Skocz do zawartości

BMW E60 520d 2006/2007 kilka pytań przed zakupem


medmajster

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Takie auto z przebiegiem do 100 tys km powinno kosztować około 80 tys zł. Jeżeli są w stanie sprzedać za 70 to albo jest po konkretnym dzwonie i naprawiony na odwal się albo ma z 250-300 tys km a nie 70.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówiłem oględziny u Smorawińskiego ale właściciel komisu zarzekał się że komis jest do którejś tam i ona ma jakieś spotkanie i takie tam i wtedy zaproponował inny warsztat (stwierdził że u Smorawińskiego to długo trwa) . Więc to już było podejrzane

 

Jak on Cię zrobił to teraz Ty go . Powiedź że chcesz się jeszcze raz przejechać bo coś ci się ostatnio nie spodobało i skręć do ASO BMW i powiedź że jestem umówiony na wizytę "przed zakupem" w celu sprawdzenia samochodu . Zobaczysz wtedy jego reakcje .

Wcześniej umów się w ASO na taką wizytę bo oni ludzi z ulicy nie biorą.

Powiem z ręką na sercu ja sam osobiście kiedyś przejechałem się na komisie , szczęście miałem takie że w dniu spisania umowy pojechałem na diagnostykę skasować błędy , jak elektryk powiedział mi co jest z autem nie wiem czy upłyneła godzina a auto już oddałem , oczywiście były problemy że to nie możliwe itd on już tych pieniędzy nie ma . W takich przypadkach warto mieć znajomych :) bo od razu znalazł nawet te same pieniądze co mu dałem , i teraz się już nauczyłem że w komisie i u handlarza auta nigdy nie kupię . Ale to jest to człowiek patrzył na wygląd samochodu nie przygladając się bardziej , pomimo że się ma tu i tam znajomości , zawód ma się taki i nie inny i wiem co w komisach robią to i tak podjąłem sam wybór który był wtopą :duh: . Ja się dałem oczarować , teraz staram się pomóc innym aby nie popełnili tego samego błędu .

W końcu powiedziałem że wolę 2.0d nową pewną niż 3.0d wileką niewiadomą i tak odwiedziłem salon BMW , wybór z którego do dziś jestem zadowlony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , byłem u Bońkowskiego BMW , ta bmw to fenomen komisant też , kręcony przebieg ( rzekomo był atutem tej bmw) , wypuszczona na rynek francuski , ilu właścicieli nie wie nikt ( rzekomo jeden) , turbina zatarta w piz...... u ( rzekomo spadek prądu ) , przebieg 73640km w 2011 roku okazał się przebiegiem z 2007 roku. Lakier za gruby co jeszcze nic dodać nic ująć!!!!! Dziękuję wszystkim za radę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak z 700zł w plecy za sprawdzenie :/ Daruj sobie komisy serio. Podsyłaj linki czasami udaje się nam coś "wyniuchać" na podstawie samych fot.

 

Lepiej stracić 700 zł niż 80 zł na auto które będzie studnia bez dna , a w dzisiejszych czasach sprzedać auto z " nie wiadomą przeszłością , lub przeszłością do sprawdzenia" jest bardzo ciężkie. Chyba że ktoś się na palił przyszedł wykłada kasę na stół i jedzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne jak najbardziej, z resztą po to się właśnie płaci za ten przegląd aby takich wtop uniknąć. Ale skoro tyle dupereli było nie tak, to i może patrząc na ogłoszenie coś byśmy wypatrzyli, szkoda ze kolega nie podesłał fot. Nie wiem skąd jest, ale nawet mogłem podjechać do tego komisu (w końcu ze szczecina jestem) i bym obadał co to za egzemplarz.
Radość sprawia, że serce przyśpiesza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne jak najbardziej, z resztą po to się właśnie płaci za ten przegląd aby takich wtop uniknąć. Ale skoro tyle dupereli było nie tak, to i może patrząc na ogłoszenie coś byśmy wypatrzyli, szkoda ze kolega nie podesłał fot. Nie wiem skąd jest, ale nawet mogłem podjechać do tego komisu (w końcu ze szczecina jestem) i bym obadał co to za egzemplarz.

 

To jest to auto

http://otomoto.pl/bmw-520-d-m-pakiet-pelne-wyposazenie-C14941975.html

masz nawet ulicę podaną

 

Ale cena spadła :) kurde zaraz ją sprzedadzą za cenę e39 :). Oni wiedzą dobrze co z tym autem jest nie tak i szukają klienta na cenę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie bo ono stoi w poznaniu a kolega był u Bońkowskich czyli w Szczecinie ;) Nie sądzę aby komis z poznania fatygował się do szczecina mając w Pzn 2 autoryzowane serwisy ;)
Radość sprawia, że serce przyśpiesza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest to ten samochód, który jest w linku. Podałem go na początku tematu i autor potwierdził, że chodzi o ten egzemplarz. Zresztą sam podkreślił, że BMW znajduje się w Poznaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest to ten samochód, który jest w linku. Podałem go na początku tematu i autor potwierdził, że chodzi o ten egzemplarz. Zresztą sam podkreślił, że BMW znajduje się w Poznaniu.

 

Hm piszemy o kim innym w takim razie... Wypowiedź tyczyła się użytkownika medmajster. Który był niby u bońkowskich, bońkowscy są w szczecinie a nie w Poznaniu, w poznaniu masz Olszowca i Smorawińskiego więc kto by jechal do aso 300km skoro ma go za rogiem ? Pomyśl :)

Radość sprawia, że serce przyśpiesza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest to ten samochód, który jest w linku. Podałem go na początku tematu i autor potwierdził, że chodzi o ten egzemplarz. Zresztą sam podkreślił, że BMW znajduje się w Poznaniu.

 

Hm piszemy o kim innym w takim razie... Wypowiedź tyczyła się użytkownika medmajster. Który był niby u bońkowskich, bońkowscy są w szczecinie a nie w Poznaniu, w poznaniu masz Olszowca i Smorawińskiego więc kto by jechal do aso 300km skoro ma go za rogiem ? Pomyśl :)

A gdzie napisał że był tym autem?. Może wpadł po prostu na kawkę do ASO w Szczecinie i udało mu się wyciągnąć kilka info o tym aucie!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, zmylił mnie informacją że był u bońkowskich i wyszło że turbina zatarta. Ale faktycznie chodziło mu o to że przebieg sprawdził w Szczecinie, a o reszcie pisał co wyszło wcześniej w poznaniu. Z drugiej strony powinien na wstępie podjechać do bońkowskich z vin'em a dopiero w ogóle rozważać wyjazd do Poznania i to do komisu ;) Nie narażałby się na koszta ;)
Radość sprawia, że serce przyśpiesza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odpowiadam po kolei na różne sprawy , po pierwsze nie straciłem 700zł tylko blisko 2000 zł ( nieważne) nie byłem z autem u Bońkowskiego tylko pojechałem ze kserem dowodu rejestracyjnego w którym jest vin , na podstawie vinu pan zajmujący się autami używanymi przybliżył mi przeszłość auta , auto nie jest sprzedane , po prostu komisant nie wycofał elementu opisu . Pozdrawiam , jeżeli chcecie coś wiedzieć o tej B M W piszcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.