Skocz do zawartości

318 OBC 7 przycisków problem


Soku91

Rekomendowane odpowiedzi

Powinno zaskoczyć nie zawsze jest tak że od razu łapie temp. czasami trwa to kilkadziesiąt minut. Możesz też odłączyć akumulator na kilkanaście minut, powinno się zresetować wszystko, mam nadzieję że nie odpinałeś kompa przy włączonej stacyjce ?
tel. 514.99.46.99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jeśli ta część z temperaturą [lewy wyświetlacz] w ogóle nie świeci [bo jest taka możliwość], to weź latarkę i przyświeć w niego frontalnie. Może się okazać, że działa poprawnie, tylko spaliło się podświetlenie. Sam tak mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z obc po jego odłączeniu i ponownym podłączeniu nie pokazuje mi temperatury na zewnątrz ale zegarek działa co mogło się stać nic więcej nie ruszałem.

Po pierwsze zmień tytuł tematu na poprawny :arrow: viewtopic.php?f=68&t=120678 . A co do problemu to sprawdź czy żarówka od podświetlania temperatury się nie spaliła tak jak kolega wyżej napisał ,ja też tak miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolego, jeśli ta część z temperaturą [lewy wyświetlacz] w ogóle nie świeci [bo jest taka możliwość], to weź latarkę i przyświeć w niego frontalnie. Może się okazać, że działa poprawnie, tylko spaliło się podświetlenie. Sam tak mam.

No to sobie wymień żaróweczkę - 5 minut pracy ci to zajmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i głupie, ale... Temperaturę w małym OBC można wyłączyć przyciskami, konkretnie jednym z przycisków (poklikaj), może dlatego jej nie widać :oops: Jest po prostu wyłączona.

'Wiadomo, ze taki a taki pomysł jest nie

do zrealizowania. Ale żyje sobie jakiś

nieuk, który o tym nie wie. I on właśnie

dokonuje tego wynalazku.'

Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jeśli ta część z temperaturą [lewy wyświetlacz] w ogóle nie świeci [bo jest taka możliwość], to weź latarkę i przyświeć w niego frontalnie. Może się okazać, że działa poprawnie, tylko spaliło się podświetlenie. Sam tak mam.

No to sobie wymień żaróweczkę - 5 minut pracy ci to zajmie.

 

5 minut pracy, ale żaróweczkę trzeba mieć. Nie bez powodu tego jeszcze nie zrobiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było sto razy.

generalnie to wszystko jest opisane na forum do cna w tym temacie.

 

zamykam

 

p.s. proszę się więcej postarać przy tytułowaniu tematów, bo "problem" to słabo pasuje na "krótki opis problemu"

 

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.