Skocz do zawartości

preparaty, ulepszacze, polepszacze itp


chwieju

Rekomendowane odpowiedzi

witam ;)

 

Chciałbym się dowiedzieć co osądzicie o różnego rodzaju preparatach polepszających pracę silnika, przeczyszcza wtryski, czyści silnik itp Dostępne są dla benzynowców i diesel'i. Można je kupić w marketach, na stacjach benzynowych oraz w sklepie z częściami samochodowymi...koszt to ok.15-20PLN za butelkę o dziwnym kształcie >>prawdopodobnie o.5 lub 1 litr nie jestem pewien, bo nie sprawdziłem<<

 

Ktoś z Was tego używał?? Czekam na opinie, bo chciałbym zafundować sobie do przeczyszczenia wtrysków, ale nie wiem cz tym preparatem nie zaszkodzę Buni??

 

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wtrysków-to i owszem,ale niech Cię nie podkusi wlać ustrojstwa do czyszczenia silnika!!!!!!!!!! Bo jak go przeczyści,to nagle możesz mieć multum wycieków oleju,a i kompresja może zmaleć,bo powypłukuje wszystkie,zgromadzone przez lata nagary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlewm takie cos do benzyny drugi miesiac ale narazie nie odczulem zmiany , czy cos to daje nie wiem

 

 

ale miałeś wcześniej jakieś problemy z wtryskami?? cz po prostu wlałeś dla lepszego samopoczucia ;p

 

Do wtrysków-to i owszem,ale niech Cię nie podkusi wlać ustrojstwa do czyszczenia silnika!!!!!!!!!! Bo jak go przeczyści,to nagle możesz mieć multum wycieków oleju,a i kompresja może zmaleć,bo powypłukuje wszystkie,zgromadzone przez lata nagary.

 

dobrze wiedzieć ;)

 

Jedyne co polecam to Modyfikator Plus, ale on nie kosztuje 10 zł. Mój teść wlał do Passata i jest zadowolony.

 

a ile ten preparat kosztuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

WITAM

 

na TVN Turbo reklamowali cudowny Modyfikator PLUS, teraz pytanie czy to ściema czy mogę zaryzykować i wlać do silnika nie obawiając się że mi sie silnik rozsypie ? :mrgreen:

http://img405.imageshack.us/img405/2014/6300x250.gif

http://allegro.pl/modyfikator-plus-oryginal-zwieksza-moc-silnika-i1917103094.html

http://www.modifikator.pl/home-modyfikator-plus-ochrona-samochodu-silnika-modifikator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys ogladalem test tego modyfikatora. Wlali go do swojej Skody Octavi i zrobili nia kilka czy tez kilkanascie tysiecy km. O dziwo niby nieco spalanie spadlo i nieco podniosla sie moc i moment silnika. Negatywnych skutkow nie zanotowano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że o samym Modyfikatorze było już poruszana kwestia na forum. I generalnie wyszło, że ściema. :mrgreen:

 

 

Zresztą na googlach sam szukałem z ciekawości swego czasu i to samo wyszło + plus parę ciekawostek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale skoro to jest jakis srodek to moze w jakims procencie popriawia silnik? tak mi sie wydaje na tem przykład mozemy porównać wlewanie paliwa można lac np/ Lotos ON zwykły a można lać Lotos Dynamic ktory jest ok 30groszy drozszy, zadnej roznice nie ma to wiec poco tankujemy Dynamic ? po to żeby w przyszłosci były mniejsze problemy, tak wiec wydaje mi sie ze ten modyfikator tez w jakims stopniu pomaga? chyba ze się mylę ? musiałby sie wypowiedziec profesjonalista w tej dziedzinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.