Skocz do zawartości

xenony


bogdan011272

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem kpl xenon do mojej buni w hiszpani zapłaciłem za przetwornice i zarniki 160euro,sa jakiejs tam firmy ale mam 2 lata gwarancjii.Moc 6000k,dają orginał światło,dotego mam spryskiwacze ale jeszcze nie zapodałem.Natomiast w polsce zakładałem do Laguny II zestaw Xenonów który kupiłem na allegroszu z jakiejś firmy dużej z Bydgoszczy dałem 430zł z przesyłka.Tez 6000k i powiem ze mam je 1 rok i zarąbiście mi to działa i nikt sie nie czepił ani w polsce ani w hiszpani.Jezdze dużo tutaj i zero kłopotów.Osobiscie polecam taki zestaw,warunek nie za 250zł.Na te z bydgoszczy też mam fakturke i gwarancje na piśmie 2lata.W obu samochodach zero probów z kontrolką spalenia żarówki ani innych cyrków nie mam.w razie czegoś mam namiary w samochodzie do tej firmy z Bydgoszczy-warto założyć,Zaznaczam nic wspólnego z firma nie mam,to moja opinia z komunikacji tel i efektu po założeniu do samochodu.Poprostu są wporządku i mili.POzdr

BezpiecznyMocnyWygodny

Foteczki: Moja Bunia 525d-KLUB // Galeria Moja z Forum

GG36122033/TEL.722-22-99-00/ dani3011@interia.eu

http://www.motostat.pl/user_images/36127/icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Nie miałem na myśli czy to zgodne z przepisami czy nie,poprostu HID gryzły się z instalacją auta i działy się cuda z różnymi elementami.Założyłem spowrotem żaróweczki i "bez nalotu bez kłopotu"czyli jak ręką odjął.
ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wszystko zależy jakiej jakości te HIDy kupisz. Jak zapłacisz odpowiednią kwotę to dostaniesz coś, co jest jakościowo bardzo dobrze wykonane. Jak kupisz cos tańszego to niestety tytanem bezawaryjności i zgodności z instalacją auta to nie będzie. Ja za swój zestaw HID do soczewek (fabrycznie żarówka H7, która nocą w deszczu powodowała niezły wyłup oczu żeby cokolwiek widzieć) zapłaciłem 799 pln. W zestawie miałem palniki, które - w razie konieczności zakupu spowodowanego przepaleniem - kosztują po 150pln/sztukę oraz przetwornice z nowoczesną elektroniką, adresowane do takich aut jak e39 gdzie jest już sporo różnego rodzaju modułów, czujników i innych pierdół. Od 2 lat zestaw ten działa mi bez najmniejszego problemu, błędu, mrugania lub zakłócania innej elektroniki w aucie.

W poprzednim aucie kiedyś kupiłem zestaw HID za około 250pln i co 3 tygodnie padały palniki. W końcu oddałem to w cholerę i wróciłem do tradycyjnego źródła światła.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Pierwsze kupiłem za coś nieco ponad 300,po miesiącu raz świeciły raz nie,zareklamowałem i całe szczęście udało się wyrwac spowrotem kasę.Kupiłem więc drugie za ok. 500 zł,sprzedawca w sklepie tak je zachwalał aż wpadał w zachwyt,więc kupiłem.No i zaczął się horror,cuda na kiju.Nie będę pisał co się działo bo jest już w którymś poście opisane i omówione razem z kolegami.Po jakimś czasie męki(już nawet miałem umówioną wizytę u elektomechanika),przypadkowo wpadłem że to od świateł się tak dzieje,na próbę założyłem spowrotem żarówki i wszystko wróciło do normy.Żarówki świecą gorzej ale nie mam problemów i myślę że o to właśnie chodzi.Skoda tylko wyrzuconej kasy,na coś bezużytecznego co leży w szafce w bardzo ładnej srebrnej walizeczce(a jak).

Dlatego przy montażu czegoś takiego radzę pomyślec i zastanowic się dwa razy,żebym przy kolejnym spotkaniu na forum w podobnym temacie nie musiał napisac "a nie mówiłem".

Pozdrawiam

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.co.uk/BMW-5-Series-E39-00-03-50W-H7-HID-Conversion-Kit-/220634317224?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item335ed481a8#ht_2403wt_1140

Ja mam taki zestawik już od roku założony, po miesiącu padł jeden balast, został wymieniony na gwarancji i od tamtej pory żadnych więcej problemów.

Ostatnio miałem okazje pojeździć nowym Mercedesem C klasą z fabrycznym Xenonem i szczerze nie widzę różnicy poza tym, że w E39 nie mam auto regulacji wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.