Skocz do zawartości

528i kreci rozrusznikiem ale nie odpala


tomek848

Rekomendowane odpowiedzi

bylem u paru mechaników ale Ci którzy się znają mają czas dopiero po nowym roku :( .Większość obstawiła pompę paliwa ale tak bez obejrzenia auta trudno ocenić, błędy fuel trim limi bank 1 i fuel trim limit bank 2 spowodowane są tym że samochód wyposażony jest w instalacje LPG. w związku tym pytanie jak najprościej będzie się do niej dobrać ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie wiem, wydaje mi się że w zbiorniku ale jak kręcę rozrusznikiem to tylko taki pyknięcie słychać z tyłu z lewej strony. A z wymianą tej pompy z tego co czytałem jest trochę roboty więc lepiej będzie ja zrobi to ktoś co się na tym zna. Jeśli się okaże że to pompa to czy warto wziąć pompe Hart kosztuje 194 zl bo Pierburg kosztuje 398 zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, Tomek? Po Świętach forum odżyło :)

Czyli tak, jak obstawiałem - pompa lub immo. Wykluczyliśmy zwarcie. Z tym kluczykiem u Ciebie bieda, że tylko jeden...

A pompę bierz używkę od Podolaka, blisko masz a u Niego stoi przecież 523i anglik do rozbiórki. Jeśli Twoja padła, to Jego nawet jeśli jest już na wykończeniu to na pewno lepsza niż Twoja :)

KRASNYJ BUMIER

BMW = Bus Metro Walk

Cottage terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
wole juz to 194 zl kupić bo potem będę w stresie jeździł że padnie :) Mam nadzieje że to się szybko i szczęśliwie zakończy bo jak silnik się skończył to masakra :(

Ee tam od razu się skończył.Co do pomp to kup orginał,bo podróby siadają po 1 roku(doświadczyłem tego-żaden interes)

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa otuchy :) Samochód dziś trafił w ręce lekarza niestety najbliższego bo warunki atmosferyczne nie sprzyjały dalszej podróży :mad2: ,zobaczymy co się stało, jak tylko się dowiem przedstawię wyniki, może się komuś przyda :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padła pompa paliwa cena 360 zł + robocizna 50 zł więc skończyło się w miarę pozytywnie :cool2:

Kolego cena 360zł to cena oryginału? pompe miałeś w zbiorniku czy pod progiem :?:

330d,yzfr6,yz250, INPA-Darmo sprawdzę/pomogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
PaulinaSm mialem to samo. do wymiany czujnik wałka rorządu i filtr paliwa. czujnik tylko orginał

a z kad wiesz ze napewno te 2 rzeczy? moze to pompa? u mnie tez ostatnio pojawil sie problem z odpalanie,tzn. pojawil sie wczesniej ale na poczatku objawy byly takie jak by to byla wina odmy i innych elementow ale wykluczylem wszystko razem z kompem.Od paru dni problem z odpalaniem poglebil sie,objay mam takie jak PaulinaSm,czyli przekrecam-rozrusznik kreci i...nic,kolejne podejscie,kluczyk-rozrusznik kreci,pojawia sie 1s.zaplon i ...znowu nic,w koncu za 3 lub 4 razem lapie,nie wiem czy to cos daje ale delikatnie pomagam pedalem gazu przy kreceniu rozrusznikiem,jak juz zlapie to pracuje.Ja obstawiam pompe ale moge sie mylic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.