Skocz do zawartości

BMW ROAD MAP 2011 Professional


Krzysieak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

mozliwosci przy navi z dyskiem twardym masz 3:

1. isc do ASO i kupic mape z kluczem aktywacyjnym

2. kupic mape w Niemczech z kluczem aktywacynym (taniej niz w ASO) i samemu wgrac mapke (ok. 1h czasu)

3. znalezc mape w sieci (a są) i kupic klucz aktywacyjny za 100USD na stronie http://www.fscmap.com/

 

ja osobiscie skorzystalem z opcji nr2 kupujac mape w http://www.baum-bmwshop24.de

btw. troche offtopic wyszedl :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Ściągnałem te mapy które są w temacie (nie stąd tylko z torrenta). Wiem, że jest to podzielone na 3 płyty (3 foldery). W każdym folderu mam po jednym pliku w formacie .iso - czyli obraz płyty. Teraz wystarczy, że nagram ten obraz płyty na płytę DVD i powinno działać? Czy mam jeszcze jakoś to modyfikować? Dodam tylko, że samochód to BMW E65 z 2006 roku. Pozdrawiam i dziękuję

Petrolhead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Ściągnałem te mapy które są w temacie (nie stąd tylko z torrenta). Wiem, że jest to podzielone na 3 płyty (3 foldery). W każdym folderu mam po jednym pliku w formacie .iso - czyli obraz płyty. Teraz wystarczy, że nagram ten obraz płyty na płytę DVD i powinno działać? Czy mam jeszcze jakoś to modyfikować? Dodam tylko, że samochód to BMW E65 z 2006 roku. Pozdrawiam i dziękuję

Nagraj programem ImgBurn - jest darmowy, na dobrych płytach, Verbatim lub TDK - osobiście zawsze używałem DVD-R i nigdy się nie zawiodłem. Nagraj z prędkością do 8x na nagrywarce stacjonarnej, tak najlepiej. Jeżeli masz tylko w laptopie, to prędkość 2x lub 4x. Jeżeli w obrazach, które ściągnąłeś nie ma błędów to będzie śmigać. Jeżeli masz w aucie soft sprzed 2009 roku, to będzie wymagana aktualizacja. Wkładasz płytę numer 1 i jeżeli pokaże się komunikat o aktualizacji softu, to wychodzisz z auta, zamykasz drzwi, zamki z pilota i czekasz 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

czy do bmw 3 coupe z 2007 e92, które posiada iDrive i ma osobny czytnik na płyty cd oraz czytnik dvd do navi, mapa BMW Navigation DVD PROFESSIONAL 2011 będzie pasować (oryginalnie jest tam płyta dvd Proffesional 2007) ??

oraz czy wystarczy płyta 3 z Polską, czy należy też mieć płytę 1 do ewentualnego przeprowadzenia upgradu

 

czy można spolszczyć tę navi i ewentualnie którym softem

 

 

z góry dzięki za info

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Będzie pasować, wystarczy płyta DVD3 (aktualizację przeprowadza każda płyta). Po włożeniu i włączeniu navi oraz ujrzeniu komunikatu o odczekaniu 5 minut, wyłączasz wszystko, zabierasz kluczyk i ponownie uruchamiasz po 5 minutach i do celu.

Spolszczyć Professionala oczywiście można wyświetlane komunikaty oraz lektor ale żadnym softem z forum. Trzeba podłączyć kompa ale to koszty u różnych osób, które to robią od 700 do 1000zł.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Koledzy, czy ta mapa jest faktycznie tak słaba czy coś u mnie z nią nie tak? Nie widzi mi krajowej 11 :shock: Nie widzi też dróg w mojej miejscowości, czy to możliwe? Dodam, że nagrałem tylko dvd nr 3 bo chodziło mi o mapę Polski jak na razie. Może muszę nagrać wszystkie dvd żeby zaczęło poprawnie działać? Proszę o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy ta mapa jest faktycznie tak słaba czy coś u mnie z nią nie tak? Nie widzi mi krajowej 11 :shock: Nie widzi też dróg w mojej miejscowości, czy to możliwe? Dodam, że nagrałem tylko dvd nr 3 bo chodziło mi o mapę Polski jak na razie. Może muszę nagrać wszystkie dvd żeby zaczęło poprawnie działać? Proszę o pomoc

 

Kolego sprawdz płytę nr 2 bo w zestawieniu są one źle opisane u mnie płyta nr 2 śmiga :)

brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sprawdz płytę nr 2 bo w zestawieniu są one źle opisane u mnie płyta nr 2 śmiga :)

Dzięki kolego, właśnie w tym tkwił cały problem :) Nagrałem wszystkie 3 płyty i sprawdzałem po kolei i faktycznie, płyta nr 2 jest z mapą Polski. Także wszystko śmiga, dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Proszę o pomoc, ściągnąłem mapę 2011 z fotoradarami i nie wiem gdzie w menu się uaktywnia by je wyświetlał. przeleciałem całe menu i nigdzie nic takiego nie znalazłem. Moja nawigacja to professional z dużym ekranem, może pokazuje te fotoradary dopiero jak się zrobi prowadź do celu. Proszę o informację i proszę o wyrozumiałość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie jeszcze raz proszę o dokładne wytłumaczenie co jak, bo po przeczytaniu wszystkich postów nadal nie wiem co mam dalej zrobić. I czy te fotoradary pokazują się tylko podczas prowadzeniu do celu czy zawsze jak navi chodzi bez prowadzenia do celu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Od paru dni posiadam BMW 520 E39 z roku 1999 i normalną rzeczą jest że chciałbym uruchomić u siebie nawigację naturalnie nie mam zielonego pojęcia jakie mapy do niej zaladować żeby mi chodzila,Z tego co wnioskuje te mapy nie będą do niej pasować.Może ktoś z forum nakieruje mnie na jakiś ślad lub poda linka do map ktore będą pasowaly do mojej nawigacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

http://www.republika.pl/e38/allegro/czytniki_mk_01am.jpg

 

Najprawdopodobniej masz czytnik MK3 jak masz monitor 16:9 (trzeci od góry, pierwszy to MK1, drugi Mk2 a czwarty MK4 DVD). Jak masz monitor 4:3 to możesz mieć MK2 lub MK3.

 

Do tych czytników potrzebujesz te mapy: viewtopic.php?f=91&t=169098

 

Jeśli masz MK4 z napisem DVD bo mógł ktoś zmienić to tu: viewtopic.php?f=91&t=168591

Pasują również te z pierwszego linka.

 

Pozdrawiam,

 

Klik: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=447545

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.