Skocz do zawartości

Zakup BMW 7 e 65 - na co zwrócić uwagę


GermanStyle

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

 

Szukam bmw e65 745d kwota jaka moge przeznaczyc to 70 000zl. Bedzie to 3 auto w rodzinie ale pierwszy diesel. Wszytske auta jakie mialem to benzyniaki. Pracuje za granica wiec autko bedzie czesciej wykorzystywane w trasie. Szukam auta raczej w polsce nie za bardzo mam czas jezdzic po niemczech i szukac czegos i tu prosba do was czy w waszych miastach nie widzieliscie czegos godnego uwagi. Wiadomo kazdy chce jak najwiecej za jak najmniej. Nie interesuja mnie przed lifty i niebardzo mam przekonanie do zawieszenia pneumatycznego. Jesli by ktos cos widzial lub ewentualnie znal kogos kto ma takie autko na sprzedaz prosze o wypowiedz. Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 735
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od którego roku ma byc to autko???

Sprzedam bmw e36 http://tablica.pl/oferta/bmw-318i-e36-CID5-ID4w39t.html?action=show&id=66505631


...nawet gdy rodzinie twej łzy do oczu się cisną,przenigdy nie współpracuj z pi.......ą policja.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po rozmowie z kolega sytuacja sie zmienila, jednak zdecyduje sie na benzynke pewnie 745i. Wczoraj mialem okazje sie przejechac wlasnie taka przedliftowa z roku 2002. Bylem pozytywnie zaskoczony stanem plastikow i skory. Znalazlem pare ofert na allegro ale przebiegi 157000 i rok 2004 to raczej niemozliwe. Jesli ktos cos widzial albo slyszal o jakiejs 745i w dobrym stanie moze byc przedliftowa ale po roku 2003 to prosze o posta w tym temacie.Slyszalem ze pierwsze modele mialy duzy problem z elektryka. Zgory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Np.ogloszenie pierwsze z góry full opcja 113 tyś przebiegu to :mad2:

Samochód z 2004r a dwa przyciski na konsoli czyli przed upgradem elektroniki,niby klima dwustronna a tylko 3 pokretla czyli podstawowa,pneumatyka ale jaka,lampy przednie kierunek bialy a pozostale pomarańczowe to tylko co widać na zdjęciach.

Z podanego wyposażenia do full oj daleko choć samochód zadbany.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz

Jak dla mnie to najciekawsze te dwa ostatnie

Long ma tylną kanapę full i podlokietnik drewno a ten z ogloszenia wczesniejszego kolorystycznie ladniejszy i przód full.

Long z tylu wygodniejszy ale dluzszy i w miescie wiekszy klopot z parkowaniem .

Ogólnie z podobnym wyposażeniem a przy różnicy 10k jeżeli w podobnym stanie bralbym tańszy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam chce kupic BMW e66 730d 2007r przebieg oryg 245tyś.Na co zwracać uwagę przy kupnie??Czy warto kupować ten model?Proszę o odpowiedzi ludzi który użytkują to auto....Z góry dzięki za odpowiedzi

Pozdrawiam

[Temat zakładam tutaj gdyż w innych działach trzeba podać VIN ,a ja go nie mam bo nie szukałem jeszcze konkretnego auta z vinem] Na razie chce wiedzieć czy warto to auto kupować,czy sie psuje itp itd wcześniej miałem 530d e39 i byłem bardzo zadowolony z auta i silnika,nic sie nie psuło ,a miało 14 lat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, E39 to jeszcze inna liga BMW była. Mniej elektroniki, więcej podejścia w stylu "auto ma być bezproblemowe" itp. E65/66 to już samochód napchany elektroniką, często gęsto dość awaryjną, auto ma 4 wahacze na jedno koło (jak ktoś nie dbał więcej kasy położysz na wymiany). Jeśli egzemplarz za którym patrzysz był dbany to silnik 3.0d powinien w zasadzie przeżyć ten samochód. Z rzeczy "na pewno" to sprawdź zawieszenie i każdy element doposażenia. Czasami elektroniczne bzdury potem żyć nie dają. Oczywiście komfort jazdy bajka. W tym silniku znajomy ma, o ekonomiczną jazdę dość mało dba, po prostu sobie śmiga i spalanie średnie wychodzi mu około 9,6 litra.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam serdecznie jestem zdecydowany zakupic bmw e65 tylko niestety nie wiem dokladnie z ktorego roku czy przed liftem czy po lifcie gdyz od bardzo dlugiego czasu

posiadam e39 wiec o e65 za duzo nie wiem.

 

Interesuje mnie silnik 3.0 diesel i bardzo podoba mi sie wersja po lifcie tylko, problem w tym czy ktos moglby podpowiedziec ktory rok najlepiej wybrac

model silnika itd itd jakie sa najczestsze usterki, no i jezeli ktos ma do sprzedania na forum jakis fajny okaza chetnie zobacze.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

Jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość. Mam na oku te auta http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=247296572&cd=635430191350000000&asrc=fa|fs http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=232437745&cd=635428202090000000&asrc=st|fs który wybrać... jaki jest komfort jazdy itp. itd. :)

 

Dzięki za wszystkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że w tych autach jest nieziemski komfort tylko spytałem się tak z ciekawości. :mrgreen: Ale skąd wiesz na co mnie stac a na co nie. :) Chciałbym kupić auto.... :D jest to forum więc proszę o wyrozumiałość dobrą rade w wyborze auta.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że masz D2PL też E65 jak jest z dostępniością części usterkowością itp. itd. :D i w obu tych autach jest komfort taki sam [Nieziemski ] czy poza ceną się niczym wogule nie różnią?? :?: poprostu tak ogólnie niech ktoś mi opisze te auta. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komfort jak w e65 czyli wysoki. Części masa tylko drogie, zwłaszcza przy tym silniku. W 760 padają jak muchy pompy wysokiego ciśnienia. 3000€ jedna,a są dwie. Nie ma zamiennika. Jeśli stać Cię na utrzymanie tego to kupuj. Jeśli nie to nie kupuj. Takie dwie pompki to połowa wartości auta. Nie mówiąc o innych rzeczach. Miałem 740i E65 dwa lata i dobrze wspomnam je. Ale F01 to jeszcze inna liga jeśli chodzi o komfort.
Petrolhead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić nawet z Rumunii pod warunkiem że auto zadbane. Widzę, że niewiele wiesz o E65. 760Li jako nowe kosztowało 700-800 tysięcy złotych. Chcesz je teraz odkupić w ciemno z Włoch bez dokładnego sprawdzenia? To nie ford focus tylko auto z 12cylindrowym silnikiem z bezpośrednim wtryskiem powietrza. Samego oleju wchodzi chyba 12 litrów, nie mówiąc o innych rzeczach eksploatacyjnych. Powodzenia, na pewno się przyda.
Petrolhead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystraszyłeś mnie :D co do kupna :arrow: kupując Bmw 760 E66 rok 2005/07 za ok. 17000tyś. euro chyba mam pewność co do super stanu z małym przebiegiem?? czy lepiej pojechać po samochód z tymi co sprowadzają auta z Niemiec na zamówienie. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.