Skocz do zawartości

Jak zamontować światła do jazdy dziennej


xaan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...

Witam.

A ja mam pytanko: moje E61 jest z marca 2007 i ma bixenony- czyli drogowe świecą się się z tej samej żarówki, a druga żarówka obok to ostrzegawcze-jak wajchę pociągnie się do siebie ,to na króciutko się zapalają. Niezależnie czy przełącznik świateł przełaczę na auto czy na pozycję mijania, światła świecą tak samo zarówno w dzień i w nocy na obu pozycjach-zapalają się xenony z tym, że dioda zielona pali się przy przełaczeniu na auto, co w/g instrukcji wskazuje, że aktywowane jest dzienne, doświetlenie i adaptacja oświetlenia... w Idrivie mam aktywowane światła "daytime running lights"

Moje pytanko brzmi: Dlaczego nie świecą mi się tylko ringi? Czy to możliwe, że w tym roczniku trzeba je jeszcze aktywować w serwisie? Świeca sie one tylko na samych pozycyjnych i to bardzo słabo...

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam pytanko odnośnie świateł do jazdy dziennej. Mam E60 z marca 2007, lampy zwykłe soczewkowe nie xenony. Mam możliwość włączenia w idrivie świateł do jazdy dziennej(daytime running lights), ale po ich włączeniu nie świecą się w dzień same ringi tylko soczewka tak jak w nocy czy przy złej pogodzie. Moje pytanie brzmi czy ja coś robię nie tak czy moje auto tak ma? Może w tej opcji z marca tak jest?

 

To jest zupełnie co innego. Ta funkcja powoduje, że na pozycji AUTO światła się włączają po odpaleniu auta niezależnie od pory dnia.

 

Widział auta po lifcie które mają ringi do jazdy w dzień (ringi święcą mocniej) jak się wiecą same, a jak się świecą i ringi i światła to ringi święcą słabiej. Można to jakoś programowo zmienić :?:

 

Hej z tego co się orientuje to te rozwiązanie o którym piszesz występuje w LCI z xenonem było już o tym trochę na forum

viewtopic.php?f=73&t=178878 tu jest temat w którym koledzy szukają rozwiązania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanem take swiatla w e60 to wiocha totalna :mad2:

Ale o gustach sie nie rozmawia :cool2:

http://i4.photobucket.com/albums/y121/LUCZAR/Inne/E60TFL-1-1.jpg

 

W e60 swiatla do jazdy dziennej powinny tak wygladac :!:

(auto przed liftem lampy lci) :cool2:

 

http://desmond.imageshack.us/Himg3/scaled.php?server=3&filename=17857304.jpg&res=medium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Jak nie masz co robic z kasa i wolisz wydac pare tysiecy zamiast kilkudziesieciu zlotych to droga wolna, inni se dzieki tobi wzbogaca :cool2:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o kase tylko o wyglad auta :!:

sory ale dla mnie te swiatla to wiocha totalna :duh:

ale o gustach sie nie rozmawia :!:

 

Totalna wiocha kolego to jest ten twój spojler na tylnej klapie który widać w galerii :duh: :duh: :duh:

Ja tam nie widzę nic niestosownego w światłach dziennych na bazie długich. Wiele marek tak ma - starsze Audi, a obecnie niektóre VW, ja sam takich używam - wygląda to jak najbardziej normalnie i fabrycznie i jest praktyczne, więc skończ już szpanować że kupiłeś sobie lampy LCI. Kup sobie E60 LCI zamiast pisać w profilu że je masz. Przedlift z lampami LCI to nie E60 LCI :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o kase tylko o wyglad auta :!:

sory ale dla mnie te swiatla to wiocha totalna :duh:

ale o gustach sie nie rozmawia :!:

 

Totalna wiocha kolego to jest ten twój spojler na tylnej klapie który widać w galerii :duh: :duh: :duh:

Ja tam nie widzę nic niestosownego w światłach dziennych na bazie długich. Wiele marek tak ma - starsze Audi, a obecnie niektóre VW, ja sam takich używam - wygląda to jak najbardziej normalnie i fabrycznie i jest praktyczne, więc skończ już szpanować że kupiłeś sobie lampy LCI. Kup sobie E60 LCI zamiast pisać w profilu że je masz. Przedlift z lampami LCI to nie E60 LCI :duh:

:cool2: :cool2: :cool2: -dorzucę jeszcze że to "Lci" (wklejane z nasty raz na forum - niewiadomo po co) świetnie się komponuje z tą wiechą na masce! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzucę jeszcze że to "Lci" (wklejane z nasty raz na forum - niewiadomo po co) świetnie się komponuje z tą wiechą na masce! :D

 

Niektórzy muszą podnosić swoje ego "metkami" ale przy okazji nie widzą że z tyłu im coś z obuwia wystaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości co jest wiochą "totalną" ??

Używanie FABRYCZNEGO rozwiązania technicznego

Doklejanie spojlera, zmiana lamp, zderzaków i udawanie przed wszystkimi w okolicy że ma się "nowy" model i obnoszenie się z kasą (to dla przeciętnego człowieka nie znającego się na motoryzacji nasuwa się samo - "mam po liftingu ... 2008" ??

 

Dla mnie ewidentnie to drugie.

 

To mi przypomina pewną analogię - zachowania(realne) które obserwowałem ... jak właściciele golfów III wykłócali się która fura jest lepsza i wrzucali sobie argumenty .. mój ma 1,6 LPG ale na gazie idzie lepiej niż na benie....ale drugi mówi: za to ja do swojego założyłem sportowy tłumik i moc wzrosła odczuwalnie.... ale ten pierwszy znów stwierdził że poprawił sobie aerodynamikę kupując zderzak na Allegro.... i tak w nieskończoność.

Ktoś kiedyś dobrze to napisał tutaj na forum. I bez obrazy sprawdza się w coraz to większej liczbie przypadków. Jeśli pojazd dochodzi do pewnej granicy cenowej i jest osiągalny dla szerszego gremium to robi się z danego modelu coraz większa wiocha. Mam tu na myśli dziwne felgi, spojlery, nakładki, dodatkowe chromy (listwy na bagażnikach, drzwiach, wokół lamp !!! ) lampki, diody LED, doklejki M-power :D, i tuby basowe w bagażnikach.... :)

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości co jest wiochą "totalną" ??

Używanie FABRYCZNEGO rozwiązania technicznego

Doklejanie spojlera, zmiana lamp, zderzaków i udawanie przed wszystkimi w okolicy że ma się "nowy" model i obnoszenie się z kasą (to dla przeciętnego człowieka nie znającego się na motoryzacji nasuwa się samo - "mam po liftingu ... 2008" ??

 

Dla mnie ewidentnie to drugie.

 

To mi przypomina pewną analogię - zachowania(realne) które obserwowałem ... jak właściciele golfów III wykłócali się która fura jest lepsza i wrzucali sobie argumenty .. mój ma 1,6 LPG ale na gazie idzie lepiej niż na benie....ale drugi mówi: za to ja do swojego założyłem sportowy tłumik i moc wzrosła odczuwalnie.... ale ten pierwszy znów stwierdził że poprawił sobie aerodynamikę kupując zderzak na Allegro.... i tak w nieskończoność.

Ktoś kiedyś dobrze to napisał tutaj na forum. I bez obrazy sprawdza się w coraz to większej liczbie przypadków. Jeśli pojazd dochodzi do pewnej granicy cenowej i jest osiągalny dla szerszego gremium to robi się z danego modelu coraz większa wiocha. Mam tu na myśli dziwne felgi, spojlery, nakładki, dodatkowe chromy (listwy na bagażnikach, drzwiach, wokół lamp !!! ) lampki, diody LED, doklejki M-power :D, i tuby basowe w bagażnikach.... :)

haha popieram :cool2: , a do tego sobek0071 chyba myślisz że Twoja e60 jest najładniejsza na swiecie, jeszcze większe zdjęcia wstaw :duh: Nie chce wiedzieć ile razy przejeżdzasz przez swoją wioske aby wszyscy Cie zobaczyli

Edytowane przez Igorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.