Skocz do zawartości

brak przepływomierza


norbi_1221

Rekomendowane odpowiedzi

:duh: ,ladnie ktos chcial zaoszczedzic,ja juz taki patent gdzies widzialem,tak jak kolega pisal,pewnie mial strzala,zablokowalo klape,albo pokrzywilo w 3 d..y i gosc wpadl na pomysl zeby przeplywke wyrzucic, jak sie zorientowal ile kosztuje dobra uzywka,choc teraz o taka ciezko,zrezygnowal.Ciekaw jestem czy ktos pisal o takiej metodzie na forum :mrgreen: (na alegro mial kiedys klient taka do e32, w opisie bylo ze nigdy nie chodzila na gazie,tylko zapomnial odkrecic do zdjecia miksera :wink: ).Musisz kolego koniecznie poszukac przeplywomierz nawet zregenerowany,i bedzie jedzilo to auto jak nalezy bo w ten sposob sie nie nacieszysz tym autem,albo sie na tobie zemsci.

...aha kolego norbi troche szacunku dla marki mercedes,bo ja przechodzilem poprzez e36,e34,e32 az doszedlem wlasnie do ten marki ktora ru...sz :norty:

fajne autko, tylko maly silnik")
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam mam pytanie czy m30 odpali bez przepływomierza?bo mam problem auto nie odpala na benzynie wcale na gazie pali,gdy próbuje odpalić na benzynce to zalewa mi świece paliwem,podczas jazdy gdy przełącze na benzyne to auto gaśnie,nie wiem co może być bo kupiłem auto i już tak było.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz ten sam problem co ja to wina przepływki tez kupiłem bemke ten sam rok i model na PB chodzic nie bedzi mi zalewało swiece ale przecisciłem i odpalało mozna było jechac ale co za tym szło paliła jak smok benzyny i gazu i obroty miała wysokie odpinasz kabel od przepływki obroty spadaj i auto pali normalnie na gazie co za tym idzie jak pojechałem do gaziazy jak podpieli pod kompa by ustawic gaz pokazywało im podwujna dawke wtrysku paliwa a nawet i potrujna jak masz od kogos wzjasc i przełozyc przepływke wtedy sprawdzisz czy to jest napewno to ale na 100% ona jest uwalona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już załozyłem przepływke i smiga jak należy po mieście :) gaz już zdiałem w wtorek w Łodzi na Więckowskigo , zdejmują gaz w 30min :D no i 150 zł trzeba zapłacic i to WARTO :)

Jazda na gazie nie wróży nic dobrego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak też podejrzewam że to wina przepływomierza,masz racje bez przepływki pali gazu dość dużo,ale na gazie chodzi mi bardzo dobrze auto nie moge narzekać obroty trzyma wręcz idealnie,auto kupiłem z komisu stało tam ponad rok więc teraz muszę troszke pracy w nie włożyć.U mnie ona normalnie chodziła jak ją kupiłem na benzynce,ale zmieniałem dolot bo był spękany,czyściłem krokowcaa także przepływke bo byłą brudna klapka itp,od tamtej pory ni cholery nie zapali na benzynie,tak mi zalewa świece że aż poziom olelu mi podniósł od benzyny,olej już zmieniony,zastanawiam się czy palec i kopułka juz nie umiera i może za słaba iskra jest i dlatego takie cuda się dzieją.Chociaż sam niewiem bo na gazie pali w miare.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz na gazie nigdy samochod nie jedziłby dobrze ja kupiłem tez w komisie i w komisie ZAWSZE CIE OSZUKAJĄ ! kupiłem passata kiedys wyjechał z komisu i [BAD] samochód stanął i cholowałem,kupiłem po tem Chryslera Voyagera to samo wyjechałem pasek klinowy strzelił zawsze tak mam jak kupuje samochody :) teraz chce się przesiąsć w dużą moc :) 740 lub 750 czekam na okazje :D

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kable i świece to podstawa moze prady okłamuja sprawdz czy nie łapie lewego powietrza moze dlatego dostaje wieksza dawke paliwa ja kiedys miałem linke od gazu podkrecona taki szczegól a robiło duzo roboty ,obroty były wieksze co za tym szło dostawał duza dawke paliwa a i jeszcze jedno jezdzisz cały czas na gazie czyz nie, bo jest jeszcze cos takiego ze pąpka paliwa robi cisnienie na wtryski jak jezdzisz na gazie tak mi mechik tłumaczyl czy jakos tak ,dlatego ja zalewa ,musisz pojezdzic troche na benzynie zeby wyrównaó to cisnienje czy cos takiego i wtedy moze bedzie lepjej sprawdz weze czy nie sa popękane od powietrza bo to przepływka niemusi byc padnjeta, tylko wina tej pąpki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kable mam nowe,wymieniłem tez czujnik ECU niebieski bo wyczytałem że to może być jego wina,regulator ciśnienia paliwa i nic nadal to samo leje na świece benzyne jak zła,chyba pozostało szykować 400zł na przepływke bo raczej to ona zamieszanie robi :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 super przepływki :) przywiozłem z niemiec dla siebie ... jedna ma jakiś drut i była zamontowana do balchy żeby nikt nie ukradł ;) ale nie sprzedaje na razie bo takie przepływki chodza po 700 zł :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładam do siebie termiczną, bo kupić dobrą klapkową graniczy z cudem a jak już jest legancka to życzą sobie 800zł :? , a termiczną już kompletną kupie za 400zł i z tego co wiem m30 fajniej jeździ, bo kolega ma założona,i chwali.A na zwykłym gazie trochę szkoda wywalić 8stówek i niech strzeli,to już pozamiatane.Na razie od kiedy mam Bemke nie było strzałów,ale kto wie.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.