Skocz do zawartości

Spotkania Klubowe - Fot, Film, i inne


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem otworzyć nowy post ze zdjeciami ze spotkań naszych aut klubowych.

 

Pierwsze fot zamieszczam poniżej :wink:

 

Dzieki kol. niemirad doszło do skutku spotkanie 15.07.2010r. na Rybitwach w Krakowie.

Przy okazji dzieki kol. G-CS zrobiliśmy sobie pomiary przyspieszenia od 0-100km/h.

Poprawiliśmy fabryke :8)

Potem pojechaliśmy oglądać SZYBKICH I WŚCIEKŁYCH.

LUX spotkanie. Oby takich więcej.

 

PS: Wklejcie chłopaki wiecej zdjęć jak macie bo ja mam tylko te dwa kiepskiej jakości z telefonu.

 

http://img686.imageshack.us/img686/5340/dsc01700h.jpg

http://img228.imageshack.us/img228/6429/dsc01701u.jpg

Edytowane przez klagosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji dzieki kol. GC-S zrobiliśmy sobie pomiary przyspieszenia od 0-100km/h.

Poprawiliśmy fabryke :8)

Potem pojechaliśmy oglądać SZYBKICH I WŚCIEKŁYCH.

LUX spotkanie.

fajny pomysl z spotkaniem :cool2:

napisz konkrety, ktorys z kolegow z 2.0d pisal, ze po chipie robi "100" w 6,4s :cool2: :cool2: wynik godny mistrza slowa a jak wyszlo to w realu :mrgreen: :mrgreen: pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

 

Wczorajsze spotkanie było naprawdę bardzo udane

 

genialna atmosfera stworzona przez ludzi których łączy pasja i zamiłowanie do marki BMW

 

wyzwalająca przyjacielską sympatię z nutką adrenaliny - mam tu na myśli wykręcanie jak najlepszego czasu od 0-100km\h

 

na całkowicie pozbawionej ruchu ślepej ulicy w przemysłowej części Krakowa

 

http://img690.imageshack.us/img690/3189/p1030961i.jpg

 

Pozwolę sobie przedstawić uczestników

 

od lewej koledzy:

 

klagosz - na pewno jedno z najładniejszych e90 w Polsce

 

niemirad - to ja

 

kamil20011 - wraz z synem ( już rośnie następne pokolenie maniaków BMW)

 

SiDo - uciekł ze zdjęcia ale za to bezapelacyjnie najszybciej przyspiesza

 

Wojtek_e91 - czarne kombi które tak się rozpędziło że jest już nad morzem

 

G-CS - boss of chip tuning który mimo zjadania przez komary robił to zdjęcie

 

Spotkanie skończyło się ok północy na ul. Zakopiańskiej gdzie wraz z setkami gapiów wąchaliśmy zapach palonej gumy

 

Dziękuję wszystkim za przybycie i mam nadzieję że stworzymy mocną grupę do której dołączy jeszcze wiele

bawarskich maszyn

 

Niemirad

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

My BMW foto: http://img85.imageshack.us/g/p1030826.jpg/

Chip Tuning wykres: http://img690.imageshack.us/img690/4972/hamowniawykresbmw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemirad:

- dzięki :lol: ale bez przesady :wink:

SŁOWA UZNANIA JESZCZE RAZ DLA CIEBIE ZA ORGANIZACJE

 

eXiDe:

- dołącz i to koniecznie fajnie się jest spotkać i pogadać :cool2:

- ringi tak wyszły bo zaczynało sie ściemniać

 

AO:

- tego kolegi akurat nie było :wink:

- CZASY:

seria BMW E90 320d 163KM ma 8,3 (tak się złożyło że wszyscy mieliśmy takie same silniki)

nie zapisywaliśmy tego ale najlepszy czas wyszedł 7,8

mój 8,0 - miałem problemy z trakcją - w złym stanie oponki i jak powiedział kolega G-CS mam bardzo duży moment i potencjał samochodu :lol: ale myślę też że przez to iż robiłem pierwszy raz taki pomiar i starty to powinienem sobie poćwiczyć i kilkanaście prób zrobić a tak robiłem chyba 8 pomiarów bo wszyscy byliśmy jedzeni przez komarzyska i źle się to oglądało więc trzeba było być wyrozumiałym dla kolegów i nie przedłużać :o dodam że nawierzchnia była niezbyt czysta

 

Ale żeby nie było - nie rozpisujmy się grunt to dobra zabawa!!!

Edytowane przez klagosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- tego kolegi akurat nie było :wink:

szkoda :mrgreen: , rozjechalby Was na maksa, ~1,5s strata to przepasc :mrgreen: ,

a osigniete czasy 7,8-8s sa jak najbardziej OK i co najwazniejsze sa prawdziwe....jeszcze raz gratuluje/zazdroszcze udanej zabawy, jak zycie da :mrgreen: to postaram sie wpasc do Was nastepnym razem, a Twoje auto jest ladne i to tez fakt :cool2: pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jeśli chodzi o wyniki to jeszcze jeden czynnik na pewno miał wpływ

 

co poruszono już w jakimś innym poście czyli temperaturę powietrza która mimo wieczora

 

była ponad 31 stopni i jak wyliczał kolega G-CS ujmowała naszym autom około kilkanaście KM

 

(przy silnikach o mocy rzędu 200KM)

 

 

rozmowy o osiągnięciu 6,4 nawet lżejszą jedynką myślę że trzeba wsadzić między pobożne życzenia

choć podobno cuda się zdarzają ....ale ja ich nie widziałem

 

 

Pozdrawiam

Niemirad

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

My BMW foto: http://img85.imageshack.us/g/p1030826.jpg/

Chip Tuning wykres: http://img690.imageshack.us/img690/4972/hamowniawykresbmw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda :mrgreen: , rozjechalby Was na maksa, ~1,5s strata to przepasc :mrgreen: ,

a osigniete czasy 7,8-8s sa jak najbardziej OK i co najwazniejsze sa prawdziwe....jeszcze raz gratuluje/zazdroszcze udanej zabawy, jak zycie da :mrgreen: to postaram sie wpasc do Was nastepnym razem, a Twoje auto jest ladne i to tez fakt :cool2: pozdr.

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

No wpadnij kiedyś :cool2:

Tym bardziej, że brakuje na spotkaniach takich samochodów jak ty posiadsz:

- raz że po lifcie

- dwa że z motorkiem 3.0d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna sprawa z tym spotem, pozazdrościć :cool2:

 

przydałoby się w W-wie coś takiego wykombinować, może macie jakieś pomysły, ja pierwszy chętny

pozdrawiam

Krzysiek


Sprzedam do E90 pre lift:

1. Pasek wielorowkowy do benzyniaków N52

2. Lampy komplet ori tył, używane w bdb stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna sprawa z tym spotem, pozazdrościć :cool2:

 

przydałoby się w W-wie coś takiego wykombinować, może macie jakieś pomysły, ja pierwszy chętny

 

 

Ja nie widzę problemu, żeby się raz na jakiś czas spotkać, w górach na mazurach na lazurowym wybrzeżu :mrgreen: wiadomo, każdemu dogodzić się nie da, ale Panowie raz na jakiś czas przecież można :)

 

Ja mogę się dzisiaj spotkać w Wawie przejazdem, a później jak wspomniałem wcześniej - w Olsztynie :) hehe

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zawsze coś można zorganizować :cool2:

Tylko najlepiej żeby osoby, które w danym regionie mieszkają niedaleko siebie najpierw zoorganizowali miejsce i pare aut a inne osoby z innych części kraju wtedy mogłyby dojechać

kiedy już spotkanie będzie pewnikiem.

Tak jak było z nami wczoraj. Chociaż nikogo nie było z poza małopolski.

Także chłopaki do roboty :!: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna sprawa z tym spotem, pozazdrościć :cool2:

 

przydałoby się w W-wie coś takiego wykombinować, może macie jakieś pomysły, ja pierwszy chętny

 

Drugi :cool2:

 

Trzeba znaleźć jakieś miejsce, gdzie będzie można spokojnie fury na noc zostawić, bo przecież nie będziemy wracać po pijaku :lol:

virus by Masters - 190km, 395Nm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się chętnie piszę :)

 

 

Ja co prawda byłem w czwartek w Krk ale nie miałem siły, nad ranem wróciłem z urlopu, po Całej nocy, potem 2h snu i Krk a wczoraj Waw :duh: :mrgreen:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może skrzyknąć chłopaków (i koleżanki jeśli są ;) ) ze śląska, zresztą do krakowa daleko nie jest :)

Potrzebujesz coś do akwarium słodkowodnego lub morskiego ? pisz na pw :)

Serwis, zakładanie, projektowanie - akwarystyka słodko i słonowodna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś kto ma iphona zainstaluje sobie coś takiego

i wtedy można porównać wyniki

robi bledy, w tym roku testowalismy to w gorach i koleznaka, ktora jezdzi doscy dobrze zrobila na "czarnej" wg tego predkosc ~93km/h, wszystko byloby OK gdyby nie to, ze takie czasy osigaja zawodniczki na zawodach zjazdu i na nartach zjazdowych :mrgreen: :mrgreen: ale jako zabawka OK :cool2: pozdr

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś w kieszeń wsadziłem nawigacje. Trzeba było uwzglednic nachylenie terenu dodając kilka % i wyszło iz zjezdzając najszybciej jak sie dla mnie dało na Górze Żar miałem około 60km/h, lepsi jezdzili tam okolo 75km/h wiec w miare realny pomiar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś kto ma iphona zainstaluje sobie coś takiego

i wtedy można porównać wyniki

robi bledy, w tym roku testowalismy to w gorach i koleznaka, ktora jezdzi doscy dobrze zrobila na "czarnej" wg tego predkosc ~93km/h, wszystko byloby OK gdyby nie to, ze takie czasy osigaja zawodniczki na zawodach zjazdu i na nartach zjazdowych :mrgreen: :mrgreen: ale jako zabawka OK :cool2: pozdr

ale czy przypadkiem te błędy nie są spowodowane różnicą wysokości ?

bo rozumiem że jechała z góry na dół ? :D

wtedy na logike wychodzi że pokonuje krótszy dystans niż jakby było płasko, dlatego prędkość wychodzi większa

 

linia ma taką samą długość, ale pod kątem dystans jest krótszy

 

http://img19.imageshack.us/img19/5269/qqqoh.jpg

Audi B2 4.2 V8 yeahh

BMW e91 2.0d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy na logike wychodzi że pokonuje krótszy dystans niż jakby było płasko, dlatego prędkość wychodzi większa

 

linia ma taką samą długość, ale pod kątem dystans jest krótszy

:mrgreen: :nienie: :mrgreen: dobra riposta a na powaznie:

- program ten ktory my uzywalismy (nie wiem czy byl to identyczny jak ten z filmu youtube) daje pelno danych: wysokosc n.p.m., trase jaka jedziesz (w postaci krzywej), wszystkie srednie od momentu rozpoczecia pomiaru do zakonczenia oraz mozliwosc szczytania kazdej danej na wybranym przez Ciebie punkcie...w naszym przypadku wybralismy sobie punkt speedu ( szeroko, mega stromo, 50m przed koncem stromizmy i przed poczatkiem zwyklej "czarnej" trasy) i tam wg danych koleznaka jechala ~93km/h, najpierw sie podjaralismy :mrgreen: ale potem rozsadek wzial gore :mad2: a nasze wyniki (chlopaki) na tym samym odcinku nie byly juz takie spektaklturalne :mrgreen: chociaz jak jezdzilsmy razem to wszyscy jechali porownywalna predkosci/obok siebie, dlatego uwazam, ze to fajny bajer (aplikacja kosztowala chyba 5$ :mrgreen: ) ale nie mozna jej ufac... pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji dzieki kol. GC-S zrobiliśmy sobie pomiary przyspieszenia od 0-100km/h.

Poprawiliśmy fabryke :8)

Potem pojechaliśmy oglądać SZYBKICH I WŚCIEKŁYCH.

LUX spotkanie.

fajny pomysl z spotkaniem :cool2:

napisz konkrety, ktorys z kolegow z 2.0d pisal, ze po chipie robi "100" w 6,4s :cool2: :cool2: wynik godny mistrza slowa a jak wyszlo to w realu :mrgreen: :mrgreen: pozdr.

 

Tak chyba jak na klapie ma emblemat 320d a pod maską 3.0d :)

Fajny spocik , powinno być coś takiego częściej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.