Skocz do zawartości

3XX Piasta MaxGear,opinie?


green71

Rekomendowane odpowiedzi

czy miał już ktoś styczność z piastami MaxGear,muszę jak najszybciej wymienić piasty ponieważ tarcze nie chcą do nich przylegać a szlifowanie nie przynosi skutków.

 

_______

Poprawiłem tytuł. Ty stary wyjadacz! Nieładnie :twisted: Następnym razem będzie ostrzeżenie:P mattiss

A little piece of heaven in my hands
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpusc :wink: cytat z innego forum :

Mam kumpla co jezdzi w hurtowni z czesciami i powiem tylko ze jak cos nie jest firmy MAX GEAR to juz jest 50% sukcesu

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu wymienialem u ojca w 328 wszystkie na przod poszly MEYLE a na tył FEBI z obydwu jestem zadowolony :wink:

SKF dobre ale niewiem czy warte 2XMeyle :mrgreen:

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Tak jak wyżej, To jest loteria, a loteria dlatego że maxger to NIE jest producent. Jest to marak stworzona przez pewną hurtownię i oni pakują tam co popadnie. Kupią jakąś fajną partię z Optimala czy cx i to chodzi, a raz wstawią byle gówno z chin i pada. Ostatnio na sklep zamawiałem czujniki tem.powietrza zewnętrzenego to opla i co było w pudełku MAXGERA?? Oryginalny czujnik, ze znaczkami GM/Simens. A raz zamówię i przychodzi nie wiadomo co....Lepiej omijać szerokim łukiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

optimal to też szit, pracowałem w hurtowni części do japończyków i koreańców :D dramat, łożyska po 1tys ludzie przynosili optimala, do tego np. różne rolki napinające nowe z pudełka już szumiały, wystarczyło w palcach zakręcić. A jeszcze ludzi próbuja nabierać że to niemieckie części :D

 

wiec to też radze omijać. Cena niska ale niestety jakość żadna.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Co sądzicie o takim zestawie naprawczym?

Link: http://allegro.pl/wahacze-sworzen-tuleja-koncowki-bmw-e36-kpl-przod-i6191208962.html

Sprężyny mam seryjne, alufelgi 15" oryginalne, opony 205/50 - 15. Dodam że raz w miesiącu robię trasę 1000 km jak zjeżdżam z pracy w DE. Czy ten zestaw przy normalnym użytkowaniu mi się sprawdzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAxGear ma raczej kiepską opinię, bo praktycznie nie mają kontroli jakości. Albo trafisz na dobrą sztukę albo na złą. IMHO lepiej dorzucić do czegoś sprawdzonego. Sprawdź ile będzie kosztować Meyle HD. Producent udziela gwarancji na 4 lata.
:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.