Skocz do zawartości

Jaki macie przebieg w swoich X5?


komarzysko21

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to są czy ich nie ma??? :shock:

 

Najlepiej jak sprawdzisz sobie sam bo byle modelewktorych wystepowaly np. z Niemiec potrafily byc nawer w rocznikach 2003.

Prosty sposobem by to sprawdzic jest sciagniecie Covera z silnika obudowy gornej,i w zdluz glowicyjesli masz klapki powinno byc ciegno czyli drut okolo 50cm.laczacy wszystkie klapki co nimi reguluje.

Lub jesli jeszcze masz lusterko na antence to zajzysz pod kolektor.

A jesli asz klapki to jak najszybciej je usun,sa zestawy na Ebay za 20 funtow aluminiowe specjalne zaslepki z oringiem.

A wezyk podcisnienia tylko zaslepiasz i po sprawie,i zadnego bledu nie wywala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
42000 potwierdzone w aso

X5 4.4 2001 oxfordgreen metallic

Kolego zdarzaja sie rodzynki ale twoj to zloty rodzynek jesli ma to prwdziwe i udowodnione z ASO papierami potwierdzajacy taki przebieg.

Auto 2001 to wiecej stalo niz jezdzilo a to nie dobrze wrozy czescia mechanicznym,lepij jak cos jest uzywane niz stalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42000 potwierdzone w aso

X5 4.4 2001 oxfordgreen metallic

Kolego zdarzaja sie rodzynki ale twoj to zloty rodzynek jesli ma to prwdziwe i udowodnione z ASO papierami potwierdzajacy taki przebieg.

Auto 2001 to wiecej stalo niz jezdzilo a to nie dobrze wrozy czescia mechanicznym,lepij jak cos jest uzywane niz stalo.

prawdziwe prawdziwe :) sprawdzone w bawarii katowice i warszawa bo z tamtad jest auto, w 2005- 8tys, 2009- 20tys,2012- 41tys.. tak to mniej wiecej w ksiazce wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

2003 3D manual .

W tym roku import z belgi , kupiłem od handlarza ze stanem 180 tyś , po winie odnalazłem auto w ofercie jeszcze w belgi ze stanem 410 tys .

Podczas kupna nie nastawiam się na cuda , juz po wnętrzu auta liczyłem na 300 tys , ale te 400 też przełknąłem bez bólu .

Jak niektórzy pisali , to są auta za 300 tys ,także nie są kupowane przez ludzi , którzy wyjeżdzają na msze niedzielną, tylko robią kilometry , szczególne na zachodzie gdzie mają po czym jeżdzić , te 40-50 tys to normalne przebiegi .

Pomimo tych 400 tys jestem zadowolony bo to silniki na milion i ponad , i auto było serwisowane do końca jak z resztą każde tej klasy , widać dużo nowych części, tylko przepływka była do wymiany bo komputer serwisowy tego nie pokazuje a pewnie belgowie inaczej nie potrafią diagnozować braku mocy .

Autko super jezdzi i nawet pali tyle co nowe , na krótkiej trasie 20 km schodzi już na 7,7 wg kompa .

Zatem czego się się obawiać po takich przebiegach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
udokumentowany 265tys 2002rok i wszystko chodzi jak należy (no może ,bo czasami na postoju jak mam noge na sprzęgle i jestem na D delikatnie słysze skrzynie i nie wiem czy to normalne ?

:shock: :shock: to masz sprzęgło w automacie??? :duh:

a poza tym w klekocie z takim przebiegiem to już wszystko może być słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Aja w zeszłym roku razem z żonką zrobiłem e39 530d 6,5 km i oczym tu gadka,mamy swoje auta firmowe 2 sprintery[ok 20km rocznie razem]i jakoś też jeździmy i na wakacje i do znajomych i w wekent potrafimy jechać zobaczyć czy może nie wyschło....itp ....,na paliwie nie oszczędzamy bo my paliwami handlujemy,no i licznik dobrze WSKAZUJE]. nowy nabytek: X5 E53 -2004 rok 186 000 ,taki przebieg !!gwarantowany . Edytowane przez baronxxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.