Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie tak jak kolega mowi to kibel przed liftem albo mial dobrego dzwona i ktos go na tanszych tajlach z przed liftu zlozyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam ,

 

Kupiłem E46 w tourasie 2.8 ale trochę ciasno jest.

 

Zamierzam kupić E39 w tourasie

Wpadla mi w oko o taka sztuka

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6942044365

 

Z rozmowy wyszło że coś stuka w lewym kole, wymieniony został drążek oraz koncowka -nie pomogło. Nie działa centralny z pilota , ruda na klapie z tyłu , gdzieś się poci pod spodem koło skrzyni . Oleju ponoć łyka na 2tys 500ml

 

Nie mam pojęcia jak wyglądają ceny za m pakiet w tym modelu.

 

30tys to chyba trochę sporo ? Ile to realnie jest warte ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie dał więcej niz 16 ale to ja za ta kasę kupować E39 do poprawek to bzdura za ta cene to kupisz E60 do poprawek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wersja jest dość pożądana dlatego pewnie cena wysoka, ale 16k to chyba przesada, wg mnie górna granica to 25k. Jak widać cena jednak nie taka straszna skoro wrzuciłeś ją do oceny :8)

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co panowie znajdzie się osoba która pojedzie ze mną obejrzeć auto? Diagnostyka komputerowa plus sprawdzenie na jakimś podnośniku kanale . Cena do ustalenia.

Również podzielam zdanie że 25 k to Maxx który mogę zaoferować. Chciałem się umówić w autofusie na diagnostykę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Trochę daleko mam do Otwocka :wink: chociaż zdarzało się tyle jechać, jakby co to pisz na pw.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Otwocka, mogę kogoś miejscowego polecić do sprawdzenia. Jak chcesz to dawaj na priv

"Dobry Boże, co się dzieje z tym światem? Popatrz tu z nieba i przypierd.l granatem."


Alpina B10 V8 4,6

E61 Edition Sport - rodzinne kombi


E39 530i 2002r - moja pierwsza miłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zderzak ok, ale zastanawiające są czarne boczki drzwi :o nie wspominając o zegarach i nakładkach pedałów, dźwigni automatu oraz ręcznego. Taki trochę indywidual, felgi też wiadomo kwestia gustu, ale te dodatki mocno psują wygląd auta.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te dodatki oczywiscie poszły by na śmietnik w pierwszym dniu :D A boczki drzwi powinny być w kolorze foteli ?

 

https://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-INDIVIVUAL-530i-Touring-M-Sportpaket/vhc:car,ms1:3500_22_,frn:2003,frx:2003,pwn:169,vcg:estatecar/pg:vipcar/238056709.html

 

u naszych sąsiadów jest dosc ciekawa wersja, tylko ta cena trochę duża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A co możecie o tej powiedzieć ? Przedni zderzak to chyba nie jest mpakiet?

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-m-530-gaz-brc-ID6z3W27.html

 

Tutaj jest tak przekombinowane, że ciężko cokolwiek powiedzieć, bo nic się nie klei :mrgreen:

 

Zdobądź vin to będzie wiadomo było a co jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jest vin w ogłoszeniu, z grubsza napisałem co się nie zgadza. Tak, boczki powinny być w kolorze foteli. Podejrzewam, że właściciel pierwszej sztuki, którą wkleiłeś przy ustalaniu ceny sugerował się właśnie takimi egzemplarzami z de. To już Twoja decyzja czy jesteś w stanie tyle zapłacić za e39 530i.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja nie wiem jak Ty sprzedajesz tą furę, chyba już od roku, choćby teraz z pretensjami do całego świata, a nawet linka nie wrzuciłeś do ogłoszenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak Ty sprzedajesz tą furę, chyba już od roku, choćby teraz z pretensjami do całego świata, a nawet linka nie wrzuciłeś do ogłoszenia.

 

 

Jakimi pretensjami?

Stwierdzam fakty. Dbam o E38 jak nikt w Polsce, 99% oryginalnych części, rachunków na 40 tys PLN.... i przyjezdzają takie 'prawdziwki', ze już od pierwszego spojrzenia widzę, ze to nie wóz dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zrób casting na nowego właściciela.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poprzednie ogłoszenia byly pisany w tak chamski i opryskliwy sposób to wcale się nie dziwię że nikt jej nie kupuje czy nie ma zainteresowania. Nawet jak by była super zadbana i tańsza tym opisem nie zachęca :duh:

 

Po zdj duzo nie widać. Na pierwszy rzut wygląda bardzo ładnie. Jak jest doinwestowana na 40k to warto napisać co było robione bo 40 to już sporo. Prawie 1/4 to może być skrzynia a jeśli liczysz oleje i płyny co nie jest inwestycją to 40tys szybko topnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poprzednie ogłoszenia byly pisany w tak chamski i opryskliwy sposób to wcale się nie dziwię że nikt jej nie kupuje czy nie ma zainteresowania. Nawet jak by była super zadbana i tańsza tym opisem nie zachęca :duh:

 

Po zdj duzo nie widać. Na pierwszy rzut wygląda bardzo ładnie. Jak jest doinwestowana na 40k to warto napisać co było robione bo 40 to już sporo. Prawie 1/4 to może być skrzynia a jeśli liczysz oleje i płyny co nie jest inwestycją to 40tys szybko topnieje

 

Uwierz mi, że poprzednie opisy były napisane w bardzo elokwentny sposób, wyjaśniona była cała historia auta łącznie z wyszczególnieniem szczegółowym co zostało wymienione i ile to kosztowało. Dodałem nawet, że daję gwarancję na skrzynię i silnik podpisaną u notariusza być nabywca miał pewność auta.

 

i co... dzwonili właśnie tacy ludzie jakich wymieniłem w opisie... albo ktoś dzwonił i mi pie*dolił, że "coż tam tyle wymieniać za 40k? to auto jakieś trefne jest"..

bo uwierz mi, ze ludzie myślą, że kupią E38 za 10-12k i że będą cieszyć się z użytkowania dokładając nic ALBO nie mają w ogóle pojęcia ani nie zdają sobie sprawy ile kosztuje utrzymanie E38 w oryginale gdzie części oryginalne niektóre są droższe niż do F01 z 2014 r.

Nie do uwierzenia? Polecam takiemu wykonać telefon do autoryzowanego serwisu (DJ45825) i popytać o części tarcz, klocków, elementów zawieszenia... itp.

 

O, sytuacja następna:

dzwoni facet, że jest zainteresowany, dwa dni ze mną rozmawiał, pytał... wziął VIN (nie wiem po co ale wziął), wysłałem mu rachunki na maila, wydzwaniał do Best Auto w Lublinie czy aby te rachunki to prawda, dzwonił do Serwisu nieautoryzowanego BMW z zapytaniem czy te rachunki to prawda i czy dbam o auto itp...

w tych dwóch miejscach usłyszał, że wymieniam pedantycznie części w swoich autach i że czasami są to części działające czy niezepsute... ale ze jak mi się coś uje*ie w głowie to mi nic nie wytłumaczysz, ma być wymienione i już.

Mówie mu ze jak ma przyjezdzac auto to szkoda jego czasu ale jak chce no to zapraszam.

Ok. Przyjezdza gdzieś spod Poznania. Jechał 2 dni do tego Lublina. Zabieram go spod PKSu, wsiada do E65 gdzie o mało konia nie zaczał walic jak ten samochod zobaczył i jedziemy... wysiadamy, podchodzi do E38, ogląda i mowi tak..... "eeeee paaaanie, tu przy nadkolach farba złazi".... to mu mowie, ze jak jest zdecydowany to ja na swój koszt zrobie poprawki lakiernicze tak żeby on był zadowolony z wizualności auta... na co on "eee tam, tu nie ma po co silnika odpalać", odwrócił się i poszedł.

Ręce opadły.

wiec nie dziw się opisowi.... ale... jeśli ktoś mi go sprzeda za 20k to odpalam 10% prowizji !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wrzuć foty zrobione za dnia, na których widać cokolwiek, jak mówisz, że lakier zajebisty itp to ze słońcem duużo więcej pokażesz, tak samo śfodek, obecnie czarna plama...

Z opisu to wrzuć krótko i zwięźle. Servisowany tylko na oryginalnych częściach, bezwypadkowy, cały w oryginalnym lakierze, oryginalny przebieg, utrzymany pedantycznie, zapraszam na ogledziny, gwarantuje zgodność z opisem. Negocjaca ceny tylko na miejscu.

 

Wrzucasz za 25, ktoś zbije do 20 i bedzie zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć foty zrobione za dnia, na których widać cokolwiek, jak mówisz, że lakier [bAD] itp to ze słońcem duużo więcej pokażesz, tak samo śfodek, obecnie czarna plama...

Z opisu to wrzuć krótko i zwięźle. Servisowany tylko na oryginalnych częściach, bezwypadkowy, cały w oryginalnym lakierze, oryginalny przebieg, utrzymany pedantycznie, zapraszam na ogledziny, gwarantuje zgodność z opisem. Negocjaca ceny tylko na miejscu.

 

Wrzucasz za 25, ktoś zbije do 20 i bedzie zadowolony ;)

 

Ta.

Uwierz mi, że to już było.

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To opuść cenę o 2 tysiące i sprzedasz.. no chyba, że chcesz się bujać. Ale szczerze gdybym szukał auta a robię to raz do roku bo nie biorę ślubu z żadnym samochodem. I sprzedaję dlatego, że mi się znudzil i chce cos innego a nie dlatego ze zaraz sie rozpadnie bo nic przy nim rok nie robilem... Tym opisem byś mnie odrzucił na dzień dobry bo bym pomyslal ze jestes totalnym burakiem i niema po co jechać bo nie da sie z toba gadac. Po drugie tak jak napisali koledzy wyzej te zdjecia sa z dupy kupujesz auto przez internet na poczatek oczami jezeli nie spodoba ci sie wizualnie to nie zadzwonisz oraz nie pojedziesz zobaczyc... proste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.