525d i 530d. cena za komplet na przod to 1100 zl. jesli ktos reflektuje prosze o emaila. tarcze kupilem ale niestety auto zostalo skradzione!! jesli jest wiecej chetnych moge pomoc w kupnie czesci, pracuje w BMW w Monachium i czesto bywam w PL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam. mam do sprzedania klocki+tarcze orginalne BMW + rachunek zakupione w Monachium. do 525d i 530d. cena za komplet na przod to 1100 zl. jesli ktos reflektuje prosze o emaila. tarcze kupilem ale niestety auto zostalo skradzione!! jesli jest wiecej chetnych moge pomoc w kupnie czesci, pracuje w BMW w Monachium i czesto bywam w PL.

 

W PL komplet na przód tarcze + klocki oryginalne to koszt 925 zł, chyba że chodzi o LCI to 1080 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

jaki jest koszt tarcz i klocków na przód do 535d przed lci w ASO ?

interesuje mnie cena standard i cena ze zniżką jak ktoś takowe posiada, żebym wiedział do czego dążyć :)

 

ps. po przeczytaniu wątku wydaje mi się, że oryginał to najbezpieczniejsze wyjście, a na życiu nie ma co oszczędzać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
zamówiłem do 535d dokładnie te tarcze http://allegro.pl/tarcze-ate-przod-bmw-5-e60-e61-535d-550i-348mm-i3556017426.html do tego klocki ATE ceramic ... i mówicie, że to lipa ? jeszcze nie wysłane więc mogę odwołać ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem do 535d dokładnie te tarcze http://allegro.pl/tarcze-ate-przod-bmw-5-e60-e61-535d-550i-348mm-i3556017426.html do tego klocki ATE ceramic ... i mówicie, że to lipa ? jeszcze nie wysłane więc mogę odwołać ...

http://allegro.pl/oryg-tarcze-hamulcowe-bmw-e60-e61-535d-550i-635d-i3546328586.html

Te ktore zamowiles to koszt 1100 zl za dwie.Za 1260zl masz oryginal u naszego kolegi forumowego @gorik79.

Polecam ci oryginal,bo temat tarcz ATE przerabialem i tez je chwalilem.Teraz zalozony mam zestaw OEM i mysle ze bedzie dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
zamówiłem do 535d dokładnie te tarcze http://allegro.pl/tarcze-ate-przod-bmw-5-e60-e61-535d-550i-348mm-i3556017426.html do tego klocki ATE ceramic ... i mówicie, że to lipa ? jeszcze nie wysłane więc mogę odwołać ...

 

A w sklepie czescidobmw ori tarcze na przód do 535d masz za 1150 zł. z darmową przesyłką. http://www.czescidobmw.pl/Tarcza-hamulcowa/Tarcza-hamulcowa-OE-BMW,3354.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam wepne sie w temat czy przy wymianie klocków tył tloczkek sie wciska wkreca czy jak?

wciska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie poprzednie ceny juz nie aktualne, teraz są nowe :wink: , wszystko od ręki na półce oczywiście wysyłka gratis, i poza allegro rabaty forumowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.