Skocz do zawartości

530d spalanie porownanie


kiko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ha. Wychodzi na to, że 525d wcale nie pali mniej od 530d. A zawsze to jakiś zapas mocy wiekszy.

Tylko ta kultura pracy 525d... miło ten motor mruczy.

Fakt - tak jak piszesz - zauważalna różnica jest w osiągach (więcej koni i lepsza elastycznośc na korzyśc 530d - ale oczywiście w 525d jakiegoś dramatu to nie ma i jest to także całkiem przyjemny silnik jeśli chodzi o osiągi) oraz dźwięk silnika 525d - bardziej "gładki". Mojego już kilka osób pomyliło z benzyną. :wink:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem 530d i mi w mieście w warszawie paliła około 11litrów jak ktoś pisze że mniej to ściemnia 3litry musi palić i kropka w trasie można zejść do 7litrów przy wolnej jeżdzie i na prostej drodze ale kto tak jezdzi to poco mu bmw i w dodatku z 3litrowym silnikiem to nie są samochody dla oszczędnych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak kupiłem 3l D tylko dlatego ze te auto to limuzyna i chce sie godnie wozic wiec jezdze jak dziadzio ale jak jakis debil na swiatłach mi gazuje to i owszem tez potrafie docisnac gaz.

Ale ogulnie zecz biorac te auta nie maja budy spartowej zeby sie sciagac tylko zeby sie wozic w luksusie jak bym chciał [poswirowac to bym kupił jakis japoński shit z silnikiem sportowym i spora masą koni ale co z tego jak tam miejsca mało a z tyłu to juz tylko dla szczura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...
  • Zasłużeni forumowicze
Pięknie, ładnie tylko to dział e39 a nie e60 :wink:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.