Skocz do zawartości

320d - amortyzator przedniej osi


yoshimura01

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

CO do amorkow, to moze pomoge:) Sprzedaje Bielsteina i Sachs. B6 jest nie do pobicia i sam ma takie zalozone :) Jest cudowne uczucie jak zmieniaja charakterystyke podczas pracy... Ale oczywiscie zawsze sprawa po dziesiatkach stron czytania opiera sie o fundusze :) I tu moge sprubowac pomoc kolegom z klubu;) Jak cos to pisac, cos poradzimy!! :cool2:
KORZYSTASZ Z WIEDZY BMW KLUB POLSKA? PODZIEL SIĘ WIEDZĄ Z KLUBEM !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zmieniając na B6 muszę zmienić sprężyny? jaki top będzie koszt amorków i sprężyn.....

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jak Bilstein tak i Sachs to super amorki,1szej opcji nawet niebierz pod uwage.

 

Nie zgodze się z tą opinią. Niedawno zakładałem taki zestaw u siebie (amorki Meyle + odboje + osłony + poduszki pod amory Lemfordera) i jak narazie jestem bardzo zadowolony. Znając życie i nasze drogi to za 2-3 lata i tak amory będą do wymiany więc po co kupować Sachsa czy Bilsteina? No chyba że ktoś ma za dużo kasy. Firma Meyle to nie Kamoka czy Kager i można zdecydowanie polecać. Puki co to nie słyszałem złej opinii o produktach tej firmy. Oczywiście nie zaprzeczam faktowi że Sachs i Bilstein to porządne marki i tandety nie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wiec jak chcesz dobre amory to kup Bilstein lub Sachs tak jak pisalem ,to sprawdzone firmy ktorym mozna zaufac.Ja do tej pory mam orgi.amorki i spisuja sie jeszcze dobrze,napewno nie sa to Meyle tylko Bilstein lub Sachs.Mercedes na 1szy montaz zaklada Bilstena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Koledzy odświeżę temat... poszukując kpl amorów do swojej Bavarii znalazłem coś takiego firmy MEYLE:

http://moto.allegro.pl/item1170213112_amortyzator_przod_bmw_3_e46_316_320d_meyle_gaz.html

 

...ale może nie ma co "dziadować" i kupić coś z tej półki:

http://moto.allegro.pl/item1142816236_2_amortyzatory_b4_bmw_e46_przod.html

Tak z czystej ciekawości - dlaczego one inaczej wyglądają?

(nie zmieniałem w E46, więc nawet nie sprawdzałem czy jest tylko goleń, czy przyspawane ma mocowania)

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu u siebie wymieniłem całą zawiechę przód i wszystko MEYLE HD. Jest to naprawdę dobra jakość na polskie drogi jednak jest jedno ale ..... i dotyczy tylko i wyłącznie amortyzatorów. Otóż odnoszę wrażenie, że podniósł mi się przód, tzn szczelina pomiędzy kołem a nadkolem jest większa niż miałem pierwotnie. Trochę teraz z tym kombinuję i niestety dochodzę do wniosków, że chyba ten amortyzator tak jakby był trochę dłuższy - chodzi mi o to że jego ramię robocze może być trochę dłuższe. Nie wiem jak jest z amorami BILSTEIN czy SACHS, ale myślę, że doświadczeni Koledzy wypowiedzą się w tej kwestii. Dlatego na chwilę obecna polecam wszystko MEYLE (szczególnie łączniki stabilizatora w wersji HD długo wytrzymują) oprócz amorów.
Dolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.