Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

Ten przycisk jest fabryczny, o ile dobrze pamiętam to jest od kontroli ciśnienia w oponach. Dość rzadko to występowało.

Samochód na niezłym wypasie, a ma najprostszy model manualnych welurowych foteli. Ciekawie były konfigurowane te e39 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no masaż dla kierowcy jest :mrgreen: To nie są najprostsze fotele manualne. Wg mnie to są komforty (masaż) tylko, że... welurowe i bez pamięci :shock: Raz już takie widziałem (co prawda z pamięcią) , chyba nawet na forum. Cóż... nasz klient, nasz pan :mrgreen:

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komforty to nie są, bo są manualne, widać z boku. Chyba, że były manualne komforty, ale to by już było naprawdę dziwne ;)

Faktycznie mają grzanie i masaż, ale poza tym moim zdaniem to zwykłe fotele.

Welurowe komforty były nawet tutaj na poprzedniej stronie, dla mnie też nowość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Planuję kupić moje pierwsze BMW i jestem jak to się mówi zielony, no może nie do końca, podoba mi się właśnie E39, 525, 528, na pewno chcę benzynę, na pewno 2.5, manualną skrzynię, nie chce kombi. Dojeżdzam codziennie do pracy, dziennie robię koło 20KM, w weekendy trochę więcej ale czasem, plus jakiś większy dystans od święta

Do tej pory miałem Hondy (V i VI) ale postanowiłem zdradzić markę na rzecz BMW :D Będe miał na zakup jakieś 20 tyś. plus 6-7 tyś. jak sprzedam stare auto, czy za takie pieniądze jestem w stanie kupić coś dobrego i doprowadzić do stanu żeby jeździło przynajmniej 2 lata bez większej awarii ?

Bo jak tak czytam forum , to i inne , to opinie są dosyć rozbieżne, a nie chciałbym władować się w coś czego potem nie dam rady utrzymać, zwłaszcza że dbam o swoje auta.

Dzięki i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 tys. na pewno kupisz. Zależy jaki chcesz rok. Ja bym Ci polecił 2.8. Słyszałem wiele dobrych opinii i w razie czego dobrze znoszą gaz. Opinie są rozbieżne bo jak się dba to się ma. Ja mam zasadę, że wszystko trzeba robić na bieżąco. Jeżeli dobrze przepatrzysz autko, które chcesz kupić nie powinieneś mieć dużych problemów. Powodzenia w szukaniu :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 tys. na pewno kupisz. Zależy jaki chcesz rok. Ja bym Ci polecił 2.8. Słyszałem wiele dobrych opinii i w razie czego dobrze znoszą gaz. Opinie są rozbieżne bo jak się dba to się ma. Ja mam zasadę, że wszystko trzeba robić na bieżąco. Jeżeli dobrze przepatrzysz autko, które chcesz kupić nie powinieneś mieć dużych problemów. Powodzenia w szukaniu :cool2:

 

Tak sobie przeglądam oferty i wpadło mi w oko takie coś http://otomoto.pl/bmw-528-C25542498.html jako że pojęcie mam mgliste, możecie mi coś podpowiedzieć na temat tej oferty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Wygląda ciekawie.

Tylko od razu uprzedzam Cie bo nie wiem czy zauważyłeś, że to golas jest( wypas identyczny jak u mnie tylko kolorystyka inna :D ).

Nie wiem czy chcesz auto bez klimy.

Brakuje prawego halogenu z przodu, jest pogięta rejestracja(nawet nie wyprostowana).A więc wzmożona czujność.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie.

Tylko od razu uprzedzam Cie bo nie wiem czy zauważyłeś, że to golas jest( wypas identyczny jak u mnie tylko kolorystyka inna :D ).

Nie wiem czy chcesz auto bez klimy.

Brakuje prawego halogenu z przodu, jest pogięta rejestracja(nawet nie wyprostowana).A więc wzmożona czujność.

 

Na jakichś wielkich wypasach mi nie zależy, klimy w zasadzie nie lubię, zaraz boli mnie głowa :D

Jeszcze takie coś mi wpadło w oko http://allegro.pl/show_item.php?item=3413603187 W sumie miałbym dosyć blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chcę zakupić E39, benzyna do 2.8 lub 3.0 w dieslu. Może zna lub oglądał ktoś auta z poniższych? Co o nich sądzicie:

 

1. http://otomoto.pl/bmw-525-m-pakiet-C30074116.html

2. http://otomoto.pl/bmw-520-m-pakiet-prywatna-xenon-top-C29979012.html

3. http://allegro.pl/bmw-520-skora-xenon-bydgoszcz-okazja-e39-i3413098053.html

 

Tyle z benzyn, przejrzę diesle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Od razu przyznam się, iż to moje pirerwsze kroki w bawarskiej rodzinie. I od razu walnę z grubej rury: powiedzcie co warte są E39 z kierownicą po wyspiarskiej stronie? Dawno, dawno temu to w różnych autach można było przeflancować ster i latać zgodnie z obowiązującym kierunkiem na kontynencie. Czy E39 jest "przekładalne" z prawej na lewą? Z wysp można ładny egzemplarz wychaczyć za rozsądną kasę, zwłaszcza jak się tam siedzi parę lat, tylko czy ja to w PL przystosuję i zarejestruję? Myślę o 528i touring z okolic 2000. Czy tak jak tu wyczytałem należy bać się egzemplarzy po lifcie czy tych z vanosem bo są skomlikowane i lubią częściej odwiedzać serwisy? Alternatywnie myślę o 540 żeby z angielską kierą bezpiecznie było wyprzedzać... Poważnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Od razu przyznam się, iż to moje pirerwsze kroki w bawarskiej rodzinie. I od razu walnę z grubej rury: powiedzcie co warte są E39 z kierownicą po wyspiarskiej stronie? Dawno, dawno temu to w różnych autach można było przeflancować ster i latać zgodnie z obowiązującym kierunkiem na kontynencie. Czy E39 jest "przekładalne" z prawej na lewą? Z wysp można ładny egzemplarz wychaczyć za rozsądną kasę, zwłaszcza jak się tam siedzi parę lat, tylko czy ja to w PL przystosuję i zarejestruję? Myślę o 528i touring z okolic 2000. Czy tak jak tu wyczytałem należy bać się egzemplarzy po lifcie czy tych z vanosem bo są skomlikowane i lubią częściej odwiedzać serwisy? Alternatywnie myślę o 540 żeby z angielską kierą bezpiecznie było wyprzedzać... Poważnie.

 

Co do przekładania "anglika" to ja bym raczej się w to nie pchał. Porządne przełożenie będzie Cię prawdopodobnie kosztować tyle, że lepszym rozwiązaniem, bedzie wybranie wozu z Hitlerlandu :mrgreen: Co do motoru 2.8 to nie wypowiem się, nie jeździłem, ale znam sporo pozytywnych opinii dotyczących tego silnika. Silnik 4.4 to wogóle dla mnie zagadka, ale z tym bezpiecznym wyprzedzaniem z fajerą po prawej to pojechałeś... :wink:

E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy przekładał E39 2.8 w kombi jakieś 4 lata temu i do dziś jeździ. Tylko przekładał sam ze znajomym (mechanicy). Ja również nie słyszałem niczego złego na 2.8. Miałem przyjemność się przejechać (automat) i dawał radę. Oczywiście 4.4 trochę kasy potrzebuje do zainwestowania, ale cóż. Dla mnie warte tego bo jak już prowadzisz, wyprzedzasz itd. po prostu bajka. O dźwięku nie wspominam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

dorzucę swoje 3 grosze:

 

tez poszukiwałem e39 od jakiegos czasu i wszystko ladnie pięknie potem jechałem obejrzeć i trafiałem na same "trupy", na zdjęciach ladnie pięknie, a przy oględzinach wychodzi- ze auto to trup...

 

miałem pewne wymagania ( min 2.5, jasne skóry" etc)

 

a skończyłem z prawie golasem 2.0 ;)

374477_635583249794185_1283536628_n.jpg

 

 

kupno nie zajechanego e39 graniczy chyba z cudem, nikt w polsce nie sprzeda auta ktore jest dobre,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupno nie zajechanego e39 graniczy chyba z cudem, nikt w polsce nie sprzeda auta ktore jest dobre

 

Prawdę gada, polac mu :mrgreen:

E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie racje.

Sam aktualnie szukam 530 w dieslu i sedanie. Naprawde bardzo ciezko cos ciekawego znalezc... Nawet po samych ogloszeniach widac, ze jest ciagle wrzucane jedno i to samo ... A jak nie schodzi to wiadomo dlaczego :P

 

Dzisiaj jade obejrzec jedna , ale jezeli jej nie wezme to pewnie kolejny miesiac ( albo i lepiej ) szukania przede mna ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.