Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

Druga ma przebieg 350 tysi :-D nie znam handlarza który by taki zostawil :-D

 

No wiesz, ludzie się trochę nauczyli że 200 tyś km w 15 letnim dieslu nie przejdzie ;D Zawsze mógł skręcić z 800tyś km na 350 tyś km, żaden problem :D Ogólnie polecam 528i i 530i 231KM, bardzo dynamiczny i stosunkowo "mało pali".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;)

Wczoraj sprzedałem swoje E46 i chcę przesiąśc się na E39 523i lub ewentualnie 528i. Interesuje mnie sedan, kolor byle nie czarny ;D Z wyposażenia kiera z multifunkcja, tempomat i klimatronik.

Na sam zakup samego auta w PB chcę przeznaczyć max 14 tyś. Potem założenie dobrej instalacji no i jakiś pierwszy serwis na który powinno mi zostać ok 3 tyś ;)

 

Cy do 14 tyś znajdę coś przyjemnego, przedliftowego z silnikiem 2.5 albo 2.8 ??

I czy lepiej szukać w kraju czy może sprowadzić autko z Niemiec ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle nie od Turka z podwórka :-D jak już wybierasz się do Niemca to znajdź parę sztuk w miarę w jednej okolicy żebyś nie musiał wycieczki krajoznawczej zrobić z marnym skutkiem ;-) przeglądając niemieckie ogłoszenia zauważyłem ciekawostkę której u nas ze świecą szukać mianowicie w miarę pokazują każdy defekt aut chociaż tam też zdarzają się wariaci którzy chcą nie wiadomo jakie pieniądze za samochód ich nie wart. Bierz kogos kumatego i leć :-)
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na akcyzę jest patent, ale faktycznie biorąc pod uwagę koszty podróży itp wychodzi nie mała kwota na pewno więc musisz sam zdecydować, czy szukasz w Pl czy w De :D
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestemtutaj nowy i wyglada na to, ze zostanę tutaj na dłużej ;)

Przymierzam się do zakupu E39. Biorę pod uwage silnik tylko i wyłącznie benzynowy,

525,528, albo 530i

NIe wiem gdzie mam szukac auta ( aby było w dorbym stanie). Budżet ? Myślałem ze do 15k, ale jeśli warto bedzie dołożyć do dobrej sztuki to czemu nie.

Co powiecie o takich autkach ?

 

http://allegro.pl/bmw-e39-530i-lifestyle-edition-navi-skory-xenon-i6622419522.html

https://www.olx.pl/oferta/bmw-seria-5-bmw-530i-oryginalny-m-pakiet-mechanicznie-doinwestowana-CID5-IDiRWJt.html#595dc6460e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy to raczej handlarz, jeśli nie masz daleko do Gubina to możesz się kopsnac i go obejrzeć. Drugi to chyba zwykły użytkownik, nawet motoru nie umył ;-) trzeba przekalkulowac koszty wycieszki i jechać oglądać :-D
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

planuję zakup e39, więc bardzo proszę o pomoc, gdyż nie za często kupowałem i nie chciałbym wpaść na minę jak ostatnim razem ;). Czy oglądał ktoś ten egzemplarz? Lub oceni tak tylko po zdjęciach? Będę wymiernie wdzięczny ;)

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-525d-2003-manual-mpakiet-sedan-sportsize-shadowline-ID6yG1Yw.html

Edytowane przez Maxmarc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz daleko to śmigaj oglądać :) ale przebieg skręcony, chociaż to nie wyklucza samochodu, rok produkcji to listopad 2000 r. chociaż mógł być rejestrowany już 2001 i briefie taka data będzie widniała, jak od Ciebie do Wrocławia jest rozsądny dystans to możesz jechać ją obejrzeć, aczkolwiek może to być wycieczka na pusto :/
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrz na deske rozdzielczą, widać to jak na dłoni. Przebieg auta zapisywany jest w kilku modułach, jeżeli w każdym module przebieg nie jest taki sam to wywala na desce magiczną kropkę. Możliwe jest, że typ wymieniał modul, który bardzo czesto szwankuje, znajduje się on po prawej stronie między nadkolem, a progiem przy drzwiach, ale ja bym w tą wymianę bardzo nie wierzył :-D
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2014 roku miał 284 tys. przejechane. Teraz na aukcji widnieje ze 265tys.

Cofeniety o jkaieś 100 tys. mysle. Więc tragedi by nie było.

Jestem z Łodzi do Wrocławia mam 2h drogi.

Jeszcze mam taka fajną, ale szkoda, ze w automacie.

http://allegro.pl/bmw-e39-525i-stan-kolekcjonerski-z-niemiec-i6635851645.html#thumb/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.