Skocz do zawartości

Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto


kamil20011

Rekomendowane odpowiedzi

Głównie rodzina. Nie mogą przełknąć że zapłacę prawie 50tyś zł za 6-letni kompaktowy samochód....

 

tym sie nie przejmuj :) bunia ci to zrekompensuje :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i podstawowe pytanie czy 46000 zł za samochód z 2006roku, z benzyną pod maską (118i), z udokumentowanym przebiegiem poniżej 100tyś i oryginalnym lakierem na całości to dobra cena ? Mi się wydaje ok, ale wszyscy mi odradzają....

 

IMO drogo - auto przedliftowe, silnik slaby, wyposazenie tez nie jakos rozkladajace na lopatki.

 

Na Twoim miejscu bym sie zdecydowal na jedna z dwoch ponizszych opcji:

1) dorzucic 10 / 15k PLN i kupil auto nowe / prawie nowe - obecnie sa dostepne dobre promocje na nowe E81 / E87 z racji wejscia F10 ew. szukac czegos w stylu golas z Orange z drugiej reki - goly ale mimo wszystko prawie nowy i poliftowy, w dodatku z motorem bardzo porownywalnym do przedliftowego 118i.

2) kupic auto troche starsze ale z mega wypasem i silnikiem, przy czym i w tym przypadku nie wchodzil bym w auta przedliftowe - jakosc plastykow we wnetrzu naprawde sporo lepsza, do tego rozne inne drobne poprawki zwiekszaja prawdopodobienstwo bezawaryjnej jazdy.

 

Ofc opcja 2) jest obarczona pewnym ryzykiem kupna auta po przejsciach, dlatego osobiscie raczej wybral bym opcje 1) chyba ze mialbym upatrzone sprawdzone auto / z pewnych rak. 50k PLN + to jednak troche za duze pieniadze by brac kota w worku...

Pzdr, MtothaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mogę prosić opinię o tym aucie?

http://otomoto.pl/bmw-118-C22691231.html

Jak dla mnie coś za tanio...

 

Pozdrawiam,

mati8

a w bagazniku troche metalu coby sie trzymal "kupy" powyzej 50 :norty: :norty:

ja juz gdzies ja widzialem nie byla omawiana kiedys ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio już byłem na kupnie e87 2007 rok 177km automat , navi , sport fotele , kiera multi , ksenon . Ogólnie ładnie wyposażona przebieg na liczniku 79 tys km w kluczyku 149 tys km :)

Ogólnie jedynki szukam w dieslu już hoho i od tygodnia przerzuciłem się na serię e90 :) bo w jedynkach coś sensownego nawet za nie małe pieniądze znaleźć jest naprawdę ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio już byłem na kupnie e87 2007 rok 177km automat , navi , sport fotele , kiera multi , ksenon . Ogólnie ładnie wyposażona przebieg na liczniku 79 tys km w kluczyku 149 tys km :)

Ogólnie jedynki szukam w dieslu już hoho i od tygodnia przerzuciłem się na serię e90 :) bo w jedynkach coś sensownego nawet za nie małe pieniądze znaleźć jest naprawdę ciężko

 

 

Może to lamersko zabrzmi ale co to znaczy, że miał 149 tyś w kluczyku? To jest tam jakaś pamięć z przebiegiem? Może mnie ktoś oświeci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio już byłem na kupnie e87 2007 rok 177km automat , navi , sport fotele , kiera multi , ksenon . Ogólnie ładnie wyposażona przebieg na liczniku 79 tys km w kluczyku 149 tys km :)

Ogólnie jedynki szukam w dieslu już hoho i od tygodnia przerzuciłem się na serię e90 :) bo w jedynkach coś sensownego nawet za nie małe pieniądze znaleźć jest naprawdę ciężko

 

 

Może to lamersko zabrzmi ale co to znaczy, że miał 149 tyś w kluczyku? To jest tam jakaś pamięć z przebiegiem? Może mnie ktoś oświeci :)

 

W kluczyku sa zapisane takie informacje po prostu, wystarczy miec czytnik.

 

 

 

http://otomoto.pl/bmw-118-m-sport-edition-sportshatch-C22806761.html

Czy mi sie wydaje czy to galka od przedlifta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wyposażenie

 

Dane pojazdu

Art.

Wartość

Numer podwozia WBAUG51050PV05240

Kod typu UG51

Typ 120D OL (EUR)

Typoszereg E E87 ()

Seria 1

Rodzaj konstrukcji SH

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik M47/T2

Pojemność skokowa 2.00

Moc 120

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor SPARKLING GRAPHITE METALLIC (A22)

Tapicerka LEDER LEASURE/ALASKAGRAU (LHA1)

Data prod. 2005-01-08

Wyposażenie

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S1CAA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES Dummy-SALAPA

S226A SPORTS SUSPENSION SETTINGS Sportowe dostosowanie podwozia

S249A MULTI-FUNCTION FOR STEERING WHEEL Wielofunkcyjność dla kierownicy

S255A SPORTS LEATHER STEERING WHEEL Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S2CHA LT/ALY WHEELS STAR SPOKE 142 W MIX.TYRES Obr. BMW, st. le. spr. gw. 142

S302A ALARM SYSTEM Instalacja alarmowa

S313A EXTERIOR MIRROR PACKAGE Lusterko zewn. z funkcją składania

S423A FLOOR MATS, VELOUR Dywaniki podłogowe Velours

S431A INTERIOR RR VW MIRROR W AUT ANTI-D Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A SMOKERS PACKAGE Pakiet dla palących

S473A ARMREST, FRONT Podłokietnik przedni

S481A SPORT SEATS F DRIVER/FRONT PASSENGER Fotel sportowy

S494A SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S502A HEADLIGHT WASHER SYSTEM Spryskiwacze reflektorów

S507A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control z tyłu (PDC)

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S520A FOGLIGHTS Lampa przeciwmgłowa

S521A RAIN SENSOR Czujnik deszczu

S522A XENON LIGHT Światło ksenonowe

S534A AUTOMATIC AIR CONDITIONING Klimatyzacja automatyczna

S540A CRUISE CONTROL Tempomat

S563A LIGHTS PACKAGE Pakiet oświetlenia

S606A NAVIGATION SYSTEM BUSINESS System nawigacji Business

S676A HIFI LOUDSPEAKER SYSTEM System głośników HiFi

P7RPA ADVANTAGE PACKAGE Pakiet Advantage

P7RTA DYNAMICS + COMFORT PACKAGE Pakiet Dynamic + Comfort

S854A LANGUAGE VERSION FRENCH Wersja językowa, francuski

S863A EUROPE/DEALER DIRECTORY Spis dealerów, Europa

S877A DELETION CROSS-OVER OPERATION Brak obsługi krzyżowej

S881A FRENCH/OWNERS HANDBOOK/SERVICE BOO Instrukcja obsługi, jęz. francuski

S8SPA COP CONTROL Sterowanie COP

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S9AAA EXTERNAL SKIN PROTECTION Zabezp. zewn. pokrycia z tworzywa szt.

Wyposażenie seryjne

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S321A EXTERIOR PARTS IN BODY COLOR Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu

S411A WINDOW LIFTS, ELECTRIC Siłownik szyby elektryczny przedn/tylny

S4AGA INTERIOR STRIP TITAN. DULL Listwy wewnętrzne tytanowe matowe

S548A SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING Licznik kilometrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dosyć bogaty ale ma już na karku ósmy krzyżyk i w tej wersji kolorystecznej tapicerki znak czasu raczej będzie widoczny, a jak spojrzę za okno to nie wyobrażam sobie użytkowania tego pojazdu w takich warunkach jak dzisiaj, no chyba że w szpitalnych workach na buty :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od siebie dodam że we vinie nie ma opcji "brak napisu modelu" a na klapie brak napisu....

 

Dzięki Kolego za rozkodowanie VIN'u

 

dosyć bogaty ale ma już na karku ósmy krzyżyk i w tej wersji kolorystecznej tapicerki znak czasu raczej będzie widoczny, a jak spojrzę za okno to nie wyobrażam sobie użytkowania tego pojazdu w takich warunkach jak dzisiaj, no chyba że w szpitalnych workach na buty :8)

 

Nie do końca się z Tobą kolego gessi zgodzę.. to że auto ma już osiem lat to też mnie boli (zwłaszcza jego cena :)) ale co do środka i kolorystyki mam całkiem inne zdanie niż Ty. Nie wiem gdzie mieszkasz i jak użytkujesz swoje auto ale nie sądzę żeby byłą taka tragedia jak Ty to piszesz. Od zawsze w każdym aucie mam welurowe dywaniki i nawet zdarzyło mi się mieć kilkakrotnie jasne (takie jak te tu) i nigdy nie miałem problemów z utrzymaniem w czystości auta a jeżdżę nim codziennie. Nie powiem w zimie jak jest mokro to troszkę gorzej utrzymać czystość ale bez przesady nikt przecież nie chodzi najpierw po roli w błocie po kolana a potem pcha się do swojego czyściutkiego jasnego BMW :P Tak na marginesie to akurat właśnie środek mnie skłonił bym zajrzał do tego ogłoszenia bo ja preferuje ciemne auto (czarne najlepiej) plus jasny (kremowy lub biały) środek plus ciemne (mahoniowe) drewno. OK ale to rzecz gustu a o gustach się nie dyskutuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam jasne wnętrze (Alaska Grey), brudzi się bardzo w taką pogodę, dlatego na podłodze na welurowy dywanik kładę gumowy a na ściance tunelu środkowego obok pedału gazy przyczepiłem kartkę A4 grubą folię (przeźroczystą przekładkę do ofert). Najwięcej syfu zawsze zbierałem w tym miejscu a dostać się pomiędzy pedał gazu a tunel środkowy nie ma możliwości nawet najmniejszą ssawką odkurzacza piorącego. Najgorsze jest to, że nawet otwierając drzwi zimą/podczas deszczu wszystko co wpada do środka zostawia ślad na boczku drzwi, tapicerce pomimo impregnacji skóry i tkanin. Wnętrze piorę conajmniej 2-3 razy w ciągu roku plus 2-3 razy gruntowny detailing i jakoś nie wstydzę się nim jeździć :oops: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.