Skocz do zawartości

Co mam zrobic gdy:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam:)

 

Mam pytanie co mam zrobic lub w jakim kierunku isc gdy ładuje akumulator , wkladam do samochodu i rozrusznik slabo kreci?

 

Bardzo anemicznie , nie wiem o co chodzi , laduje akumulator na maxa i nic...

 

Moze byc , rozrusznik jest walniety i bierze bardzo duzo pradu i akumulator nie daje rady?;>

 

Czekam na wasze propozycje:)

Opublikowano
spróbuj na krótko tzn włącz zapłon i podaj napięcie bezpośrednio na rozrusznik.Jeżeli będzie kręcił tak samo to do regeneracji,jeżeli ok,to szukaj winy na przewodach(lużne przewody,śniedz itd)
Opublikowano
Zgadzam sie z powyższym i podpowiem ( na przyszłość ), że o wiele łatwiej uzyskać odpowiedź w prawidłowo zatytułowanym wątku np. [silnik] rozrusznik :cool2:
http://img842.imageshack.us/img842/1250/arto.png
Opublikowano
  • Autor

Spoko spoko:)

 

Ale jak mowicie , mam normalnie wlozyc akumulator a 2 pod rozrusznik?

 

Czy tylko 1 centralnie pod rozrusznik na krodko?

Opublikowano
musisz mieć akumulator podłaczony bo trzeba włączyć zapłon.I teraz albo ciągniesz od plusa kabel albo z drugiego także za pomocą kabla
Opublikowano
A może aku ma padniętą celę (kontrola elektrolitu?) :?: Może dobrze byłoby podłączyć inny (pożyczony, sprawdzony) aku na początek :?:
Opublikowano
Zgadzam się z kolegą wyżej najpierw podmieni akumulator (tylko pamiętaj żeby był o podobnym prądzie rozruchu) A i jeszcze jedno nie napisałeś w jakich okolicznościach tak się stało (było od początku, nagle przy niskich temperaturach czy jak) bo jeśli było tak od początku to może po prostu masz za słaby akumulator a jeśli nagle przy niskich temperaturach to po prostu akumulator do wymiany. Najpierw zacznij od sprawdzenia baterii.
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
No szczerze aku , powinien byc ok , kupilem z 1,5 roku temu nowy a auto stoi od 1,5 roku :( choc , mozna by bylo spr :norty: ale nie mam zbytnio z kad wziasc taki duzy akumulator :mad2: ale spróbuje na krodko tak jak mi radziliscie :D , ale cos sie zmienilo bo gdy sie rozgrzeje i zgasnie rozrusznik kreci , ale wiadomo jak sie dlugo kreci to aku pada jak auto nie chce odpalic cos mam z paliwem (pompa , nastawnik , wtrysk sterujacy) dlatego sie pali blad wtrysku , ale kolega z forum pisal , ze ma wiec czekam i zobaczymy co bendzie :cool2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.