Skocz do zawartości

problem po montazu instalacji lpg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam maly problem.

dzis odebralem autko od gazownikow i nie dziala kontrolka od gazu pokazuje ile jest w zbiorniku ( wymienia ja w przyszyym tyg). tm sie nie martwie bo zrobic to musza ale glownym problemem jest to ze:

gdy wcisne pedal do dechy ( kick down) auto redukuje do najnizszego mozliwie biegu i zaczyna przyspieszac i normalnie na beznynie leci do 6500 obrotow na gazie tez lecz czasami dojdzie do 5500 i zmieni bieg i zapala sie check engine silnki nie pracuje rowno.

robi sie tak tylko jak przyspieszam z pedalem w podlodze i obroty rosna do maxymalnych wartosci. jak bede jechal spokojnie lub zgasze auto i odpale ponownie kontRolka znika.

podpieli mi pod kompa i pokazue blad p1351 ze niby gubi zaplon na 5 cylindrze . powiedzieli mi ze to moga byc swiece lub fajki do swiec .

pytanie moje czym to moze byc spowodowane czy moze byc tez przyczyna niewydajnosc reduktora lub wtryskow??? zy zeczywiscie swiece lub fajki???

 

bmw 530i m sport automat 2001

Opublikowano
widze,że masz silnik 3,0....,może za mały parownik do tego silnika?
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Zapewne cała instalacja za mało wydajna.

zwyczajnie brakuje mu gazu pod dużym obciązeniem.

Żeby powiedzieć coś więcej to muisałbyś opisac z jakich dokładnie składników zrobili ci instalację?

Ale tak kolejno poczynając od zbiornika , przez wielozawór i średnicę rurek < u ciebie to już tu może być kłopot bo pewnie wsadzili ci 6mm a tu trzeba 8 żeby wykarmić ten silnik.

dalej jaki parownik i jakie wtryskiwacze oraz średnica dysz?

 

Ten silnik potzrebuje wydajnej instalacji.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Opublikowano
  • Autor

co mi wsadzili dowiem sie w przyszlym tygodniu . jak sie zapytalem jak dobieraja reduktor to mi powiedzieli ze dobrze bedzie .

ja mowie ze chcialbym mniec zapas mocy w reduktoze to mnie dopiero po zakupie pytaja ile ten samochod ma mocy no a to to chyba powiniem wiedziec przed z\akupem czesci.... no nic we wtorek ich nawiedze i pogadam :)

Opublikowano

cewke,swiece i "fajki" to sobie sprawdz sam zamieniajac caly komplet z innego cylindra, jak na niego bole nie przejda znaczy ze to nie wina tego - a jesli na benzynie tego nie ma, to raczej jest to wina instalacji

i jesli pytali Ciebie po fakcie ile to ma mocy, to instalacji dobrej pewnie nie masz :(

najprostszym ale oczywiscie nie najlepszym rozwiazaniem bedzie ustawienie przelaczenia na benzyne przy tych obrotach gdzie jest jeszcze ok(5000??) albo walka ze mialo byc dobrze a nie jest ;)

Opublikowano
Witam miałem też taki problem w 520i okazało się że listwa wtryskowa była lipa
Opublikowano
ja mam tak samo i powiedział mi gazownik ze wypada mi 6cylinder i wyłączał na kompie 6 cylinder i silnik lepiej pracował i tez na gazie muł świece mam nowe i wydaje mi się ze jednak to mogą być fajeczki
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
ok chlopaki wyregulowali i wszystko dziaja dobrze
Opublikowano
Najtańsza jest profilaktyka, a przy gazie w szczgólności. Przy tym roczniku (a przebiegu nie podajesz) szykowałbym się do wymiany cewek( w komlecie są z fajkami). Na pracy silnika nie poczujesz, ale przy kolejnych nowych świecach poczujesz w miejszym zużyciu gazu. Ciepło pozdrawiam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.