Skocz do zawartości

Demontaż uchwytu na telefon (w schowku)


advmichal

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam problem, używam telefonu w schowku w podłokietniku (DUAL SIM) i ostatnio w czasie jazdy wkłądałem kartę SIM po dłuższym postoju na parkingu lotniskowym. Nieopatrznie karta zamiast trafić do swojego slotu wpadla gdzieś w plastki uchwytu na telefon. Czy jest jakś prosta metoda wyciągnięcia tego uchwytu na telefon? Liczę że po wyciągnięciu dobiorę się gdzieś do tego SIMa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cały tunel ? Hmm z tego co widziałem na jakiś fotach gdzie ktoś montował sobie zestaw retrofit bluetooth ze słuchawką tel. Wystarczyło tylko zdemontowanie zaślepki na której znajdują się przyciski do podgrzewania tylnej kanapy, bądź też w wersjach dla palących gniazda zapalniczki, czy też wyjścia aux. W każdym razie po zdjęciu tej małej "listwy" jest już dostęp do przewodów, można go wypiąć z kostki. A snap-in'a odkręcał od góry, normalnie bez sciągania tunelu. Jak znajdę te foty to podeślę.
Radość sprawia, że serce przyśpiesza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się pod temat , bo też chciałbym powiększyć schowek . Telefon łączy się przez bluetooth i ten adapter w schowku tylko niepotrzebnie zajmuje miejsce .

Jeśli więc znajdziesz te fotki ,jak to zdemontować, to wrzuć . Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego marv,ja tylko słyszałem taką opinię kolegi,który wyciągał ten uchwyt i stwierdził ze trzeba wytargać tunel, gdyż tam są śrubki od dołu,super jakby tylko listwa była do wyciągnięcia :) prześlij jak będziesz miał te fotki, góry dzięki.Zastanawiam się tylko czy będzie działał zestaw głośnomówiący jak wyciągnę ten uchwyt ze schowka?pewno nie?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoich fotach widzę, że ten wewnętrzny schowek za snap-in'em jest przykręcony z tunelem (dziura na śrubkę). I pewnie aby zdjąć ten schowek trzeba zdemontować tunel. Nie wiem jak przymocowany jest mechanizm snap-in. Ale z tego co mi się wydaje to od jego dołu (jak podniesiesz klapę snap-ina) są 4 śrubki, które trzeba odkręcić i cały mechanizm snap-in zejdzie. Co do reszty to nie wiem, nie mogę znaleźć tych zdjęć o których pisałem wyżej.
Radość sprawia, że serce przyśpiesza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.