Skocz do zawartości

1M coupe


max81

Rekomendowane odpowiedzi

Wejdź na http://www.bmw.pl/pl/pl/ i nie czytaj więcej tej gazety ;) w konfiguratorze dopłacasz kilka zł do świateł adaptacyjnych i 2 strefowej klimy bo xenon i klima jest w serii. A co do ceny nie jest tak strasznie, 238 - rabat to jakieś 200~205tyś zł i robi się ciekawiej, poza tym można przecież auto zamówić od brokera z rynku np. brytyjskiego i zaoszczędzimy kolejnych kilka - kilkanaście tysięcy. pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ściągnijcie sobie cennik z http://www.bmw.pl/pl/pl/newvehicles/prices/_shared/pdf/BMW_1_M_Coupe_01.03.2011.pdf?download=true

Klima automatyczna to ponad 2600zł, ksenony są standardem ale głupio było by nie domówić adaptacyjnych i czujnika deszczu co daje nam kolejne 2535zł...

Nie wyobrażam sobie kupić golasa, trzeba wg cennika liczyć po doposażeniu co najmniej 265 tyś zł i to nie doliczałem opcji w stylu navi czy dobre audio. Dopiero od takiej ceny można odliczać rabat w BMW albo u brokera. Co w przeliczeniu na możliwości i porównanie chociażby do M3 które w wypasie kosztuje pod 400 tyś wydaje się być bardzo dobrą ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś poważnie jest zainteresowany zakupem M1 powinien się pośpieszyć bo samochod oferowany jest jedynie do końca tego roku o czym nie wiedziałem ale wczoraj przy odbiorze auta z salonu zapytałem się jakim zainteresowaniem cieszy się ten model. Usłyszałem, ze b. dużym, większosć modeli z Premium Selection została zarezerwowana przez salony już na etapie skladania ich w fabryce/przed wydaniem obecnym użytkownikom :( Pewnie będzie tak jak z Focusem RS-em gdzie używane egzemplarze są albo w takiej samej cenie jak nowe albo droższe. To, że jest oferowany do końca roku jest pewne ale słyszałem też tylko nie wiem czy dobrzez zrozumialem, że produkcja jest ograniczona do 1000 szt. w zależności od tego co szybciej nastąpi: ilość sprzedanych egzemplarzy czy rok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ale wiecie jaka historia - Wszedłem na forum i w tym temacie Kamil napisał coś o wyposażeniu dodatkowym, wszedłem na stronę BMW Polska i zacząłem konfigurować M coupe żeby sprawdzić wymienione w temacie opcje, patrzę i oczom nie wierzę a cena za m coupe ok 60k, no to dawaj, po konfiguracji z opcjami na full 88k :D , mogłem zapisać tą konfigurację ale chyba byłem zbyt uradowany.. W każdym razie, znalazłem telefon do najbliższego dealera i zadzwoniłem.. Mówię, skonfigurowałem auto i co mam teraz zrobić by je kupić, pan poinformował mnie jak możemy to załatwić. Zapytałem więc, czy ceny z konfiguracji są adekwatne do tych w salonie, Pan na to że mogą być groszowe różnice, no to mówię spox :mrgreen:

Jak powiedziałem gościowi wszystko, to słyszałem, że na sekundę czy dwie go zawiesiło :lol: Podałem Mu cennik który widzę w tym momencie to zaczął się śmiać. Po moim pytaniu, co by zrobił gdybym się upierał, odparł że sprawę by skierował do BMW Polska "niech oni się martwią" Błąd nie trwał długo bo po kilku minutach coś naprawili i ceny wróciły.. szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że tam jest nadmienione że ceny uwzględnione w konf. nie stanowią oferty handlowej i mogą ulec zmianie. :P Tak więc równie dobrze mogła by tam być taka 1M za złotówkę, a i tak nie wygrał byś sprawy.

Ja miałem okazję zobaczyć na żywo dziś, na DTŚ'ce mnie czarna wyprzedziła. Cofam wszystko co myślałem o dźwięku f/i w porównaniu do n/a. Jest dobrze. ;) Mam nadzieję że będzie w ASO w Katowicach do jazd próbnych udostępniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że tam jest nadmienione że ceny uwzględnione w konf. nie stanowią oferty handlowej i mogą ulec zmianie. :P Tak więc równie dobrze mogła by tam być taka 1M za złotówkę, a i tak nie wygrał byś sprawy.

Ja miałem okazję zobaczyć na żywo dziś, na DTŚ'ce mnie czarna wyprzedziła. Cofam wszystko co myślałem o dźwięku f/i w porównaniu do n/a. Jest dobrze. ;) Mam nadzieję że będzie w ASO w Katowicach do jazd próbnych udostępniona.

 

a gdzieś jest w ogóle do jazd próbnych? i czy można się samemu przejechać czy tylko przewiozą na prawym fotelu? nie widziałam jeszcze, może trzeba na ślunsk się przejechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Niesamowity jest ten samochód. Nie chcę tu wróżyć z fusów, ale biorąc pod uwagę obecne trendy które lansują marki motoryzacyjne na świecie w tym także BMW - może okazać się że to jeden z ostatnich takich samochodów wprowadzonych do produkcji przez BMW. Szczęściarze z tych którzy ją kupili. Ta cała moda na downsize jednostek napędowych i kosmiczny design zaczyna być już nudna. Poza tym to w jakim tempie auta "rosną" gabarytowo w klasach też jest trochę niepotrzebnie. Takie moje zdanie. Mam nadzieję że za 3 lata będzie można jeszcze kupić w BMW auto pokroju obecnego E82 ew. E92 z N/A I6 pod maską.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.