Skocz do zawartości

stozek w Lpg???


Beta50

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem stozek w sowjej buni jakies dwa dni K&N. Wywalilem go bo silnik zasysal cieplego powietrza i miesznka paliwa byla taka ze 20 litrow paliwa wziela mi na jakies 150 km po trasie takze masakra. Stozek owszem ale musi byc dolot i silnik musi miec zimnie powietrze tak jak w serii inaczej tylko pogorszysz sprawe :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja mam stożek w M50b25 kupiłem ja juz z nim i niestety niemogłem go zamienic na puche bo jakiś łos zapodał parownik od gazu własnie po tej stronie :( jedyne co mogłem zrobic to kupic nowy stożek i puścic zimne powietrze... ale nie jest to dobre roziazanie obroty potrafia falowac a po wstawieniu w pizde bunia potrafi zgasnac... na przeciagnieciu czasem sie zadusic a po przełączeniu na benzyne smiga jak powinna... gdybym miła mozlizowc założyłbym sportowa wkladke w stara puche albo jezdził tylko na benzynie:D

jedyny plus odczuwalny to dzwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy mozna montowac storze jak sie ma instalacje lpg??? bo cos mi sie obiło o uszy ze nie mozna !

 

Można, oczywiście że można...

Tylko po co?

Zmniejszyłeś średnicę dolotu montując gaz (zakładam, że masz instalację 2-gen) i teraz chcesz rzeźbić w brązie "poprawiając" osiągi stożkiem. To nie będzie dobrze działać.

Znam tylko jedno auto, które jeździło dobrze na gazie ze stożkiem. Było to mocno podłubane, około 100-konne seicento z blosem, ale tam to wszystko było dobrze zgrane, policzone i wystrojone.

Brat miał 2-gen i stożek w M20B20 i pierdzieliło sie to straszliwie. Nie dość, że spalanie wychodziło prawie 20l na setkę, to non stop strzelało w kolektor, auto dziwnie odpalało itp.

Jak chcesz tanio poprawić osiągi auta to zmień olej, filtry i świece. Poprawa zauważalna w każdym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to dobre roziazanie obroty potrafia falowac a po wstawieniu w pizde bunia potrafi zgasnac... na przeciagnieciu czasem sie zadusic a po przełączeniu na benzyne smiga jak powinna...

To raczej wina dziadowskiej/źle wyregulowanej instalacji LPG a nie filtra skoro na benzynie działa normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to dobre roziazanie obroty potrafia falowac a po wstawieniu w pizde bunia potrafi zgasnac... na przeciagnieciu czasem sie zadusic a po przełączeniu na benzyne smiga jak powinna...

To raczej wina dziadowskiej/źle wyregulowanej instalacji LPG a nie filtra skoro na benzynie działa normalnie.

 

 

byłem na regulacji pojezdziłem troszke podpiety pod kompa i gazownik stwierdil ze jest mieszanka si :P tyle w teori

na to duszenie to chyba wiele czynikow sie nakalda bo pamietam po wymianie swiec i przeczyszczeniu odmy jakis czas chodzila lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.