Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
Oczywiście wyszła po 0 na każdym cylindrze w moim wraku

Bo Daniel jakbyś czytał to byś wiedział, że po wymianie rozrządu będziesz miał ciśnienie po 10 :mrgreen:

 

 

A tak naprawdę to skończcie już to, bo do niczego dobrego to nie prowadzi. Każdy ma to co ma i niech się cieszy.

PS.Widziałem, że Adam ujawnił się znowu :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz każdy chciał pomóc a potem gość pisze o modelu ze to wrak. To trochę bezczelne.

 

A no pojawił się ale niestety albo temat skasowali albo uciekł bo o skuterze napisałem :mrgreen:

Ale w tym roku chyba wychodzi na to, że będzie miał lub ma już 18lat wiec juz prawko może mieć :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem co oglądałem a oglądałem wszystkie E39 w dieslu które stoją wystawione w otomoto w Wawie od 8miechów. Jaki problem mata? :mrgreen:

Problem mata jeden! Rację mata! Odpadają drzwi! Tu się zgodzę... i z tymi 3 garami też racja! Czyżby znowu padło na mnie??????? :duh:

Boże! Znowu jestem winny... :cry2:

Co ja zrobiłem ... od niemca wóz kupiłem... teraz muszę nick na forum zmieniać bo mi będą kamienie przez okna wrzucać :mad2:

 

Panowie ( i Panie :mrgreen:

Tu nie chodzi o to by komuś "pojechać" po gulu czy kogoś wnerwić. Chodzi o to że polak to jeden wieli przekręt i tyle. Co innego ludzie piszą - co innego próbują sprzedać! Jadę oglądać E39 ze znaczkiem z tyłu a na miejscu stoi podobna już bez znaczka. Na zdjęciach zero parcha a na miejscu 100 parchów. Rozumiecie?

O to mam nerwa! Najbardziej wku... mnie text: nic nie stuka, nic nie puka! Wsiadasz i po 500metrach słuchasz tulejek. Takiego kanciarstwa uźwa nigdzie nie ma! A dlaczego o tym piszę? Bo to co Niemiec/Turek powiedział przez telefon - zawsze się zgadzało a to co Polak naśpiewał - można o kant d.. otrzeć.

Dlaczego na zachodzie ludzie potrafią wprost powiedzieć: słabe sprzęgło, luzy na maglu, stukają przeguby! A u Nas??? Stuku puku niet!

 

Dobra! Dajmy la luz. Faktycznie, forumowych handlarzy na nogi postawiłem i wystarczy. Zdania nigdy nie zmienię. Zero wozów z Polski i tyle. Powody? Poczytaliście już i dziwcie się że mam takie podejście. Chciał bym aby wszyscy takie mieli. Może dopiero wtedy skończyło by się nabijanie w butlę potencjalnych klientów. U nas w kraju to auto goni się w myśli: a może nie zauważy, a może nie będzie się znał, a może przejdzie... i tyle. Jedziesz użwa 300km odglądać auto a na miejscu Photoshopowy lifting. Pytasz jak normalnego i dorosłego przez telefon - bity? Odpowiada nie! Na miejscu mienik w pas przedni, miernik w maskę i 330um na liczniku! Nie szlak Was trafi?

Edytowane przez machmichgut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wierzysz, że ta niemiecka ma tylko 233.000 km nalotu? Siedzenie wygląda gorzej niż ta druga co ma już 400.000. Ja mam ponad 300.000 u siebie i siedzenie w porównaniu z nim to niebo, a ziemia. W E39 skóra przy 200.000 powinna wyglądać prawie jak nowa gdy się o nią będzie dbało (czyszczenie, olejki itp.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Niemiec to taki dobry człowiek ,który trzyma swój wóz w garażu , jeździ tylko w weekendy zwłaszcza kombikiem bo kocyk się zmieści i koszyk z prowiantem upchać się da. Wszystko to po to ,żeby sprzedać swój kilkunastoletni ,zadbany ,idealny samochodzik Polakowi za 2 tys.Euro aby ten chwalił go ze wszystkich sił i był szczęśliwy.

Za to pojazdy jeżdżące po polskich ,dziurawych drogach ,serwisowane u pana Henia w garażu są do d....y a do tego kilka razy droższe :)

Jakoś te teorie przeczą temu co widziałem na przestrzeni lat .Pewnie od lat też jeździłem złomami bo zawsze staram się kupić auto od pierwszego albo drugiego właściciela do tego żaden nie był w mega okazyjnej cenie ale zawsze byłem zadowolony i jakoś nic mi nie odpadało ani nie szarpało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Szukam fajnego e39 dla siebie. Nie boję się spalania i cenię sobie jakość ponad wszystko :D

 

Myślałem o czymś takim:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5292461619#29d7e64bde

 

Co sądzicie?

 

Dzięki za każdą opinię.

 

Pozdrawiam

 

Kolego do oceny konkretnych egzemplarzy mamy odpowiedni dzial :cool2:

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie takie V8 straszne :) co do 3.0i to osobiście nie miałem tego więc się wypowiedzieć nie mogę, o ile dobrze pamiętam to 240 KM moment w granicach 300 Nm więc dramatu nie ma no i zawsze rzędówka, ale pomyśl o tym bulgocie V8 :mrgreen:
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, planowalem E46 ale niestety budżet mi na nie nie pozwala a drugą opcją było e39 więc pytam, do 12 tyś warto kupić jakiś egzemplarz? :) Którego roku produkcji i silnika szukać za tą kase? Ogolnie zależy mi na jak najmniejszej pojemnosci silnika, autem rocznie będę robił max 5k km :) 8 km dznnie do pracy + Jakieś wypady weekendowe i zloty :) 2.0 myśle że byłoby dla mnie ok, nie zależy mi zbytnio na szybkiej jezdzie, spalanie też mnie zbytnio nie obchodzi, 90% mojej trasy do pracy to teren zabudowany więc nawet nie będzie gdzie ją rozbujać :) Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu skupił bym się bardziej na stanie technicznym auta, a nie na samym roczniku. Czasem ten młodszy może być bardziej dobity niż starszy egzemplarz. Wiesz, jest jedna "trójka" do kupienia, ale compact :mrgreen:
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam 330D do sprzedania ale chce minimum 14tysiecy bo duzo kasy w nia wsadzilem:) w mechanike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno bedzie wyrwac cos z wiekszym silnikiem niz 2.0 do 12 tys zl jak ma byc w bdb stanie. Może 2,5 M52TU, czyli 523i.

 

Ale szukales wstepnie e46? Do 12 tys zł spokojnie kupisz zadbane 318i, moze nawet 320i. Ja super doinwestowana 323i z malym przebiegiem sprzedalem za 13,500zl. Ponad rok temu...

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam e46 od dwóch miesięcy, ale ciężko mi to idzie, i natrafiłem teraz na taki egzemplarz e39 i muszę przyznać że się grubo zastanawiam. Czy ktoś mógłby rzucić okiem i coś poradzić? Wiem że jest osobny dział, ale tam 90% wypowiedzi to zenek i mu pokrewni, którzy o każdym aucie piszą to samo bez względu na egzemplarz. Chodzi mi tylko o to, czy cena jest właściwa, jakieś opinie dot. tego silnika (na autocentrum jest ich tylko parę, ale średnią ma dobrą) http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-bmw-e39-z-gazem-full-opcja-ID6y3Uyf.html#d48bdcc06b

 

Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilden przebieg między bajki i gaz już tam siedzi 4 lata... Słaba opcja... Lepiej kupić bez gazu i samemu zagazować. Pomijam wymyty silnik...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.