Skocz do zawartości

Wskażnik paliwa wariuje.


orzel24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich to mój pierwszy post na tym forum i mam nadzieje na owocną współprace.

 

Otóz problem wygląd tak że wskażnik paliwa czesto pokazuje mylne dane. Czasami pokazuje dobry poziom paliwa czasami wskazówka leży na samym dnie nawet po zatankowaniu. Nie ma żadnego schematu kiedy działa kiedy nie. Myślę że to czujnik paliwa ale może są jeszcze jakieś inne możliwości że coś nawaliło?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, walczę z nim od dłuższego czasu. I co? Lipa. Ostatnio usłyszałem opinię że ten typ tak ma, że elektryka w E34 wariuje i nic tego nie zmieni. Stwierdzam i mogę śmiało powiedziec że moja beta tez czasami świruje, a to kierunek nie świeci na desce, a to wskażnik benzyny czy też temperatury itd. Pozdrawiam i serdecznie proszę o napisanie jak sobie kolega z tym poradzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, walczę z nim od dłuższego czasu. I co? Lipa. Ostatnio usłyszałem opinię że ten typ tak ma, że elektryka w E34 wariuje i nic tego nie zmieni. Stwierdzam i mogę śmiało powiedziec że moja beta tez czasami świruje, a to kierunek nie świeci na desce, a to wskażnik benzyny czy też temperatury itd. Pozdrawiam i serdecznie proszę o napisanie jak sobie kolega z tym poradzi.

 

Z tego co piszesz to Twój problem tkwi jedynie w liczniku,gdyż to tam dzieją się cuda.Wymień licznik lub popraw luty związane z masą i będzie cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskaźnik paliwa moim zdaniem OK - miałem ten problem( =wymiana pompy ), czujnik paliwa ten w tubie w zbiorniku przy pompie szwankuje, wystarczyło delikatnie rozciągnąć mocowania drutów oporowych żeby pływak dobrze do nich stykał. Jak narazie 3 miesiące kilkanaście tankowań i jeszcze pokazuje :idea:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.