Skocz do zawartości

320i wymiana filtru oleju, zostały uszczelki w opakowaniu


Gość annijawy

Rekomendowane odpowiedzi

wymienialam ostanio olej i wszystkie filtry u mechanika. zobaczylam dzis, ze w opakowaniu tam gdzie byl filtr oleju ( sobie wczesniej wszystko kupilam) zostaly dwie uszczelki gumowe: jedna duza, druga mala i dwie podkladki. jak mi mechaniol tego nie zalozyl, to moze mi sie cos tam dziac. musze jachac do niego, by mi to zalozyl? ma to jakies zanczenie. dziekuje za odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w co w nim kolego jest nie tak? jest model i problem zawarty wiec gdzie blad? ale skrupulatny ciekawe czy tylo tu? w kazdym badz razie dziekuje za odpowiedz, bo z tymi mechanikami ahh brak komentarza. wszak to po cos byly te elementy co zostaly z tego filtra ehhh. nie powinno ale moze........ wole sie dopytac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metalowe to pod auto ida gdzie olej sie spuszcza u mnie stare wbyly Ok wiec nie wymienilem, zas gumowe ida do filtra oleju raczej powinien wymienic ale jak mu sie nie chcialo a stare dobre...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się raczej dziać nie powinno, ewentualnie możesz postawić auto na miejscu parkingowym gdzie niema ani kropli oleju (z doświadczenia wiem że ciężko takie znaleźć) i np po nocy jak cofniesz autem będziesz widzieć czy są jakieś plamki :) Gumowe na pewno wytrzymają, miedzianą powinno się wymieniać za każdym razem, nie trzeba tak śruby katować żeby nie lało :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wkurzyl mnie gosciu. niedojrze, ze byl gburowaty to jeszcze mam mu mowic co i jak, a co ja jestem mechanik. nawet nie zwrocil uwagi , ze tam to jest, bo go obserwowalam jak robi. stalam marzlam prawie godzine, bo kuleczkowal jak by pierwszy raz w tego typu aucie to wymienial. ale porazka. i jeszcze klucz spuscil na maske, ale to tak jak by u niego na porzadku dziennym . ogolnie porazka na calej liniiii...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelki sa tak tanie ze NIE OSZCZEDZA SIE NA NICH

A zwłaszcza jeśli nowe są w pudełku z filtrem

Powinny byc wymienione,niewazne ze dobrze wygladaja.Sam wymieniam oleje klientom i trzeba wymienic uszczelki i koniec
Ale tamtemu fachmanowi się nie chciało bo stracił by całe 30 sekund swojego cennego czasu , trzeba wziąć młot i :mlotek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.