Skocz do zawartości

Czerwona e90


2_B

Rekomendowane odpowiedzi

xenon, climatronic, parktronic tył, półskóra. W lecie auto śmiga na 17" (na zdjęciu) w zimie na alu 16"

 

Obecnie doszły tylko lampy na tył "black line look" całe Ledowe, ledowe podświetlenie tablicy rejestracyjnej, ledowe ringi i aktywowane DRL.

 

http://img26.imageshack.us/img26/610/1003381h.jpg

 

http://img843.imageshack.us/img843/8329/1003389d.jpg

 

Tak było po zakupie

http://img851.imageshack.us/img851/2020/1003386p.jpg

 

a tak jest obecnie

http://img571.imageshack.us/img571/9683/1004747t.jpg

 

Planów na jakieś wielki modyfikacje nie ma. :oops: Ma bezawaryjnie służyć "and that's it".....

Edytowane przez 2_B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz - masz :8)

Bardzo ładna, lubię te felgi. Wrzuć foto z Black line.

http://img408.imageshack.us/img408/6363/individualvisualizer3to.jpg

¿Te gusta conducir?

The Ultimate Driving Machine

Freude am Fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się i też nad tym myślałem. :lol: zobaczymy :?: :!: za 4K km mam do wymiany hamulce na przodzie i jak auto pójdzie do ASO to może wrócę do tematu by zrobić mały upgrade nerki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super kolor :) lubię "wesołe" autka a Twoje takie jest. pozdr

THX

 

a poza tym czerwone są najszybsze :mrgreen:

dla mnie to największa zaleta Twojego auta, szkoda, że nie metalik , byłby szybki i twardy a tak zostaje tylko szybki :cool2:

 

udanej eksploatacji :cool2:

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam,

Sprzedam lub zamienie na EvoX. Obecnie ma przebiegu 99.850 do następnego przeglądu zostało 13K km. Kupione (2006) i serwisowane ciągle w InchCape Wwa. Jeśli ktoś chętny to proszę o info na PW

 

Pozdrawiam

Edytowane przez 2_B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widze,że nie jestem sam;P.Ja zmieniłem na STI,ale lancerek to ta sama historia.I powiem Ci,że mam banana każdego poranka jak wsiadam,odpalam i słysze tą muzyke płynącą z boksera i ciesze się każdym przejechanym kilometrem:).Nie zmieniłbym swojej decyzji za nic,chociaż miałem pewne obawy.Budżet wprawdzie jest troche innego zdania,ale mam jeszcze 118d na dalsze wyprawy;).
Kubica GO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeżdziłem wczoraj EVO X dłubniętym na 380 koni i... zostałem totalnie wyleczony z tego samochodu. Twardo, głośno, plastikowo w porównaniu do e90- tki.

Moc niesamowita, przyspieszenie totalnie budzi respekt, hamulce stają w miejscu lecz nie wyobrażam sobie codziennej jazdy tym autem... Z przelotowym wydechem nawet na wolnych obrotach jest za głośno. Dla siebie widzę rozwiązanie w autach M lub AMG, tam komfort jest połączony ze sportem. EVO od wczoraj kojarzy mi się raczej z wyczynowym crossowym motocyklem, czyli tor i nic więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj SUBARU STI - jest bardziej autem na co dzien :cool2:

 

EVO jak to określić ... - jest pod każdym względem "twardsze"

 

Ale jak już zacząłeś mówić o AMG to pewno i tak ci już nikt nie przegada, ale jak nie spróbujesz to nie poczujesz/zobaczysz.

Jedź sie przejedź STI chociaż z czystej ciekawości.

Ja jestem bardzo zadowolony i jak wsiadam/zapalam SI to micha się cieszy :mrgreen:

Link z nowymi fot. SI -> http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=105421&start=80

 

PS: Jak sprzedaż/zainteresowanie E90?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wątków sie nie zamyka bo niektórzy forumowicze zawsze cos mogę cię podpytać odnosnie auta :cool2:

 

Nowe auto już w garażu a jeśli nie to jakie plany, nadal EVO?

 

OK myslalem by zamknac ale jak ma zostac to niech zostanie :-)

 

Auta nowego jeszcze nie ma :-( na 90% bedzie Evo chyba ze Mikolaj bedzie szczodry wtedy GTR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla siebie widzę rozwiązanie w autach M lub AMG, tam komfort jest połączony ze sportem.

 

Kazdy ma swoj punkt odniesienia I indywidualne preference/oczekiwania. ...A moja Zona bedzie Evo glownie jezdzila po miescie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS: Jak sprzedaż/zainteresowanie E90?

 

 

Marne, a jeśli ktoś już jest zainteresowany to proponuje mniejsze kwoty niż dealer BMW który może wziąć auto w rozliczeniu.

Na razie kompletnie się tym nie przejmuje, nie mam zamiaru schodzić z ceny, jak nie sprzedam to będę jeździł, może zostawię żonie lub oddam w rozliczeniu za inne auto. Czas pokaże. Nie mam tyle szczęścia co Ty w sprzedaży samochodów ;) pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Auto trafiło... idealnie w mój gust, bo stałam się jego szczęśliwą posiadaczką. Głównie ze względu na kolor. Do tej pory widziałem tylko jedną e90 w takim samym kolorze. Są chyba tylko dwie opcje - albo kocha się bunię w takim kolorze, albo uznaje to za zbeszczeszczenie mnienia. Jeśli dojdą czarne nereczki to na pewno dorzucę fotkę w osobnym poście. Na razie uświadomiłam sobie, że czeka mnie zakup nowych felg 17" na lato, bo mam tylko te zimówki :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.