Skocz do zawartości

545 e60 sprowadzone z USA ogolna wersja?


Bmwe39520Gdynia

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi o to czy to auto z usa bylo produkowane w innej wersji niz na europe?chodzi o czesci czy sa te same co na europe?i drugie pytanie ile kosztuje instalacja gazowa do takiej buni 4400 333km?ile pali gazu jak ktos ma lub slyszal? pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
Tylko BMW !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pod pojęciem "wersja ogólna" ??

 

MMW - już jakiś czas temu pisał o częściach i przestrojeniu pojazdu w jednym z moich postów

viewtopic.php?f=73&t=122452

 

Polecam lekturę ...

 

A co do LPG - myślę że to będzie wartość paliwa + 20% więcej LPG.

Koszt instalacji: obstawiam 5000-8000 PLN za Prins VSI

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do LPG - myślę że to będzie wartość paliwa + 20% więcej LPG.

Koszt instalacji: obstawiam 5000-8000 PLN za Prins VSI

 

Napewno kwota instalacji nie musi być tak duża by auto jeździło równie dynamicznie jak na benzynie, a co najważniejsze bezawaryjnie i tanio.Do tego autka można założyć instalkę za ok. 3500 zł.Najważniejsze przy tym typie silnika( Valvetronic)jest to by mechanik miał o tym pojęcie zarówno przy montażu jak i ustawianiu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
E60 545 w USA ma 325hp a nie 333 jak w EU ,wiem bo mam taka i tak jest napisanie w instrukcji obslugi. A teraz niech ktos mi powie czy da sie i jak to zmienic

 

A moment sie jakoś różni? Bo tych 8 koni nawet nie odczujesz, sprawdź na hamowni ile wogole masz koni w tej "stajni"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno mam ja dopero rok(545,2005,72tys mil, sport pakiet) i mam problem z automatem pewnie za jakis czas bedzie do remontu,jak jest ciepla to szarmpe,przerywa na szustym biegu,u nas remoncik to $4,500. Wymienialem juz uszczelke podstawy alternatora($400) i teraz bede wymienial uszczelke pokrywy rozrzadu z prawej strony bo leje sie jak ze swini. Edytowane przez arkadiuszkiktka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.