Skocz do zawartości

W CZASIE JAZDY ZAPALA SIE OSWIETLENIE KABINY


NEMES

Rekomendowane odpowiedzi

DZIEJE SIE TO W CZASIE JAZDY I RANO GDY JEST WILGOC JESZCZE MOGE DODAC ZE, NIESTETY MUSZE ODKRECAC KLEME NA NOC BO ODPALA SIE ALARM JESZCZE JEDNO AUTO STOI CALY DZIEN ZAMKNIETE JEST OK PRZYCZODZI NOC I ZACZYNA ODPALAC SIE ALARM WLACZAM ZAPLON I NA WYSWIETLACZU MAM OTWARTE PRAWE DRZWI CHOC SA ZAMKNIETE I JESZCZE JEDNO CO SIE KRYJE POD FILTREM POWIETRZA JEST TO CZARA MALA KOSTKA Z TRZEMA KABELKAMI JA MAM DWA ODERWANE Edytowane przez NEMES
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to robi Ci się gdzieś zwarcie. Możesz skombinować rozpiskę bezpieczników i wyciągać je kolejno mierząc przy tym pobór prądu. Skoro zapala się światło, to może być coś z drzwiami albo bagażnikiem (chociaż wtedy powinno się wyświetlić na kompie). Ewentualnie możesz mieć zalewany moduł LCM i to on świruje.

Zerknij w link z ostatniego postu: viewtopic.php?f=72&t=147687&p=1098367&hilit=lcm#p1098367

Są jeszcze jakieś inne objawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,jak wyświetla ci się otwarte drzwi a są zamknięte to sprawdź mikro wyłącznik który jest w zaczepie zamka w słupku ,jak popatrzysz z góry na zaczep w wewnętrznej części jest ruchomy plastik po naciskaj go może on powoduje zwarcie dając takie efekty może trzeba go wymienić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
He,he.Miałem to samo zapalało się i po kilku sekundach gasło(i tak co jakiś czas) było to bardzo wkurzające szczególnie w czasie jazdy w nocy.To nic poważnego w zamkach przy słupkach są włączniki(takie małe guziczki) są one dośc precyzyjne w swoim działaniu.U mnie wystarczyło wypsiukac je WD tak żeby tam powlatywało do środka powciskac je kilkukrotnie.Spróbuj może i u ciebie to wystarczy,chyba że wyrobiły się w środku i wtedy potrzebna wymiana.Ale sprawdź jak napisałem.
ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Alarm będzie włączał się przy otwartym szyberdachu,ale jeżeli jest zamknięty to raczej nie powinno miec to wpływu.Ja jednak obstawiam włączniki w zamkach szczególnie,że wskaźniki sygnalizują ich niezamknięcie.Wtedy właśnie światełko się włącza i alarm na otwartych drzwiach też przecież będzie wył.
ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.