Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
O co chodzi? Ja nic nie wiem

Wszystko byś chciał wiedzieć :mrgreen:

Kolor czarny mu się nie podoba

Jak się nie podoba. Sam polowałem na Czarną Lochę, z beżem w środku :wink: .

wszystko lubię czarne

:norty: :mrgreen: Brunetki? :mrgreen:

a V8 jaki :?: Hiper :?: Nie wiem jak porównać. Gubię się w tym momencie.

To wrzuć na luz.Za gorąco na wódę.

A tym czasem pozdro dla wszystkich, którzy http://emotikona.pl/emotikony/pic/2piwko.gif

Ja jestem trzeźwy. To znaczy, że nie pozdrawiasz :?: :cry:

kupiłem motor

A mówiłeś, że kasy nie masz?

Pzdr.

Edytowane przez CICHY525
ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat z kasą wraca wszystko do normy. Dlatego Bmw nie jest na sprzedaż (na szczęście). Brunetki? Aga jest przecież blondynką :lol: Ty Paweł już z automatu masz Pzdr. bez względu czy trzeźwy czy pijany :D Mnie głowa boli coś dzisiaj, ale zaraz motorek i do sklepu :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Brunetki? Aga jest przecież blondynką

No wiesz :norty: :wink:

Hahahaha.

:mrgreen:

Różnie bywa :8)

Nie farbowaną.

Ja o brunetkach w związku z czym innym :norty:

No nie ważne :mrgreen:

My :D jedziemy jutro na tydzień odpocząć :norty:

Uprasza się o nieprzeszkadzanie :mrgreen:

Fajnie będzie, planuję jakoś tak :cool2:

Wracam za tydzień. Narka.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy kupię e39 530i do 20 000zł? Interesuje mnie sedan, wyposażenie wiadomo jakby była skóra, navi, roletka i grzane fotele z pamięcią to fajnie, ale skupiam się na minimum czyli pamięć foteli, klimatronik i radio ze zmieniarka na cd. Najważniejszy stan techniczny.

 

Wiem, że mogę sobie sprawdzić sam na aukcjach ale tam mogą być same okazje..

Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy kupię e39 530i do 20 000zł? Interesuje mnie sedan, wyposażenie wiadomo jakby była skóra, navi, roletka i grzane fotele z pamięcią to fajnie, ale skupiam się na minimum czyli pamięć foteli, klimatronik i radio ze zmieniarka na cd. Najważniejszy stan techniczny.

 

Obawiam się, że w tych pieniądzach ciężko będzie coś znaleźć. Kiedyś z ciekawości zarzuciłem wyszukiwarkę ogłoszeń i wyrzuciło ich kilka dosłownie :( nie wspomnę, że wiekszość z nich to były same "nówki sztuki" :mrgreen: wejdź na pierwszy lepszy niemiecki serwer z ogłoszeniami i zobacz ile trzeba zapłacić za dany egzemplarz, dodaj koszty transportu, akcyzę i inne "tuskalia" a zobaczysz ile trzeba dać za 530i

E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe "skupiam się na minimum czyli pamięć foteli, klimatronik i radio ze zmieniarka na cd", a wcześniej "e39 530i do 20 000zł" :)

Może jak się uprzesz i będziesz cierpliwy, to i kupisz, ale raczej nie będzie to egzemplarz w dobrym stanie :) Pół roku temu nawet w złym stanie byś nie znalazł.

 

Samych 530i jest dosyć mało niestety (pierwsze wyszły dopiero pod koniec 2000r), w dobrym stanie jeszcze mniej, a co dopiero jeszcze wybrzydzać w wyposażeniu z budżetem do 20 tys ;) Sam chciałem 530i i nie chciałem golasa, a budżet zakładałem wyraźnie większy. I co, pierwszy egzemplarz w sensownym stanie i z sensownym wyposażeniem jaki znalazłem to 520i, a z budżetu i tak niewiele zostało :)

Straight six in the front, manual gearbox in the middle and drive goes to the back - that's the chapter one, page one of the petro-sexual handbook :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czasem nie ma problemu, bo nie mam ciśnienia z zakupem, mam auto do przemieszczania więc mogę sobie szukać. A jakie wersje silnikowe do 20tyś. warto szukać? Już serie 3 odpuściłem, bo droższa, a się na 5 napatrzyłem i już bardziej mi podchodzi niż 3:D Tylko tu masa no i myślę, że te 170km musi być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 20 tys. to chyba najlepszym rozwiązaniem będzie poszukać 528i. One są przed liftem przez co automatycznie są trochę tańsze i do 20tys mozna szukać auta w dobrym stanie, a 2.8 (192KM) to najlepszy przedliftowy silnik (pomijam V8).

 

Mam dokladnie 170KM i w e39 jest to dobre na początek jeśli przesiadasz się z czegoś trochę słabszego. Niestety taka moc szybko się nudzi i szybko zaczyna jej brakować. Teraz drugiej 520i bym nie kupił, co najmniej 525i lub właśnie 528i. Ale z drugiej strony, jeśli w trasy jeździsz okazyjnie, to te 170KM jest wystarczające, zawalidrogą na pewno się nie jest i jak się przeciągnie na wysokich obrotach to i przyspieszyć sprawnie się da :)

Straight six in the front, manual gearbox in the middle and drive goes to the back - that's the chapter one, page one of the petro-sexual handbook :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie, kup 530i jeśli tylko znajdziesz w takiej cenie (wątpię, ale życzę powodzenia) :)

 

Ja Ci tylko poleciłem najlepszy silnik za daną kasę (w moim odczuciu), ale zrobisz co zechcesz. Nie wiem czym teraz jeździsz, bo może i 2.2 byłoby dla Ciebie rakietą, ale myślę że tak czy inaczej 2.8 zdecydowanie później (jeśli w ogóle) Ci się znudzi niż 2.2 (choćby dlatego że ma znacznie wyższy moment obrotowy i przyspieszenie do setki lepsze o 1,5 sekundy).

Straight six in the front, manual gearbox in the middle and drive goes to the back - that's the chapter one, page one of the petro-sexual handbook :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sliczne-bmw-530-skrzynia-manual-org-m-pakiet-i3428292368.html

 

 

Masz 530 z fajnym wyposarzeniem ladny kolor nie wyje^^any srodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dokładnie takiej szukałem, kiedy szukałem (oczywiście bez drewna ;) ), ale wtedy ani jednej sztuki w podobnym stanie i wyposażeniu nie znalazłem :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie chcę się wymądrzać i może za bardzo żyję cenami z "przeszłości", ale coś nie chce mi się wierzyć że z tym autem jest wszystko w porządku za tą cenę (nawet biorąc pod uwagę opłaty prawie 4 tys. zł). Ten silnik, a w dodatku Mpakiet, navi, szyber, fotele i to wszystko za ok. 25 tys z rejestracją.. Może popyt spada? Ale ktoś jednak to auto ściągnął żeby sprzedać, więc musi się opłacać..
Straight six in the front, manual gearbox in the middle and drive goes to the back - that's the chapter one, page one of the petro-sexual handbook :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.