Skocz do zawartości

e60 składane lusterka


robbi2708

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy wie ktoś o możliwości włączenia takiej funkcji w aucie, by po zamknięciu drzwi z pilota składały się też lusterka i na odwrót,czyli po otwarciu rozkładają się z powrotem.Zdaje mi się że taka opcja powinna istnieć bo ma ją duża ilość innych marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja działa tylko jeśli auto wyposażone jest w składanie lusterek ( przycisk przy przyciskach opuszczania szyb obok przełącznika do wyboru pomiędzy prawym a lewym lusterkiem). Jeśli wasze auta są w to wyposażone to można to sobie dokodować. Jeśli się nie mylę to znajduje się to w module KGM (chyba dostępny od września 2005, ale nie jestem pewien) nie pamiętam nazwy tej opcji,ale dla zainteresowanego nie powinno to być problemem, ja niestety nie mam składanych lusterek, a dołożenie ich byłoby zbyt inwazyjne jak dla mnie.

 

Edit:

Nazwa tej funkcji to:

 

BEIKLAPPEN_B_KOMFORTSCHL w module KGM

Radość sprawia, że serce przyśpiesza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem jedynie taktycznie - myślałem że to być może jest ukryta opcja którą można aktywować za pomocą kompa. Któreś moje poprzednie auto (chyba Avensis) składanych lusterek oficjalnie nie miało ale cała instalacja pod to była przygotowana (za wyjątkiem przycisku na konsoli/boczku). Po aktywowaniu w kompie tej opcji lusterka składały się samoczynnie po zamknięciu auta z pilota.
Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któreś moje poprzednie auto (chyba Avensis)...

Zdazyles juz wyprzec z pamieci? :lol:

Przepraszam za offtop ale nie moglem sie powstrzymac.

 

NIE MA TAKIEJ OPCJI WYPARCIA -> to auto zapadnie mi chyba na zawsze w pamięci swoimi fatalnymi fotelami :) które były cholernie niewygodne ze zbytnio krótkimi siedziskami które uciskały podudzie :)

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

odgrzeje troche temat

czy i jak mozna w E60 zrobic skladane lusterka z pilota? dodam ze posiadam funkcje zamykania automatycznie lusterek po nacisnieciu klawisza.

dodam ze nie mam modulu KGM

ale opjce BEIKLAPPEN_B_KOMFORTSCHL mam w dwoch modulach:

TMBT, TMFT

 

temat juz nie aktualny. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.